Yastık

Yastık Fiyatları

4078 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Yastık fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yastık modelleri ve Yastık fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yastık kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Taç, Hediyedukkani, Kozzy Home, Leydi Collection. 4078 adet Yastık fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yastık Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yastık markası:

En Çok İncelenen Yastık Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Yastık Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 4079 Yastık modeli içerisinde en ucuz Yastık fiyatı 9.9 TL iken, en yüksek Yastık fiyatı 1291.68 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yastık fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Yastık fiyatı ise 83.88 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yastık

Yatak yastıklarını seçmek iyi bir uyku için önem taşır. Uyku kalitesi söz konusu olduğunda size uygun olan bir yastık seçmek gerekir. Yastıklar zaman içinde yıpranabilir ve yenisini almak gerekebilir. Rahatlık ve size destek sunan bir yastık modeli için belirli araştırmalar yapmanız gerekebilir. Yastık modelleri gece yatmak için kullanılan ortopedik modellerden koltuk üzerine konan dekoratif modellere kadar çeşitlilik gösterir. Uyumak için alınan yastıkların ortopedik yastık olması önem taşır. Kullanılan yastık malzemesi ve kavisler boyun kısmına uygun olarak tasarlanır. Dekoratif yastık modellerinde ise farklı boyutlarda dikdörtgen, kare ve hayvan tasarımlarında olan kulak detaylı modeller görülebilir. Yumuşak dokuya sahip olan modelleri yatağınızın üzerine koyarak dekoratif görüntüler elde edebilirsiniz. Son zamanlarda sevilen emojilerin de yastıkları sıklıkla tercih edilir. Hayvan tasarımları ise çocuk odalarında ya da oturma odalarında kullanılarak odanın dekoratif havasını değiştirebilir. Payetli yastık modelleri ise ışıltı katmak için kullanılır. Dilerseniz kapitone satın alarak da yastıkların kılıflarını belirli aralıklar ile değiştirerek kullanabilirsiniz. Bu kapitone yastık kılıfları ise çamaşır makinesinde kolay temizleme imkanı sunar. Kucağınıza ve sırtınıza alarak da dekoratif yastıkların yumuşak dokusunu yaşam alanınızda kullanabilirsiniz. 

Yastık Modelleri

Pamuk yastık modelleri ise nefes alma özelliği sayesinde sağlıklı bir şekilde kullanım sağlar. Pamuk ürünleri yatak malzemelerinde kullanmak idealdir. Nefes alabildiği için de gece yatarken terleme yapmadan rahat bir uyku sağlar. Organik pamuk kullanılarak yapılan modeller sağlıklı olması nedeni ile uyku için kullanılabilir. Yastık modellerinde ise kullanılan temalar ve koleksiyonlar değişiklik gösterir. Düz ve beyaz olan modeller klasik yastıklardır. Bu yastıkların yapım malzemeleri ise farklı kumaş karışımlarından oluşabilir. Yüzde 70 pamuk ve geri kalan 30’u mikrofiber olabilir. Yastıkların dolgu modelleri ise gramaj olarak değişiklik gösterir ve bu dolguların gramajlarını da ürün detaylarından kontrol edebilirsiniz. Yastık silikon modellerinde yüzde yüz pamuk kılıfa yüzde yüz silikon dolgu kullanılır. Desen olarak da beyazın birçok tonu kullanılabilir. Ebat olarak 35x45 cm olan yastık modelleri standart olarak kabul edilir. Bebe yastıkları da küçük boyutları ile kullanılır. Kullanım şekilleri olarak da yastıkların yıkama talimatlarına göz atmak isteyebilirsiniz. Birçok yastığın temizlenmesinde kuru temizleme tercih edilir. Çamaşır makinesinde yıkama yapmak isteyenler kısa 30 derecelik olan programları tercih edebilir.  Kaz tüyü yastık modellerinde ise kullanılan tüylerin tiplerini inceleyebilirsiniz. Gıdık tüyleri ve sırt tüyleri kullanılarak kaz tüyü yastıklar üretilir. Yastık markaları farklı yüzdelerde ve farklı içeriklerde yastık üreterek uyku grubu ya da dekoratif yastıklar kategorisinde sunulur. Yastık peluş modellerinde ise farklı temalarda olan yastıklar bulunur. Yılbaşı temalı olan yastıklardan peluş oyuncak ayılara kadar birçok yastık modeli yer alır. Peluş kırlent modellerinde ise genellikle yüzde yüz polyester kullanılır. Nakışlı olan modellerin farklı desenleri yer alır. Bu modeller arasından tercih yaparken yastıkların temasına ya da ebatlarına bakarak seçim yapabilirsiniz. Yastık visco modellerinde visco dolgusu kullanılır ve bu yastıklar özel kalıplar ile üretilir. 60 cm olan bir genişlik genellikle ideal boyutlar sunar. Ekru ya da kırlent model yastık modelleri arasında seçim yaparken kumaşların yüzdelerini kontrol ederek belirli bir seçim yapabilirsiniz.

Yastık Fiyatları

Yastık fiyatları ise genel olarak yastıkların kullanım özelliklerine, baskı, kumaş kalitelerine ve ergonomik özelliklerine göre artış ya da azalış gösterir. Bu yastık modelleri uyku için ortopedik özellikte ise fiyat olarak daha yukarılarda olabilir. İçerisinde kullanılan yastık iç kısmı ve tasarımı özel olarak geliştirilir ve bazı modellerde tekrar çıkarılan ve kolay yıkanan yastık kılıfları gönderilir. Uzun kullanım sunan yastık modelleri sizlere istenilen boyun desteğini vermek için tasarlanır. Yastık fiyatlarını incelerken markasal detayların da fiyatlar arasında oynatma yaptığını görebilirsiniz. Cimri.com üzerinden dekoratif yastıkları ya da ortopedik yastıkları farklı modelleri ile beraber inceleyerek almak istediğiniz modelleri belirleyerek aralarında fiyat kıyaslaması yapabilirsiniz. Yastıkların değişen tasarımları ya da yumuşaklıkları kullanılan kumaşa ya da yastık iç dolgularına göre belirlenir. Fiyatlar arasında inceleme yaparken de dilerseniz kendi bütçeniz aralığına düşen yastıkları belirleyerek yastık ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz. 

Yastık Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yastık çeşitleri olarak inceleme yaptığınızda ebat ve şekil olarak çok fazla model karşınıza çıkar ve bu model çeşitliliği arasında karar verirken yastık detaylarında değişen bazı özellikleri dikkate almak isteyebilirsiniz. Öncelikle ev dekorasyonu için alıyorsanız hangi koltuğa ya da yatağa almak istediğinizi belirleyerek seçim yapmanız gerekir. Koltukların boyutları ve kullanmak istediğiniz amaçlar önceliği belirler. Bu özelliklere ek olarak tüylü ya da ışıltılı bir model için kapitone ürünlerine göz atabilirsiniz. Tüylü ya da payetli yastık modelleri dekoratif amaçlara hizmet eder. Genellikle yatarken kullanılan yastıkların çok yüksek olmaması da bir tercih sebebidir. Sağlığınız ve uyku kaliteniz için bu yastık modelleri ortopedik olmalıdır. Yatakların dekoratif yastıkları arasında da kapitone ya da silikon yastıklar yer alır. Yataklara uyku yastıklarının arkasına konularak istenilen bel desteğini sağlar. Bu yastıklar çift kişilik yataklarda dört adet ya da tek kişilik yataklarda bir ya da iki adet olabilir. Beyaz yastık modelleri standarttır. Dilerseniz çeşitli yastık kılıfları ile bu yastıkları renklendirebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery