Hurç

En Ucuz Hurç Fiyatları

158 ürün gösteriliyor.
Hurç fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Hurç modelleri ve Hurç fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Hurç kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modatools, IKEA, Stanley, Arnica, HomeCare. 158 adet Hurç fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Hurç Nedir?

Genelde kapitone kumaştan üretilen, fermuarlı veya kapaklı olan, kullanım alanlarına göre birçok çeşidi bulunan, dağınık eşyayı toplamak ve fazla eşyayı muhafaza etmek için kullanılan koruyucu kılıftır.

Hurç Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Hurç başta ev hanımlarının ve akabinde sürekli ev taşıyan kişilerin vaz geçilmez ev eşyaları arasında yer alır. Hurç içine koyulduğu eşyanın temiz ve düzenli kalmasını sağlar. Ev ortamındaki dağınıklığı toplamaya yardımcı olan en büyük etmenlerden biridir. Hurç seçiminde kullanılan malzemenin cinsine ve kalitesine çok dikkat edilmelidir. Çabuk yıpranan ve fermuar gibi aksamları çabuk bozulan hurçlar ev sahipleri için hiçte avantajlı bir seçim olmayacaktır. Kullanım alanlarına göre hurç boyutları tercih edilmelidir. Hurç seçiminde kullanılan malzemenin kalitesi kadar hurç fiyatları da son derece önemlidir. Çeyiz için hurç seçimi yapacak olan kişiler ilk etapta hurcun rengine dikkat etmelidir. Hurç fiyatları internette mevcuttur. Fakat her sitede karşılaştığınız ürünlerin fiyatları farklıdır. Bu nedenle fiyat konusunda hurç ve diğer ürünleri alırken çok dikkatli olmanız gerekecektir.

Hurç Çeşitleri Nelerdir?

Vakumlu hurç; yastık, yorgan, nevresim, kıyafet gibi tekstil ürünlerini sıkıştırılmış halde daha az alan kaplayacak şekilde muhafaza etmenizi sağlar. Dört kata kadar yer tasarrufu sağlar. Vakum deliğinden elektrik süpürgesi yardımıyla havanın alınmasının ardından eşyalar uzun bir süre saklanabilir. Birçok farklı boy seçeneğine sahip olan bu pratik eşya; içerisine su, toz, küf, kir, haşerat, güve, koku girmesine izin vermez. Küçük boylarını, yolculuklarınız esnasında giyeceklerinizi vakumlayıp valizinizde daha fazla alan elde etmek maksadıyla kullanabilirsiniz.

Sandık tipi hurç; evlerde en çok kullanılan modeldir. Farklı boyut seçenekleri ile içerisine birçok ürün sığdırılabilir. Büyük boyları; yorgan, yastık, battaniye gibi büyük ebatlı ürünler için idealdir. Küçük boyları; havlu, çarşaf, oyuncak, çorap, çamaşır saklama gibi birçok farklı alanda kullanılabilir. Renkli seçeneklere sahip olan bu hurç, yatak ve baza altlarına, dolap içlerine, sandıklara yerleştirilebilir.

Halı hurcu;halı ve yolluklar için özel tasarlanmış bu ürünü halılarınızı muhafaza etmekte rahatlıkla kullanabilirsiniz. Halı ve yolluklarınızın hem düzenli durmasını sağlar hem de halınıza zarar verebilecek her türlü dış etkiyi uzak tutar.

Ayakkabı hurcu; kullanmadığınız ayakkabı ve terliklerinizi zarar görmeyecek şekilde yerleştirebilir, yatak altı, dolap içi gibi yerlerde saklayabilirsiniz. Şeffaf bölmeleri sayesinde içerisinde ne olduğunu görebilirsiniz.

Çeyizlik bohça hurç; sandık tipi hurca benzeyen bu çeşit, biraz daha süslü halde üretilir. Dantel, fırfır, püskül, işleme gibi detaylarla bezenmiş bu hurç damat bohçası olarak kullanılabileceği gibi çeyizleri saklamak için de idealdir.

Bazı çeşitlerde hurca iskelet yerleştirilerek, dik durması sağlanmıştır. Fermuarlı çeşitleri olabileceği gibi, kapaklı modelleri de bulunur.

Küçük Boy Hurç Seçimi Nasıl Yapılır?

Küçük boy ve orta boy hurç seçiminde hurçların kumaş kalitesi göz önüne alınmalıdır. Özellikle internetten hurç alacaksanız bunun için resimleri yaklaştırıp kalitesini iyice inceleyebilirsiniz. Kalitesiz olan ürünler çok çabuk yıpranıp kullanılmaz bir hale gelecektir. Orta boy hurç seçiminde ise kumaş kalitesi ve fermuar kalitesi dikkat edilmesi gereken noktadır. Havası alınabilen ve küçülen hurç çeşitleri için kesinlikle hava almayan ve kişileri zor duruma sokmayan modellerden alınması gerekir. bu modeller için elbette bir çok firma küçülebilen hurçlar üretmiştir. Her firmanın ürünleri aynı gibi görünse de elbette birçok farklar mevcuttur. Bu farkların başında ise hiç kuşkusuz hurç fiyatları gelir. Bu fiyatları tek tek araştırıp karşılaştırmak nerede ise imkansız bir durumdur. Bu nedenle Cimri. Com tüm ürünlerin fiyat araştırmasını otomatik olarak yapıp size en uygun fiyatlı ürünleri sunar.

Küçülen Hurç Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Hurçlar özellikle taşınma esnasında çok fazla işe yaramaktadır. Çoğu eşyanın saklanması adına hurç kullanımı önemli yer tutmaktadır. Küçülen hurçların içindeki havayı çekince ne kadar küçüldüğü önemlidir. Özellikle günümüzde hemen her ürün internet ortamında satılır. Fakat her sitede ürün fiyatları farklıdır. Ürün karşılaştırması için Cimri.com adresine girebilirsiniz.