Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çarşaf Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çarşaf markası:

2021 yılı Çarşaf Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 855 Çarşaf modeli içerisinde en ucuz Çarşaf fiyatı 19.95 TL iken, en yüksek Çarşaf fiyatı 439.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çarşaf fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Çarşaf fiyatı ise 60.07 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çarşaflar

Yataklarınızda şık bir görüntü sağlayan rengarenk çarşaflar, kullanışlı yapıları ve yumuşak tasarımları ile göz doldurur. Yatakların kirlenmesini önleyecek olan çarşaf takımı ürünü, yatak dekorasyonun önemli parçalarından birisidir. Ürün yelpazesinin her tarza hitap edebilecek kadar geniş olması ile beraber çeşitlilik kazanan çarşaf modelleri, özgün modeli bulabilmeniz için özel olarak çok sayıda çeşitliliğe sahiptir. Çarşaflar, günümüzde dekoratif özelliği ile ön plana çıkan, yatağın kirlenmesini önleyen bir üründür. Ürünün hangi malzemeden üretilmiş olduğu, yapısı, tasarımı gibi özellikler, dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında gelir. Günlük kullanım için tasarlanan ürünler, bir konsept amacıyla tasarlanan ürünlere göre daha ucuz olabilir. Örneğin bir resmin basılı olduğu ürün, sade bir tasarıma sahip olan ürüne göre daha pahalı olacaktır. Rengarenk çarşaf ürünleri, ev dekorasyonunun önemli parçalarından biri olurken, aynı zamanda kullanım rahatlığı ile de ön plana çıkması gereken ürünlerden birisidir. Klasik ve geleneksel tasarımların yanı sıra daha spesifik tasarımlar da mevcut olabilir. Cimri.com üzerinden yapacağınız araştırmalar ile en uygun ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Çarşaf Modelleri

Çarşaf çeşitleri, tekli ya da çoklu kullanıma göre çeşitliliğe ayrılabilir. İhtiyacınıza yönelik olarak bir tercihte bulunmadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz yerinde ve faydalı olacaktır. Bu açıdan bakıldığında çarşaf çift kişilik ürünleri, daha geniş bir yapıya sahipken, çarşaf tek kişilik ürünleri, daha dar bir yapıdadır. Hoş tasarıma sahip bu ürünleri alarak kendi yatak odanızda harika tasarımlara yer verebilirsiniz. Saten ürünler, klasik tasarımlar arasında kendine yer bulurken, daha spesifik tasarımlar da mevcuttur. Kışkırtıcı özelliği ile ön plana çıkan saten ürünler, daha romantik bir görünüm kazanma açısından önemlidir. Saten modellerin sade ve avangart tarzda olanları da mevcuttur. Tasarım, aynı renklerin farklı tonlarıyla sağlanabilirken çok daha farklı renklerin bir araya getirilerek canlı bir görünüm elde edilmesiyle de sağlanabilir. Bu desenler bazı duyuların harekete geçmesine yardımcı olacaktır. Bu nedenle tasarıma özellikle dikkat etmeniz ve üzerinde durmanız gerekir. Bu açıdan düşünüldüğünde tasarımı hoş bir ürün almanız durumunda harika görüntüler yakalayabilirsiniz. Klasik ürünler arasında ise daha sade görüntüler sağlanır. Düz renklerin yer aldığı bu ürünlerde geleneksel tarzdan vazgeçmeyenler için ideal ürünler üretilir. Tek renk ya da çiçekli tasarımlarla geleneksel tarz yakalanmış olacaktır. Kullanılan motifler genelde gelenekseldir ve tarz olarak da gelenekselliği yansıtır. Bu nedenle siz de klasik bir çarşaf modeli almak istiyorsanız bu ürünleri tercih edebilir, rahat bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Diğer yandan modern tasarımların da yer aldığı ürünler mevcuttur. Bu ürünlerde ise genellikle baskı yöntemi ile bazı resimlerin yer alması ile modernlik oluşturulur. Çizim tekniklerinin ve sanat eserlerinin yer aldığı modern çarşaf tasarımlarında, aynı zamanda kalite de etkili bir unsurdur. Bu bakımdan tercihiniz bu yönde olacaksa modern tasarımlı ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bununla beraber günlük kullanım için üretilen ürünlerde rahatlık ve dayanıklılık gibi faktörler göz önünde bulundurulur. %100 pamuk malzemesinden üretilecek olan ürünler kalitelidir ve bu ürünleri tercih ederek rahatlığa kavuşabilirsiniz. Öte yandan çarşaf lastikli modeller ise rahat bir kullanım açısından dikkat çeken ürünlerden bir diğeridir.

Çarşaf Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çarşaf tercihinde bulunurken ürünün hangi malzemeden üretilmiş olduğu konusu çok önemlidir. Bu nedenle siz de ilk olarak bu özelliğe dikkat etmelisiniz. Örneğin %100 pamuktan üretilmiş ürünler kalitelidir ve rahat bir kullanım için idealdir. Bunun haricinde ürün kalitesi, diğer bir dikkat etmeniz gereken unsurdur. Kaliteli ürünleri tercih ederek rahatlığa ve dayanıklılığa ulaşabilirsiniz. Bununla beraber tasarım, dikkat etmeniz gereken bir başka özelliktir. Hoş tasarımlara sahip olan ürünleri almanız durumunda aynı güzelliği yatak odanıza ve çarşafınızın bulunduğu alana yansıtabilirsiniz. Bu nedenle bu faktöre de dikkat ederek bir karar vermek durumundasınız. Beğeninize göre klasik ya da modern tasarımlı ürünlerden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Diğer bir özellik ürünün fiyatıdır. Ürün fiyatı, etkili bir şekilde kullanılması gereken unsurların başında gelir. Cimri.com adresinden yapacağınız araştırmalar ile fiyat faktörünü etkili bir şekilde iyileştirebilirsiniz. Cimri.com araştırma ve karşılaştırma yapmanız için özel olarak tasarlanmıştır ve bu sayede birçok avantajı bir arada yakalayabilirsiniz.

Çarşaf Fiyatları

Fiyat olarak çarşaf ürünlerini etkileyen pek çok faktör bulunur. Bu faktörlerin başında ürünün hangi malzemeden üretildiği gelir. Ürünün malzeme çeşidine göre çarşaf fiyatları da belirlenmiş olacaktır. Pamuktan üretilmiş ürünler daha pahalı olabilse de rahatlık açısından tam performans sağlar. Bu nedenle rahatınıza düşkünseniz bu malzemeden üretilmiş ürünleri tercih edebilirsiniz. Diğer yandan ürün fiyatını etkileyen faktörlerden biri de kalitedir. Kalite arttıkça fiyatlar da artacaktır. Dayanıklılık, fiyatları etkileyen bir diğer faktördür. Dayanıklılık ile fiyatlar da doğru orantılı bir fiyat performansı sergiler. Bunun haricinde ürünün tasarımı, işçiliğin yoğun olmasını gerektiren tarz da ise fiyatları da buna göre etkileyecektir. Bu nedenle daha sade tasarımlara sahip olan ürünler ucuz olurken, karmaşık bir tasarıma sahip olan ürünler biraz daha pahalı olabilir. Ürünler arasında tercihte bulunurken fiyatları etkileyen faktörleri de bilmeniz gerekir. Bunun için araştırma yapmanız gerekse de bu aşamada sitemizi ziyaret ederek ilgili işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş vermeden önce cimri.com'u ziyaret ederek ürünler hakkında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery