• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Türk evlerinin vazgeçilmez eşyalarından biri hiç şüphesiz ki halılardır. Bu nedenledir ki halı denince akla birçok çeşit ve model gelmektedir. Bu halı çeşitlerinden biri de hemen hemen herkesin evinde bulunan yolluklardır. Bu ürünleri kısaca ince uzun halılar olarak adlandırabiliriz. Özellikle yapısı gereği ince uzun holler için oldukça uygun ürünlerdir.

Yolluk Halı Modelleri Nelerdir?

Bu ürünler genelde malzemesiyle farklılık göstererek çeşitlenmektedir. En çok karşımıza çıkan çeşitleri; pamuklu, polyester, dokuma, tüylü ve patchwork yolluklardır.

· Pamuklu yolluk modelleri, diğer çeşitlere göre bir nebze daha pahalı olan fakat daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı olan çeşitlerden biridir.

· Polyester yolluk modelleri, çeşitler arasındaki en ucuz ve en çok tercih edilenlerden biridir.

· Dokuma yolluk modelleri, oldukça değerli ve biraz daha geleneksel bir havaları olan modellerdir. Yaz aylarında evinizin yerlerini süslemek için samimi bir tercih olabilir.

· Tüylü yolluk modellerinin adını duyunca bile insanın içi ısınıyor. Bu ürünler, kış aylarında ayaklarınızı soğuk zeminden koruyacak yumuşacık çeşitlerdendir.

· Patcwork yolluk modelleri, diğer bir adıyla yama işi ürünler rengarenk ve evinizin zeminini süsleyecek keyifli seçeneklerden biridir. Yukarıda bahsettiğimiz modellerin yanında standart ölçülü ve kesme olarak bu halı çeşitlerini ikiye ayırabiliriz.

· Standart ölçülü modeller; adından da anlayacağınız gibi belirli ölçeklerde olup, standart ölçüler ile satılan modellerdir. Patchwork, dokuma ve yünlü modeller standart ölçülerde satılan seçeneklere örnek gösterilebilir.

· Bir diğer çeşit ise bu ürünlerin en çok tercih edilme nedenlerinden biri olan kesme çeşitleridir. Kesme yolluk çeşitleri, standart en ölçüsüne sahip fakat kullanacağınız alana göre boyları tamamen size özel kesilen seçeneklerdir. Bu çeşit halılara örnek olarak da pamuklu ve polyester çeşitleri gösterebiliriz.

Yolluk Halı Fiyatları Nelerdir?

Evinizin en önemli parçalarından biri olan bu ürünler, her cebe hitap edecek fiyat seçeneklerine sahiptir. Fiyat seçenekleri; pamuklu, polyester, yünlü, dokuma gibi malzeme ve işçilik çeşitlerine göre farklılık göstermektedir.

Samur, Dekoreko, Festival ve The Mia gibi pek çok markanın oldukça uygun fiyatlı yüzlerce modellerine Cimri’den ulaşarak hemen sahip olabilirsiniz!