Salon & Oturma Odası Tekstili

En Ucuz Salon & Oturma Odası Tekstili Fiyatları

158186 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Salon ve Oturma Odası Tekstili Nelerdir?

Salon ve oturma odası evinizin en önemli alanlarından biri olarak görülmektedir. Sizde evdeyken en çok bu alanlarda vakit geçirdiğiniz için dekorasyonunu kendi zevkinize göre tasarlamanız gerekmektedir. Bu noktada size yardımcı olacak salon ve oturma odası tekstili ile birlikte istediğiniz ürünleri evinize alabilirsiniz. Bu ürünlerin en önemlisi salon halısı olarak belirlenmektedir. Salon halısı evinizin vazgeçilmez tekstil ürünleri arasındadır ve salonunuzun ya da oturma odanızın dekoratif uyumunu sağlamak için önemli bir parçadır. Bunun yanı sıra salon ve oturma odası tekstili kategorisinde bulunan kırlentler; yatakları, kanepe veya koltukları süslemek için kullanılan, şık ve çoğunlukla desenli, dekoratif yastıklardır. Kırlent yastıklar, bulundukları ortama renk katarken, dekorasyonun yanı sıra konforunuzu da sağlamaktadır. Misafirleriniz geldiğinde sofranızın sunumuna destek olacak en önemli ürün ise masa örtüsü olarak bilinmektedir. Yemek masaları, mutfaklar da ya da yemek odalarında bulunurlar. Yemek yenilen yerler oldukları için yemek kırıntıları dökülmesin diye örtü serilir. Serilen örtü her masanın boyutuna göre farklılaşır. Yemek masaları zaten standart boylara sahiptir. Bu standart boylarda da örtüler üretilir. Örtüler farklı modelde ve renkte tasarlanırlar. Uzun halılar olarak adlandırılan yolluk; salon, oturma odası ya da hol tarafında kullanılmaktadır. Bu ürünler genelde malzemesiyle farklılık göstererek çeşitlenmektedir. En çok karşımıza çıkan çeşitleri; pamuklu, polyester, dokuma, tüylü ve patchwork yolluklardır. Dekoratif amaçla kullanılan kilim, evinize renk katarak sizinde mutlu olmanızı sağlayacaktır. Kilimler yalnızca salon ve oturma odasında değil aynı zamanda mutfakta da kullanılmaktadır. Koltuk örtüleri, birbirinden şık renkleri ile de dekorasyonunuza renk ve enerji katmaktadır. Koltuk takımlarının üzerine rastgele ya da düzenli bir şekilde serilen koltuk örtüleri, son zamanlarda en çok tercih edilen tekstil ürünleri arasına da girmiştir. Birçok renk ve model seçeneği ile her zevke hitap eden ve geniş bir yelpazeye sahip olan koltuk örtüleri, bulunduğu mekâna da şıklık ve enerji sağlamaktadır. Son zamanların en yeni trendlerinden olan koltuk şalı, evlere dekoratif bir görünüm vermekte en büyük yardımcılardandır. Kullanıldığı odayı bambaşka bir havaya sokup, modern bir görüntü vermektedir. 

Salon ve Oturma Odası Tekstili Nasıl Temizlenir?

Salon ve oturma odası tekstili ürünleri birbirlerinden farklı olarak temizlenmektedir. Masa örtüsü, koltuk örtüleri, koltuk şalı ve kırlentler çamaşır makinesinde renklerine ve kumaş türlerine göre yıkanabilmektedir. Yıkama talimatları ise ürünlerin etiket kısmında yer almaktadır. Halı, kilim ve yolluklar ise halı makineleriyle yıkanmalıdır ya da uzmanlardan destek alınmalıdır.

Salon ve Oturma Odası Tekstili Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Salon ve oturma odası tekstili ürünlerinin fiyat aralığı modele, markaya ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra fiyat alarmı butonu sayesinde sıraladığınız ürünlerin fiyatları değiştiği anda haberdar olabilirsiniz.