• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Bebek ve Çocuk Odası Ürünleri Nelerdir?

Beşikler, bebeğinizin düşmemesi için parmaklıklı karyolalardır. Bebek ve çocuk odasının olmazsa olmazı beşiklerin, bebeğinizin uyku sırasında güvende olması açısından büyük önem taşımaktadır. Bebek beşiklerinin günümüzde pek çok farklı modeli bulunmaktadır, sallamalı ya da sabit olması gibi özellikler de, beşik satın almadan önce karar vermeniz gereken etkenlerden bazılarıdır. Bebek odası zemin kaplama ve halıları da özenle seçilen eşyalardan biridir. Kız bebekler için genellikle pembe bebek odası halısı seçilirken, erkek bebekler için mavi halılar tercih edilebilir. Bebek odası halı ürünlerini seçerken ise fazla tüy yapmamasına dikkat etmelisiniz. Bebek ve çocuk odasını dekora etmek için kullanabileceğiniz bebek odası duvar süsü ürünlerini kullanabilirsiniz. Mobilyalara uygun seçmeniz gereken bebek odası perde ürünleri de vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır. Günümüzde çok fazla moda haline gelen bebek odası süsleme, büyük bir piyasa haline gelmiştir. Çok fazla ürün ortaya çıkmıştır. Artık birçok anne bebek doğmadan önce hazırlıklara başlar hale gelmiştir. Süs malzemeleri çok önemli bir durum oluşturmaya başlamıştır. Bebek kapı süsü de bunlardan biridir. Doğum sonrasında hastane kapısına, bebek odasının kapısına asılır. Bebeğin cinsiyetine göre renk ve modelleri değişir. Genel olarak tül, keçe, renkli kumaş gibi malzemelerden üretilir. Şekil olarak yuvarlak olanları da vardır. Dikdörtgen olanlarda vardır. Odadaki en önemli mobilya ise bebek karyolası ürünüdür. Bebek karyolaları genellikle çok kolay bir kurulumla hazır hale gelirler. Kurulum için çok özel aletlere ya da uzmanlığa gereksinim duyulmaz. Bebek karyolalarını onlarla uyumlu yatak, yastık ve nevresimlerle kullanmak gerekir. Tekerlekler ve sallanma fonksiyonu genellikle isteğe bağlı olarak sabitlenebilir özelliktedir. Bebek odası abajuru, boy ölçer, çocuk çalışma masası, bebek odası şifonyer, bebek odası gardırop, bebek odası tavan lambası, bebek fotoğraf çerçevesi ve albümü, bebek odası gece lambası ve bebek odası komodini de bebek ve çocuk odası ürünleri arasında yer almaktadır. Sizde bu ürünleri incelemek istiyorsanız bebek kategorisi altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Bebek ve Çocuk Odası Ürünleri Nasıl Temizlenmelidir?

Bebek ve çocuk odası ürünlerinin temizliği oldukça kolaydır. Ilık bir su ve bez yardımıyla ilk önce tozlarını alarak başlayabilirsiniz. Daha sonrasında bezi ve suyu değiştirerek tekrardan silip temizleyebilirsiniz. Perdeleri ise renklerine göre çamaşır makinesi yardımıyla temizleyebilirsiniz.

Bebek ve Çocuk Odası Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Bebek ve çocuk odası ürünlerinin fiyat aralıkları model, marka ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan bebek ve çocuk odası ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız bebek ve çocuk odası ürünlerinin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.