Yolluk

Yolluk Fiyatları

108036 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Yolluk fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yolluk modelleri ve Yolluk fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yolluk kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Aymina Home, Else, Merinos, Dekoreko. 108036 adet Yolluk fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yolluk Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yolluk markası:

2021 yılı Yolluk Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 108201 Yolluk modeli içerisinde en ucuz Yolluk fiyatı 0.35 TL iken, en yüksek Yolluk fiyatı 16040.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yolluk fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Yolluk fiyatı ise 96.35 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yolluklar

Halıdan daha küçük uzun ve ince yapıdaki yolluklar koridor, hol veya mutfak gibi alanlarda tercih edilen bir çeşit küçük halı türüdür. Yolluk evlerin olmazsa olmazlarındandır. Dar ve uzun alanlar olan koridorları dekoratif gösteren yolluk evinizin şıklığını tamamlar. Piyasada çeşitli renk ve desen seçeneğine sahip birçok yolluk bulunmaktadır. Yolluklar üretildiği kumaşın kalitesine göre sadece evinize şıklık katmakla kalmaz ayrıca tabanı kaymaz modelleri sayesinde evde yaşanacak olan kaymaya bağlı kazaların da önüne geçer. Evin dekorasyonunda önemli bir rol oynayan yollukları seçerken mobilyalar kadar duvarınızdaki boya ile de uyumlu olmasına önem göstermek lazımdır.  Evinizin dekorasyonunu bozmayacak duvarın ışığını kesmeyecek bir model tercih etmek hem evinizin aydınlık görünmesini sağlar hem de göze hoş görünür. Alacağınız yolluğun kaliteli olması da uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Kolay temizlenen ve rengini, canlı görünümünü koruyan, güneş ışığıyla solmayan modeller her zaman daha avantajlıdır. Ayrıca yollukları koridor dışında eğer mutfakta kullanacaksanız sağlığınız açısından neme ve küfe karşı dayanıklı bir kumaştan üretilen yollukları tercih etmelisiniz.

Yolluk Modelleri

Piyasada pek çok renk ve desen seçeneğine sahip yolluk modelleri mevcuttur. Yolluklar üretildiği kumaşa göre, tabanının kaymaz olup olmadığına göre çeşitli ürün gruplarına ayrılır. Yolluk halı piyasada pek çok yolluk halı mevcuttur. Çeşitli renk ve desen seçeneğindeki yolluk halıların kaymaz tabanlı olanları zemin güvenliği için önemlidir. Peluş ve yumuşak yüzeyli olan modelleri rahat olduğu için tercih edilir. Fakat yollukların kolay temizlenebilir malzemeden üretilmesi ve koku yapmaması onun tercih edilirliğinin artmasında önemli rol oynar. Uzun süreli kullanım için kırılma ve dökülme yapmayacak kaliteli modelleri seçmek gereklidir. Evinizin dekorasyonu ile uyumlu, şık tasarıma sahip modellerini tercih ederek evinize de güzel bir görünüm ve estetik bir hava katarsınız. Yolluk kilim modelleri piyasada oldukça tercih edilen modellerin başında gelir. Bilinen en eski dokuma türlerinden olan kilimin en büyük avantajı tersi düz olmadığı için iki tarafının da kullanıma uygun olmasıdır. İki iplik sistemi ile dokunduğu için kilim modeli yolluklar diğerleri gibi kabarık modelli değildir. Daha ince ve düzdür. İnce bir yolluk modeli olduğu için 30 derece ile makinede yıkanabilir. Temizliği oldukça kolaydır ve kir tutmaz. Çeşitli dokuma modelleri ile evinize folklorik bir hava katıp mistik bir estetik sağlar. Yolluk kilim modelleri saçaklı olması ile diğer yolluk türlerinden ayrılır ve mutfak kullanımı için daha uygundur. Halı tipi yolluklarda kumaşa bağlı olarak görülen tüylenme problemini kilim tipi yolluklarda kesinlikle yaşamazsınız. Tüy dökmeyen ve toz toplamayan modellerine ek olarak alt tabanı silikonlu olanları parçalanıp dökülmez. Eğer alerji sorununuz varsa anti alerjik modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bazı yolluk kilim modellerinin tabanı termal yapıya sahip olduğu için hem yaz hem de kış mevsiminde kullanılabilen avantajlı modellerdir. Piyasada çokça yolluk çeşitleri mevcuttur ve bunlar içerisinde en tercih edileni kaymaz yolluk modelleridir. Kaymaz yolluklar tabanlarındaki sistem sayesinde size güvenli bir zemin sunar. Jel yolluk tabanı noktalama yöntemi ile üretildiği için yolluğun kaymasına engel olan jel sistemi sayesinde bu adı almış, oldukça güvenli bir yolluktur.   

Yolluk Fiyatları

Yolluk fiyatları çeşitli özelliklerine göre değişiklik gösterir. Piyasada her bütçeye hitap eden yolluk modelleri mevcuttur. Markalar çeşitli özelliklerine göre yolluklarını üretip piyasaya sürer ve kullanıcıların beğenisine sunar. Yolluğun tabanının jel olması, kaymaz tabana sahip olması, yolluğun kolay temizlenebilmesi, tüy toplamayan modellerden olması, kırılma ve tabanının dökülme yapmaması, termal özelliğe sahip olup hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilmesi, tersi düzü olmadığı için çift yönlü olarak kullanılabilmesi, kir tutmaması, koku yapmaması, küflenme yapmaması gibi özellikleri yolluk fiyatını etkileyen faktörlerin başında gelir. Yolluğun tabanının noktalama sistemli jel olması kaymasına engel olacağı için zemin güvenliği açısından önemlidir. Bu olumlu özelliği sebebiyle jel kaymaz tabanlı yolluklar diğerlerine oranla fiyat açısından daha farklı olur. Yolluğun kir tutmaması, koku yapmaması ve kolay temizlenebilme özelliğine sahip olması gerektiğinde evinizdeki makineye atarak bile temizlik imkanı sunması sizi ekstra halı temizleyici masrafından kurtaracağı için kolay temizlenen kumaştan üretilen halılar diğerlerine göre fiyat açısından daha farklıdır. Siz de sayfamızda bulunan yollukları özellikleri ile beraber inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz. Diğer kullanıcıların yorumlarını okuyup onların tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Eviniz için en ucuz yolluk hangi sitede öğrenmek istiyorsanız cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Yolluk Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yolluk satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Bunlar kullanıcının talep ve beklentilerine göre şekillenir. Öncelikle satın alacağınız yolluğu nerede kullanacağınız önemlidir. Mutfak, hol veya koridorunuz da kullanacağınız yolluklar farklılık gösterir. Ayrıca satın alacağınız yolluğun koridorunuza büyük ya da küçük gelmesi gibi sorunların önüne geçmek için koridorunuzun ölçüsünü almalısınız. Koridorunuzda zemin güvenliği sağlamak için kaymaz tabana sahip yolluk modellerini tercih etmelisiniz. Ayrıca alacağınız yolluğun evinizin dekorasyonu ile uyumlu olmasına önem göstererek evinizde estetik bir hava yakalarsınız. Yolluğunuzun kumaşına da dikkat etmelisiniz. Çabuk solan, kırılma ve dökülme yapan, tüy toplayıp yolluğunuzu çirkin gösteren kumaşlardan üretilen yollukları tercih etmemelisiniz. Hem yaz hem de kış aylarında kullanmak için termal tabanlı yolluk tercih etmek de yaz ve kış için ayrı ayrı yolluk alarak masrafa girmemek için önemli bir noktadır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery