track source
track source
track source

Bebek-Çocuk Odası

Bebek-Çocuk Odası Fiyatları

34993 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    beşik
Bebek-Çocuk Odası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek-Çocuk Odası modelleri ve Bebek-Çocuk Odası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bebek-Çocuk Odası kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Beşik, Bebek Odası Halı, Çocuk Çalışma Masası, Bebek Odası Perde, Bebek Fotoğraf Çerçevesi-Albümü. 34993 adet Bebek-Çocuk Odası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek ve Çocuk Odası

Eğer çocuk sahibi olanlar iseniz sizin için evin en önemli alanlarından biri çocuk ve bebek odaları olabilir. Çocuk sahibi olmaya karar verdiğiniz andan itibaren çocuğun yetiştirilmesiyle ilgili her şeye hazırlık yapmaya başlarsınız. Hamilelik sürecinden itibaren bazı şeylere karar verilmeye başlanır. Bebeğin uyuyacağı beşik, kalacağı oda, odasının dizaynı gibi noktalarda bebek doğmadan önce hazırlık yapılır çoğu zaman. Bu noktada Çocuk Odası Ürünleri hakkında detaylı araştırmalar yapılıp çocuk için en iyi seçimler yapılmaya çalışılır. Beşikler belki de yüzlerce yıldır bebeklerin uyuduğu alanlar olarak bilinir. Yıllar içerisinde farklı formlarda yeniden üretilen Beşik modelleri bebeklerin en rahat ve kolay uyuyabilecekleri şekilde tasarlanır. Bugün baktığınızda sallanır beşik, hamak beşik, anne yanı beşik, sepet beşik gibi ve daha pek çok beşik modellerine rastlayabilirsiniz. Ayrıca bebeğinizi beşikten ziyade yatak veya karyola modellerinden birinde uyutmayı tercih ederseniz oldukça geniş Bebek Karyolası seçenekleriyle karşılaşabilirsiniz. Bebek karyolalarının ahşap veya metal çeşitleri bulunmakla birlikte karyolalar beyaz, kahverengi veya kırmızı gibi renk seçenekleri içerir. 

Bebek ve Çocuk Odası Ürün Çeşitleri

Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra her adımıyla ilgilenir ve onu sürekli rahat tutmak istersiniz. Bebeğinizin odasındaki her eşyanın konforlu ve keyifli olmasını isteyebilisiniz. Bebek Odası Halı modelleri söz konusu olduğunda oldukça geniş seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Birbirinden sevimli desenlerle kaplı ve oldukça rahat halılar bebeğinizin odasına hoş bir hareket katabilir. Bebek odaları için özel olarak bebeklerin üzerlerinde oyun oynayabilecekleri halılar tasarlanır. Müzikli modelleri de bulunabilen bebek oyun halıları ile bebeğiniz oldukça keyifli vakit geçirebilir. Bebeğinizin odasının penceresini örterken aynı zamanda odaya renk verebilecek ve bebek odası için uygun desenlere sahip Bebek Odası Perde modelleri bulunur. Tül perde ve güneşlik olarak seçenekleri bulunabilen bebek odası perdeleri için pek çok renk ve desende modeller bulunur. Halı veya diğer eşyalar ile uyumlu olabilecek bir bebek odası perdesi seçebilirsiniz. Bebek Odası Tavan Lambasının odanın en uygun ve her tarafını aydınlatacak bir yerde durmasını tercih edebilirsiniz. Lambanın ışığının ve gücünün bebek odası için ideal bir seviyede olması önem taşır. Lamba için pek çok renk ve model bulunur. Bebeğinizin yatağının başında şık duracak bir Bebek Odası Komodini seçebilirsiniz. Komidinin üzerine bir abajur yerleştirebilir ve böylece odaya ekstra aydınlık katabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve desenlerde bulabileceğiniz bebek odası abajur seçenekleri arasından odasının dizaynına en uygun olanı seçebilirsiniz. Bebeklerinizin kıyafetlerini içine yerleştirmeniz için bir gardıroba ihtiyaç duyabilirsiniz. Bebeklik zamanlarında büyük bir dolabı dolduracak kadar çok sayıda kıyafet olmayabilir ancak ilerleyen yıllarda da çocuk odasında kullanabileceği bir Bebek Odası Gardırop almak isteyebilirsiniz. 2, 3 veya daha fazla sayıda kapılı seçenekleri bulunan gardıroplar için oldukça renkli ve desenli modeller ile karşılaşabilirsiniz. Dilerseniz bir kapısı camdan olan veya bir kapısında ayna bulunan seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Eğer kıyafetleri askılara yerleştireceğiniz gardıroba ek olarak çekmeceli bir ürüne de ihtiyaç duyarsanız bebek odası şifonyer modellerini inceleyebilirsiniz. İki veya daha fazla çekmeceli seçenekleri bulunan bu işlevli ürünler farklı renk ve desenlerde karşınıza çıkabilir. 

Bebek ve Çocuk Odası Ürün Fiyatları

Bebek ve çocuk odaları en değerli varlıklarınızın vaktinin çoğunu içinde geçireceği oldukça önemli alanlardır. Çocuk ve bebek odalarını yerleştirirken ve ürünleri seçerken en iyileri olmalarını isteyebilirsiniz. Bebeğinizin ilk zamanlarını oldukça verimli geçirmesi ve daha sonra çocukluk yıllarında odasından hala keyif alması oldukça önem taşır. Seçeceğiniz ürünlerin konforlu ve eğlenceli olmaları kadar bütçenize uygun fiyatlarda seyretmesi de en önemli konulardan biridir. Bu noktada her bir ürünün kendi içinde farklı modeller barındırdığı kadar farklı fiyat seçeneklerini de içerdiğini hatırlamanızda fayda vardır. Eğer Bebek Odası Abajuru almayı düşünüyorsanız dilerseniz ayırabileceğiniz fiyat aralığını seçtikten sonra modelleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Eğer abajuru üzerine yerleştireceğiniz bir ürüne ihtiyacınız varsa ve o ürünün aynı zamanda kullanışlı olmasını tercih ederseniz şifonyer seçeneğini değerlendirebilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayacak çekmece sayısına sahip Bebek Odası Şifonyerler arasından en sevdiğiniz renkte ya da odayı hareketlendirecek desende bir ürün seçebilirsiniz. İstediğiniz fiyatta beklediğiniz ürünü almak için cimri.com’da filtreleme yoluyla fiyatların karşılaştırmasını yapabilirsiniz. 

Bebek ve Çocuk Odası Ürünlerini Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebeğiniz veya çocuğunuzun odası için ürünleri seçerken dikkat etmeniz gereken pek çok nokta olabilir. Öncelikle ürünleri uzun yıllar kullanmak istiyorsanız en kaliteli ürünleri seçmeniz gerekebilir. Bu noktada ürünlerin materyallerini de yakından incelemenizde fayda olabilir. Bebeğinizin güvenliği ve sağlığı için en iyi ürünleri seçtiğinizden emin olmanız da oldukça önem taşır. Ayrıca bebeğinizin gece karanlıktan korkmasını istemiyorsanız gece lambası almanız gerekebilir. Bebek Odası Gece Lambası modelleri oldukça renkli ve desenli seçeneklere sahiptir. Farklı çizgi karakterlerde görülebilen gece lambası modelleriyle bebeğinizin güvenliğini sağlarken aynı zamanda eğlenmesini de sağlayabilirsiniz. Bebek odası gece lambalarının duvara yapıştırılan, masa üzerine yerleştirilen veya tavanda asılan pek çok çeşidi bulunur. Bebeğiniz büyüyüp çocukluk yıllarına ulaştığında okula gitmeye başlar. Bu noktada çocuk odası için diğer ürünlerin yanı sıra artık çalışma masasına da ihtiyaç duyulur. Çocuk Çalışma Masası için farklı yaş gruplarına uygun, desenli ve konforlu pek çok seçenek bulabilirsiniz. Böylece çocuğunuz masa başında rahatça oturabilir ve öğrenirken eğlenebilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery