Salon & Oturma Odası Tekstili

En Ucuz Salon & Oturma Odası Tekstili Fiyatları

390424 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    halıhalı fiyatları
Salon & Oturma Odası Tekstili fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Salon & Oturma Odası Tekstili modelleri ve Salon & Oturma Odası Tekstili fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Salon & Oturma Odası Tekstili kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Salon Halısı, Yolluk, Kırlent / Mobilya Yastığı, Masa Örtüsü, Mobilya Yastığı Kılıfı. 390424 adet Salon & Oturma Odası Tekstili fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Brillant 805 RS004-60 130x190 cm Halı
Brillant 805 RS004-60 130x190 cm Halı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Taç Hot Wheels Tek Kişilik Nevresim Takımı
Taç Hot Wheels Tek Kişilik Nevresim Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Confetti Alinda Pudra 3'lü Klozet Takımı
Confetti Alinda Pudra 3'lü Klozet Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Salon ve Oturma Odası Tekstili Nelerdir?

Salon ve oturma odası evinizin en önemli alanlarından biri olarak görülmektedir. Sizde evdeyken en çok bu alanlarda vakit geçirdiğiniz için dekorasyonunu kendi zevkinize göre tasarlamanız gerekmektedir. Bu noktada size yardımcı olacak salon ve oturma odası tekstili ile birlikte istediğiniz ürünleri evinize alabilirsiniz. Bu ürünlerin en önemlisi salon halısı olarak belirlenmektedir. Salon halısı evinizin vazgeçilmez tekstil ürünleri arasındadır ve salonunuzun ya da oturma odanızın dekoratif uyumunu sağlamak için önemli bir parçadır. Bunun yanı sıra salon ve oturma odası tekstili kategorisinde bulunan kırlentler; yatakları, kanepe veya koltukları süslemek için kullanılan, şık ve çoğunlukla desenli, dekoratif yastıklardır. Kırlent yastıklar, bulundukları ortama renk katarken, dekorasyonun yanı sıra konforunuzu da sağlamaktadır. Misafirleriniz geldiğinde sofranızın sunumuna destek olacak en önemli ürün ise masa örtüsü olarak bilinmektedir. Yemek masaları, mutfaklar da ya da yemek odalarında bulunurlar. Yemek yenilen yerler oldukları için yemek kırıntıları dökülmesin diye örtü serilir. Serilen örtü her masanın boyutuna göre farklılaşır. Yemek masaları zaten standart boylara sahiptir. Bu standart boylarda da örtüler üretilir. Örtüler farklı modelde ve renkte tasarlanırlar. Uzun halılar olarak adlandırılan yolluk; salon, oturma odası ya da hol tarafında kullanılmaktadır. Bu ürünler genelde malzemesiyle farklılık göstererek çeşitlenmektedir. En çok karşımıza çıkan çeşitleri; pamuklu, polyester, dokuma, tüylü ve patchwork yolluklardır. Dekoratif amaçla kullanılan kilim, evinize renk katarak sizinde mutlu olmanızı sağlayacaktır. Kilimler yalnızca salon ve oturma odasında değil aynı zamanda mutfakta da kullanılmaktadır. Koltuk örtüleri, birbirinden şık renkleri ile de dekorasyonunuza renk ve enerji katmaktadır. Koltuk takımlarının üzerine rastgele ya da düzenli bir şekilde serilen koltuk örtüleri, son zamanlarda en çok tercih edilen tekstil ürünleri arasına da girmiştir. Birçok renk ve model seçeneği ile her zevke hitap eden ve geniş bir yelpazeye sahip olan koltuk örtüleri, bulunduğu mekâna da şıklık ve enerji sağlamaktadır. Son zamanların en yeni trendlerinden olan koltuk şalı, evlere dekoratif bir görünüm vermekte en büyük yardımcılardandır. Kullanıldığı odayı bambaşka bir havaya sokup, modern bir görüntü vermektedir. 

Salon ve Oturma Odası Tekstili Nasıl Temizlenir?

Salon ve oturma odası tekstili ürünleri birbirlerinden farklı olarak temizlenmektedir. Masa örtüsü, koltuk örtüleri, koltuk şalı ve kırlentler çamaşır makinesinde renklerine ve kumaş türlerine göre yıkanabilmektedir. Yıkama talimatları ise ürünlerin etiket kısmında yer almaktadır. Halı, kilim ve yolluklar ise halı makineleriyle yıkanmalıdır ya da uzmanlardan destek alınmalıdır.

Salon ve Oturma Odası Tekstili Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Salon ve oturma odası tekstili ürünlerinin fiyat aralığı modele, markaya ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra fiyat alarmı butonu sayesinde sıraladığınız ürünlerin fiyatları değiştiği anda haberdar olabilirsiniz.