Sepet

Sepet Fiyatları

474 Ürün gösteriliyor.
Sepet fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sepet modelleri ve Sepet fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sepet kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Paşabahçe, Euro Flora, IKEA, Modatools. 474 adet Sepet fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Sepet Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Sepet markası:

2021 yılı Sepet Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 475 Sepet modeli içerisinde en ucuz Sepet fiyatı 3.25 TL iken, en yüksek Sepet fiyatı 1655.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Sepet fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Sepet fiyatı ise 91.76 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Sepet Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Cosiness  COS5009 Hasır Dekoratif Panda Sepet
Cosiness COS5009 Hasır Dekoratif Panda Sepet
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Sepetler

Günlük hayatta sıkça kullanılan ürünler vardır. Bu ürünler kullanıcılar tarafından yaşantının bir parçası haline gelmiş ve temel ihtiyaçlar görevindeki eylemlerin karşılanması yolunda yardımcı olan ürünlerdir. Bu kadar mühim hale gelen ürünlerden biri sepetlerdir. Sepet çeşitleri günlük hayatta sıklıkla kullanılan ürünlerin barındırılması ve saklanılması için üretilen eşyalardır. Kirli çamaşırların belirli bir yerde muhafaza edilmesi ve herhangi olumsuz bir etkiye sebep olmadan temiz çamaşırlarla ayrı bir yerde tutulabilmesi için çamaşır sepeti kullanımı oldukça yaygındır. Ayrıca özellikle mutfakta kullanılan ve meyveler ile sebzelerin barındırılması hususunda tercih edilen en yaygın ürünlerden biri de sepetlerdir. Eğer eşyalarınızı ve yiyeceklerinizi muhafaza edebileceğiniz bir ürün arıyorsanız sepet modellerine göz atabilirsiniz.

Sepet Modelleri

Çok sayıda tasarımı olan sepet modelleri mevcuttur. Bu modeller, genellikle sepetlerin kullanım yapılacak ortama ve kullanım yapılacak ürünlere göre şekillendiği aşikardır. Örneğin banyoda ya da odanızda çamaşırlarınız için kullanacağınız sepetler, ekseriyetle çamaşır sepeti olarak adlandırılırlar. Eğer bu ürünler arasından bir seçim yapmak isterseniz dikdörtgen hasır sepet modelleri kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerden biri olarak size yardımcı olabilirler. Bunun haricinde kare hasır sepet modelleri de eğer farklı bir tasarım arıyorsanız tercih edebileceğiniz seçeneklerden biridir. Yuvarlak hasır sepet modelleri de özellikle son zamanlarda kullanıcıların en fazla talep ettiği ve tasarımını en fazla beğendiği ürünlerden biri olarak iyi bir tavsiye olabilir. Eğer seçeceğiniz sepette ahşap tasarımların da bulunmasını istiyorsanız hasır-ahşap sepet modelleri hem hasır hem de ahşap malzemelerinin uyumlu şekilde kullanımlarıyla sizin için en doğru seçeneklerden biri olabilir. Eğer taşıma hususunda kolaylık sunan ve dayanıklı yapısıyla uzun süreler devam edebilecek bir kullanıma sahip sepetler arıyorsanız kulplu hasır sepet modelleri içerisinden dilediğiniz ürünleri tercih edebilirsiniz. Farklı kullanımlar için farklı tasarımlara sahip sepet modelleri bulunmaktadır. Örneğin birden çok sepetin katlar halinde bulunduğu modeller, sizlere özellikle mutfak ürünlerini muhafaza etme hususunda yardımcı olabilirler. Mutfakta kullanılan ile banyo ya da odada kullanılan sepetler arasında belirgin farklılıklar olabilir. Mutfakta kullanılan sepetler daha sert ve dayanıklı yapıya sahip olabilirler. 

Sepet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sepetler genellikle yapılan kullanıma göre farklı şekillerde üretilen ürünlerdir. Bu ürünler kullanıcıların bu sepetleri nerede ve nasıl şekilde kullanacaklarının gözetilmesiyle tasarlanır. Örneğin eğer çamaşırlarınızı muhafaza etmek için bir sepet arıyorsanız hasır çamaşır sepeti modelleri sizin için en uygun ürünler olabilirler. Mutfağınızda kullanacağınız ve yiyeceklerinizi muhafaza etme amacıyla tercih edeceğiniz sepet modelleri, çamaşır sepetlerinden farklı olabilirler. Bu sepet modelleri genellikle daha sağlam ve birçok adedi bir arada bulunduran tasarımlara sahiplerdir. Ekmeklerinizi koyacağınız ve güzel bir sunum yapabileceğiniz ürünler ile standart sepet modelleri arasında belirgin farklılıklar olabilir. Bu ürünler daha hassas ve minimalist yapıya sahip olabilirler.

Sepet Fiyatları

Sepet modelleri fiyat konusunda büyük oranda tasarımın etkisiyle şekil alırlar. Tasarım sepet modellerinin kullanım yapılacak ortamlarını ve malzemelerini belirlediği için fiyat hususunda etkili olabilirler. Örneğin çamaşır sepetleri ile mutfakta kullandığınız ve yiyecek saklamaya yarayan sepetler arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Kullanıcılar tarafında estetik bulunan ve bu yüzde sıklıkla talep gören sepet modelleri ile klasik bir tasarımı olan sepet modelleri arasında fiyat değişimleri olabilir. Dayanıklı bir yapıya sahip sepet modelleri, daha hassas yapısı olan sepet modellerinden daha yüksek fiyatlara sahip olabilirler. Eğer detaylı bilgi almak isterseniz sepet yorumlarını okuyabilirsiniz. İstediğiniz ürüne ise cimri.com üzerinden erişebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery