track source
track source

Yatak

Yatak Fiyatları

9167 Ürün gösteriliyor.
Genişlik
Uzunluk
Uyku Pedi
Kullanıcı Tipi
Kullanım Şekli
Hava Transferi
Yazlık-Kışlık Taraf
Hava Kapsülü
Yatak fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yatak modelleri ve Yatak fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yatak kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Merinos, Pierre Cardin, IKEA, Babyjem. 9167 adet Yatak fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yatak Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yatak markası:

2021 yılı Yatak Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 9168 Yatak modeli içerisinde en ucuz Yatak fiyatı 34.9 TL iken, en yüksek Yatak fiyatı 47569.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yatak fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Yatak fiyatı ise 506.1 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Therapy Bedding Navy 160X200 Visco Yatak
Therapy Bedding Navy 160X200 Visco Yatak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Setay Mobilya Arabalı Yatak
Setay Mobilya Arabalı Yatak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Selena Premium Visco 160x200 cm Yatak
Selena Premium Visco 160x200 cm Yatak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Bambi Cotton Master 160x200 cm Yatak
Bambi Cotton Master 160x200 cm Yatak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yatak

Farklı özelliklere ve tasarımlara sahip olan yatak modellerini, konumlandıracağınız alanın genişliğine uygun olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Kaliteli bir uyku çekebilmek için kendinize en ideal olacak ürünü çeşit çokluğu sayesinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Farklı markalar tarafından imal edilen yatak modellerini tercih ederken konfora dikkat etmeniz bir sonraki günü daha verimli bir şekilde geçirebilmeniz açısından önemlidir. Vücudunuzun ihtiyacı olan dinlenme zamanlarını daha sağlıklı bir hayat sürdürebilmek için konforlu bir şekilde geçirmeniz elzemdir. Anatominiz ile uyumlu olmayan bir yatak modelini tercih ettiğinizde bu zaman dilimini verimli bir şekilde geçirmezsiniz. Bu yüzden satın alacağınız yatak modelinin özellikle omurganızı destekler özellikte bulunmasına dikkat etmeniz gerekir. Farklı markalar tarafından üretilen modellere göz atarak uyku kalitenizi maksimuma çıkarabilecek bir modeli bulabilirsiniz. Aynı zamanda şık bir yatak modeli tercih ederek evinizde ürünü konumlandırdığınız alanda daha güzel bir dekor elde edebilirsiniz. Kaliteli bir uykunun getirdiği olumlu etkileri hem günlük hayatınızda hem de vücudunuzda hissedebilmek için model tercihine dikkat etmeniz elzemdir. 

Yatak Modelleri

Kaliteli bir yatak modeli tercihinde bulunmadığınız zaman ne kadar uyursanız uyuyun yine de ertesi güne yorgun olarak başlayabilirsiniz. Bu yüzden yatak seçimine hem beden hem de zihin sağlığınız açısından dikkat etmeniz gerekir. Konforlu bir uyku çekebileceğiniz, ergonomik tasarımlara sahip modeller uyku esnasında vücudunuzu destekler ve yorgunluk hissini ortadan kaldırır. Farklı modellerde üretilen yatak modellerini tercih ederken anatominizle uyumlu omurga desteğine sahip olan yatak modellerine göz atmanız önemli olur. Bu durum uyku verimliliğinizi olumlu bir şekilde etkiler. Yatak modeli tercihinde sadece omurga desteği değil aynı zamanda uyku esnasında sizinle birlikte hareket edecek bir model tercih etmeniz daha doğru olur. Bu özelliklere sahip olan bir yatak modelini tercih etmek ertesi güne daha dinç bir şekilde gözlerinizi açabilmenizi sağlar. Eğer tek kişilik bir yatak modeli tercihinde bulunmak istiyorsanız ilk olarak ürünün boyutuna dikkat etmeniz gerekir. Yatak tek kişilik ürünler arasından konforunuza bağlı olarak yumuşak ya da orta sertliğe sahip olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Bir yatak modeli tercih ederken üst kısmında bulunan elastikiyete dikkat etmelisiniz. Tek kişilik yatak tercihinde yaylı özelliklere sahip olan modelleri ve çökmeye karşı direnç sağlayan ürünlerin tercihi daha doğru olur. Yaylı yatak modelleri vücudun ağırlığını eşit bir şekilde tüm yaylara yayar ve bu sayede uyku esnasında yatak, hareketlerinize göre hareket eder. Bonel yay sistemi kullanılan yatak modellerine göz atarak bu ürünlerden daha iyi bir şekilde faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda uzanma rahatlığı sağlayan yatak modellerinin sert keçeden üretilip üretilmediğine de dikkat edebilirsiniz. Eğer çocuğunuz için bir yatak modeli tercihinde bulunmak istiyorsanız yatak 90x190 modellerine göz atabilirsiniz. Bu yatakların su geçirmez özellikte bulunmasına ve her iki yüzeyinde de elyaf ve yüksek yoğunluğa sahip olan süngerlerin bulunmasına dikkat etmeniz önemli olur. Aynı zamanda yatak ranza modellerine de göz atabilir ve çocuklarınızın daha sağlıklı bir uyku çekebilmesine imkan sağlayabilirsiniz. Deliksiz bir uyku deneyimi tercihinde bulunurken ürünün markasına ve model özelliklerine dikkat edilmesi büyük bir önem taşır. 

Yatak Fiyatları

Hem sevdikleriniz hem de kendiniz için bir yatak modeli tercihinde bulunurken ürünlerin fiyat-performans açısından değerine göz atmanız önem arz eder. Bununla birlikte yatak modellerinin fiyatlarını etkileyen önemli unsurlar arasında yatak markaları bulunur. Satın alacağınız yatağın ölçülerini belirleyerek markasına karar vermeniz bütçeniz açısından daha doğru olur. Yatak modelleri hakkında piyasada genel bir araştırma yapmanız hem doğru ürüne ulaşabilmeniz hem de bütçenizi aşmadan bir model tercihinde bulunmanız açısından önemlidir. Yatakların fiyatlarını etkileyen en önemli şey ölçüleri olur. Boyunuza ve konumlandıracağınız alanın boyutuna uygun ölçülerde bir model tercih ederek daha ekonomik bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Gece boyunca konforlu bir uyku deneyimi yaşayabilmeniz için yatak karyola modellerine de dikkat edebilirsiniz. Hem karyola hem de yatağın bir olarak satıldığı ürünlerin tercih edilmesi ekstradan ücret ödememek açısından doğru olur. Cimri.com sayfasını ziyaret ederek ürünlere göz atabilir ve yatak fiyatları hakkında detaylı bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede daha dinç bir hayat sürdürebilirsiniz. 

Yatak Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Daha rahat bir uyku deneyimi yaşayabilmeniz için ilk olarak ihtiyaçlarınızı göz önünde tutmanız önemli olur. Dinlendirici bir uyku ya da ağrılarınızın giderilebilmesi için vücut destekli özelliklere sahip bir ürün tercih etmek, her kullanıcının ihtiyacına göre değişiklik gösterebilir. Genellikle yatakta rahat hareket edebilmek gibi özellikler ana başlıklar arasında bulunur. Doğal malzemelerden ve kumaş yapısından üretilen yatak modelleri ile bu ana başlıkların gerçekleştirilmesi mümkün olur. Düşük maliyetli bir yatak modeli tercih etmek sıklıkla karşılaşılan yanlış tercihler arasında bulunur. Sağlığınız için çift kişilik yatak modellerinin fiyatından çok sağlamış olduğu faydalı özelliklere dikkat edilmesi gerekli olur. Sentetik malzemelerden üretilen ürünler uyku kalitenizi arttırabilir. Aynı zamanda boyunuza ve kilonuza uygun olan ergonomik ürünün tercih edilmesi daha doğru olur. Özellikle bel fıtığı gibi çeşitli hastalıklara sahip olan kullanıcıların model seçiminde daha fazla dikkat etmesi gerekir. Yanlış seçilen bir model ağrılarınızın giderek artmasına neden olur. Bu yüzden ergonomik konforda imal edilen yatak modellerinin tercihi oldukça önemlidir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery