Battaniye

Battaniye Fiyatları

1553 Ürün gösteriliyor.
Battaniye fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Battaniye modelleri ve Battaniye fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Battaniye kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Taç, DeFacto, Merinos, Pierre Cardin. 1553 adet Battaniye fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Battaniye Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Battaniye markası:

En Çok İncelenen Battaniye Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Battaniye Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1552 Battaniye modeli içerisinde en ucuz Battaniye fiyatı 13.93 TL iken, en yüksek Battaniye fiyatı 1450.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Battaniye fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Battaniye fiyatı ise 150.27 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Battaniye Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Soley Carmine Emboss Çift Kişilik Battaniye
Soley Carmine Emboss Çift Kişilik Battaniye
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
English Home Ultrasoft 200x220 cm Pembe Çift Kişilik Battaniye
English Home Ultrasoft 200x220 cm Pembe Çift Kişilik Battaniye
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Battaniye

Ev tekstil ürünleri içinde önemli bir yer kaplayan battaniyeler soğuk kış günlerinin olmazsa olmaz ürünleri arasında gelir. Türkiye tekstil piyasasında hizmet veren birçok tekstil üretici ürettikleri battaniyeler ile yüzbinlerce evde kullanılabilecek çeşitli renk ve desenlerde battaniyeler üretir. Battaniyeler, çeşitleri bakımından birçok kullanım  alternatifi ile bulunabilen ürünler olduğundan bu ürünlerin yalnızca uyku esnasında kullanılan tekstil ürünleri olarak değerlendirilmemesi gerekir. Ev dekorasyonlarına katkıda bulunmak amacı ile üretilen koltuk battaniyeleri, bebeklerin dışarıda üşümesini engellemek üzere bebek arabası battaniyeleri, dış mekanlarda kullanılmak üzere üretilen battaniyeler olarak çeşitlenen bu ürünler birçok farklı marka tarafından satışa sunulan ürünlerdir. Ancak en çok araştırılan ve tercih edilen türleri elbette uyku battaniyeleri olarak gösterilebilir. Dinlenme alanlarında kullanılan bu ürünler özellikle kış aylarında her yaştan kullanıcının keyifle kullandığı ürünlerdir. Değişik renk ve desen tasarımları sayesinde yatak odalarına şık bir görünüm kazandırmaya olanak sunan battaniye modelleri her zevke uygun seçeneklerde cimri.com sayfalarında da bulunabilir. Tek ve çift kişilik olarak üretilen battaniyeler, her evde farklı alternatifleri ile kış aylarının en önemli ısınma ürünleri arasında gösterilebilir. 

Battaniye Modelleri

Özellikle yatak odalarında oldukça sık kullanılan battaniyeler, her evde kullanılan ve her yaştan bireyin ihtiyacı olan ürünler arasında gelir. Bu ürünler tekstil firmaları tarafından her yıl yenilenerek farklı dokular ve desenlerde üretilir. Geçmiş dönemlerden günümüze kadar ısınma amaçlı olarak kullanılan ve çeşitli dokuma yöntemleri ile üretilen bu ürünler yünlü, pamuk ya da polyester iplik içeriklere sahiptir. Yetişkin odaları, genç odaları, bebek odaları gibi alanlarda kullanılan battaniye çift kişilik seçenekleri evlerin yanı sıra otel ve benzeri konaklama hizmeti veren işletmelerde de kullanılan ürünlerdir. Kullanım alanlarına ve bu alanların dekorasyonlarına göre desenli ve desensiz olarak temin edilebilir. Battaniye tek kişilik seçenekleri de yine evlerde ve işletmelerde kullanmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Düz tasarımlar genelde otellerde kullanılsa da evlerde de kullanılan ürünlerdir. Battaniye üreticileri tarafından tüm zevklere uygun olarak battaniye üretilen tasarımlar; doğa desenli, şehir desenli ya da figürlü tasarımlarda bulunabilir. Genellikle genç odalarında kullanılan ve çizgi karakterleri de üzerinde barındıran tasarımlar son dönemlerin en çok sevilen ürün çeşitleri arasında listelenir. Evlerde kullanılmak üzere son dönem teknolojileri ile üretilen ve 3D baskı teknolojisi kullanılarak üretilen battaniye çeşitleri ise yetişkinler tarafından en çok tercih edilen ürünler içindedir. Bu ürünler kimi firmalar tarafından kişiye özel olarak dahi tasarlanabilir. Genel olarak yumuşak dokuları ile kış gecelerini çok daha keyifli hale getiren battaniye takımları doğada yer alan tüm renkleri üzerinde barındırabilir. Dileyen kullanıcılar battaniye seti satın alarak tüm odalarında bütünlük sağlayabilir. Sık misafir ağırlayan ev sahipleri, farklı tasarımlarda ürün kullanmayı sevenler, gençler ve daha birçok kişi için yüzlerce farklı alternatifle bulunabilecek olan bu ürünler, dilenirse nevresim takımları ile de kombinlenebilir. Hatta kimi markalarda battaniyeli nevresim takımı da bulunabilir. Özellikle bebekleri için battaniye araştırması yapan ebeveynler hem evde hem dışarıda kullanabilmek üzere bebek ürünleri üreten firma listelerinden battaniye bebek modelleri üzerine araştırma yapabilir. Cimri.com sayfalarında tüm yaşlara uygun olarak bulunabilecek battaniye çeşitleri birçok farklı firma seçeneği ile listelenir. Kullanıcılar burada bulunun ürün çeşitlerinin tüm özelliklerini fiyatları eşliğinde diledikleri her saatte inceleyebilir. 

Battaniye Fiyatları

Dinlenme olanağı bulunan birçok mekanda kullanılabilecek olan battaniyeler farklı model alternatifleri ile farklı firmalar tarafından üretilen ürünlerdir. Her firmanın hizmet anlayışına ve tasarım politikasına göre şekillenen bu ürünler tek kişilik ve çift kişilik seçeneklere sahiptir. Desenli, dokulu ve düz tasarım alternatifleri ile üretilen bu ürünler genel olarak yün veya pamuk ipliklerinden üretilse de içeriğinde polyester bulunan battaniye çeşitleri de bulunabilir. Bu ürünler uyku ürünleri olmalarının yanında dekoratif amaçlı da üretilebilir. Dekoratif amaçlı üretilen battaniye örgü çeşitleri bu tip kullanımlara daha uygun sayılabilir ve ürünler genelde televizyon odalarında dizler üzerinde kullanılan ürün çeşitleridir. Sonuç olarak battaniye çeşitler birçok farklı alternatifle her tarzdan kullanıcının tercih edebileceği model seçenekleri ile üretilir. Bu nedenle de battaniye fiyatları tek bir seçeneğe sahip değildir. Ürünlerin fiyat farklarını iplik seçenekleri, markaları gibi detaylar belirlediğinden kullanıcıların öncelikle aradıkları ürün kriterlerini belirlemeleri gerekir. Örneğin, çizgi karakterler ya da belirli takımların logolarını barındıran battaniye çeşitleri 3D ya da farklı baskı teknolojileri ile üretilen lisanslı ürün çeşitleridir. Lisanslı ürünler özel üretim sayılabilecekleri için diğer türlere göre farklı fiyatlarla satışa sunulabilir. Ancak birçok farklı firma tarafından üretimi yapılan battaniyelerin her bütçeye uygun bir modeli mutlaka bulunabilir. 

Battaniye Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Battaniye satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellikler ürünlerin içerikleri ve boyutlarıdır. Örneğin tek kişilik bir yatak odasına çift kişilik battaniye tercih etmek çeşitli dizayn problemine yol açabilir. Aynı şekilde çift kişilik bir yatak odasında tek kişilik battaniyelerin kullanımı ısınma açısından çeşitli aksaklıklar yaratabilir. Bu nedenle yatakların ölçülerine uygun olarak battaniye seçimi yapmak oldukça önemlidir. Ürünlerin içeriklerine dikkat etmek ise sağlık açısından oldukça önemlidir. Özellikle alerjik yapıya sahip olan bireylerin yün ve benzeri içeriklere alerjisi varsa battaniye tercihlerini pamuk içerikli ürünlerden yana kullanması gerekir. Bu durum bebeklerde ve çocuklarda da oldukça önemli bir etkendir. Cilt yapıları hassas olan bebekler ve çocuklar için seçim yapılıyorsa ürünlerin içeriklerine mutlaka bakılması gerekir. Battaniye satın alırken çeşidi ve kullanım amacı ne olursa olsun ürünün kullanılacağı alan ile uyumu çok önemlidir. Isınma ihtiyaçlarının yanı sıra dekorasyona da önem veren kullanıcıların bu etkenlere dikkat ederek seçim yapması gerekir. Battaniye ihtiyacı olan kullanıcılar cimri.com sayfalarında tek kişilik, çift kişilik, bebek ve çocuk battaniyesi, battaniye seti, battaniyeli nevresim takımı gibi birçok alternatifi bir arada bulabilir. Ürünler arasından zevkine ve bütçesine en uygun ürünleri seçip satıcılar arasında karşılaştırma yapabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery