track source
track source
track source

Yatak Odası Tekstili

Yatak Odası Tekstili Fiyatları

39860 Ürün gösteriliyor.
Yatak Odası Tekstili fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yatak Odası Tekstili modelleri ve Yatak Odası Tekstili fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yatak Odası Tekstili kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Nevresim Takımı, Yatak, Yatak Örtüsü, Pike & Pike Takımı, Yorgan. 39860 adet Yatak Odası Tekstili fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yatak Odası Tekstil Ürünleri

Ev dekorasyonlarının vazgeçilmez parçaları arasında yatak odaları yer alır. Ev içinde en çok kullanılan alanlar içine bulunan yatak odalarının kullanışlı ve pratik ürünler ile düzenlenmesi gerekir. Böylece yatak odası içinde vakit geçirirken kullanım alanınız genişler. Mobilya dışında kullanılan yatak odaları için tekstil ürünlerinde kalitesi ve sağlam olması kullanıcı açısından önem taşır. Uzun süreli kullanıma uygun olan tekstil ürünleri size tasarruf yapma imkanı sunar. Bu yüzden çeşitli markalar kullanıcılar içinde farklı özelliklere sahip ürünler hazırlar. Yatak odası tekstili çeşitli ürünlerden oluştuğu için kendinize uygun olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Konforunuzu yüksek düzeyde etkileyecek olan ürünler arasında seçim yaparken, aynı zamanda dekorunuzu da düşünmeniz gerekir. Bunu sağlarken göz zevkinize uyum sağlayacak modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Böylece sahip olduğunuz veya hayalinizde bulunan dekoru bozmadan konforunuzu ve yatak odası düzeninizi üst düzeye taşıyabilirsiniz.

Yatak Odası Tekstili Ürün Çeşitleri

Yatak odaları için gereken ihtiyaçlar arasında çeşitli eşyalar yer alır. Hem oda düzeni hem de konfor getiren tekstil ürünleri temel ihtiyaç olarak görülür. Öncü ve güvenilir markaların hazırladığı tekstil ürünleri arasında nevresim takımı bulunur. Nevresim takımları çeşitli desenlerin ve renklerin bir araya getirilmesi ile elde edilir. Kullanıcılara sunulan bu hizmet sayesinde, yatak odaları farklı dokunuşlar ile dekore edilebilir. Nevresim takımları içinde çarşaf, yastık kılıfı ve battaniye kılıfı yer alır. Farklı kumaşlar ile üretilen bu ürünler sizin ihtiyacınıza yönelik çeşitlendirilir. Pamuk, saten, ipek, keten, polyester ve yün gibi daha birçok kumaş ile karşılaşabilirsiniz. Yatak seti olarak markalar tarafından hazırlanan bu ürünler çift kişilik veya tek kişilik kullanımlara göre birbirinden ayrılır. Hazırlanan yatak seti tek kişilik ise en az bir adet yastık kılıfı içerir. Fakat marka tarafından hazırlanan yatak seti çift kişilik ise en az iki adet yastık kılıfından oluşturulur. Ürün çeşitleri arasından kendi ihtiyacınıza ve konforunuza uygun olanı seçmeniz gerekir. Hazırlanan kumaş çeşitliliğine göre ürünleri farklı mevsimlerde kullanabilirsiniz. Yaz ve kış ayları için özel olarak hazırlanan kılıf ve çarşaflar haricinde her mevsim kullanılabilecek uyku setleri de üretilir. Sahip olacağınız ürün yapılarının cildinize zarar vermeyecek şekilde olmasına özen gösterilir. Özellikle direkt olarak teniniz ile temasta bulunan yastık kılıfları bu noktada önemli bir ayrıntı olur. Uyku setleri arasında bulunan başka bir ürün ise battaniyeler olur. Kış mevsimlerine özel olarak hazırlanan battaniyeler kullanıcıları soğuk havalardan korur. Cilt sağlığına zarar vermeyen kumaş yapıları ile elde edilen kılıflar boyutlara göre değişiklik gösterir. Kullanıcıların sahip olduğunu yorgan ve battaniye boyutlarının çeşitliliğine göre hareket eden markalar içinde birçok boyutta kılıf bulabilirsiniz. İklim değişikliklerine göre üretilen uyku setlerinin içinde pike ürünler de yer alır. Dilerseniz sadece pike ve pike takımına da sahip olabilirsiniz. Koton, pamuk ve viskon gibi çeşitli yapılara sahip pikeler bulabilirsiniz. Dekorunuzu tamamlayıcı renklerden ve desenlerden oluşan ürünlerle odanıza dokunuş ekleyebilirsiniz. Hazırlanan ürünler çeşitliliğe göre hem elde hem de makinede yıkanabilir özelliklere sahip olur. Ütü sıcaklığına dayanıklı olan tekstil ürünlerini uzun vadede güven ile kullanabilirsiniz. Kolayca temizlenerek ilk günkü haline döndürülebilen bu ürünler oldukça sağlam kumaşlar ile hazırlanır.

Yatak Odası Tekstili Ürün Fiyatları

Yatak odanız için aradığınız çeşitli tekstil ürünlerini çeşitli markalar arasından kolaylıkla bulabilirsiniz. Fakat bilmeniz gereken durumlar arasında fiyat farklılıkları bulunur. Karşınıza çıkacak olan ürünlerin fiyatları hem özelliklerine göre hem de kumaş yapılarına göre farklı fiyatlarda sunulur. Satın almak istediğiniz ürünün kalitesi ve yapısı bu konuda belirleyici faktörler arasında bulunur. Eğer ihtiyacınız olan battaniye için bir araştırma yapıyor iseniz istediğiniz ürün özelliklerine göre fiyatlarda birtakım değişiklikler görülür. Bu durum örnek olarak elektrikli battaniyeler verilebilir. Standart battaniyelerden oldukça farklı olan elektrikli battaniyeler içinde barındırdığı özelliklerden dolayı kullanıcıya farklı fiyatlarda sunulur. Hem daha maliyetli hem de daha çeşitli hizmet sunan bu tekstil ürününün hazırlanış aşamaları da farklılık gösterir. Ayrıca satın almak istediğiniz ürünlerin boyutları da fiyatı direkt olarak etkileyen noktalar arasında bulunur. Tek kişilik olarak sunulan çarşaf takımı ile çift kişilik olarak sunulan çarşaf takımı farklı fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkar. Bu ürün de kullanılan malzeme artış gösterdiği için maliyette aynı şekilde artış gösterir. Fiyatı etkileyen başka bir konu ise kullanılan kumaş olur. Her kumaş aynı koşullarda elde edilemediği için hazırlanan ürünlere göre fiyatlarda farklılıklar olur.

Yatak Odası Tekstil Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Uzun yıllar boyunca keyifle kullanabileceğiniz yatak odası tekstil ürünlerine dilediğiniz şartlarda kavuşabilirsiniz. Fakat kendinize uygun ürünleri satın almadan önce dikkat etmeniz gereken önemli ve etkileyici faktörler bulunur. Öncelikli olarak beğendiniz ürünü satın almadan önce ölçülerine dikkat etmelisiniz. Çift kişilik veya tek kişilik olarak hizmete sunulan ürünler bulunduğu için ölçüler oldukça önemli nitelik taşır. Eğer ihtiyacınız olan bir yatak örtüsü ise mutlaka yatak ölçülerinizi önceden kesinleştirmeniz gerekir. Aksi halde satın aldığınız üründen gerekli olan performansı almanız zorlaşır. Ayrıca göz zevkinize de uyum sağlamayan bir görüntü ile karşılaşmış olursunuz. Aynı durum battaniye ve yorgan gibi ekstra ihtiyaçlar içinde geçerli olur. Satın almak istediğiniz ürünlerin boyutlarının küçük ve büyük olması sizi memnun etmeyeceği gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekten de kaçınır. Ekstra olarak yatak odanız için kendinize uygun bir alez satın almak istiyorsanız, bu ürünün de boyutları ve yapısı oldukça önemli olur. Polyester ve pamuk gibi kumaşlardan elde edilen alezlerin kenarları lastikli ve lastiksiz olarak üretilir. İhtiyacınız olan ürün özelliklerini belirleyerek ürünü satın almanız gerekir. Bahsedilen tekstil ürünlerinin renkleri ve tasarımları da kullanıcıların dikkatli bir şekilde önceden incelemesi gereken faktörler arasında yer alır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery