Nevresim Takımı

Nevresim Takımı Fiyatları

11402 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Nevresim Takımı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Nevresim Takımı modelleri ve Nevresim Takımı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Nevresim Takımı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Else, Pierre Cardin, Taç, Premium. 11402 adet Nevresim Takımı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Nevresim Takımı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Nevresim Takımı markası:

2021 yılı Nevresim Takımı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
3 Ağustos 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 11403 Nevresim Takımı modeli içerisinde en ucuz Nevresim Takımı fiyatı 11.99 TL iken, en yüksek Nevresim Takımı fiyatı 3064.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Nevresim Takımı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 3 Ağustos 2021 tarihinde ortalama Nevresim Takımı fiyatı ise 164.74 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Nevresim Takımı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Taç Beşiktaş Tek Kişilik Nevresim Takımı
Taç Beşiktaş Tek Kişilik Nevresim Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Özdilek 14 Şubat Çift Kişilik Nevresim Takımı
Özdilek 14 Şubat Çift Kişilik Nevresim Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Nevresim Takımları

Bir evde mutlaka bulunması gereken ürünlerden birisi nevresim takımlarıdır. İnsanlar, evlerinin dekorasyonunu yaparken her oda için özen gösterirler. Bir evi güzel yapan faktörlerden birisi de yatak odasıdır. Özellikle kadınlar yatak odasını dekore ederken her detay için ayrı ayrı düşünür. Yatak odasında göze ilk çarpan detay nevresim takımıdır. Nevresim takımının içerisinde yastık kılıfı, çarşaf ve nevresim bulunur. Bu parçalar birbiri ile uyumludur. Yediden yetmişe her yaş grubu için nevresim takımı bulunur. Çeşitli birçok nevresim takımı markası vardır. Her markanın kendine özgü tasarımları vardır. Nevresim takımlarındaki kumaş markadan markaya ve modelden modele değişiklik gösterir. Farklı kategorilere ait nevresim takımları vardır. Mevsim, yaş grubu, kumaşın yapısı nevresim seçiminde önemlidir. Nevresim takımlarının tasarımları en önemli faktörlerden birisidir. Farklı desenlerde herkesin zevkine uygun nevresim takımları bulunur. Aynı zamanda, nevresim takımı gelin çeyizlerinden biridir. Evlenmeden önce çeyiz hazırlanır. Çeyizlerde mutlaka nevresim takımları bulunur. Nevresim takımları genellikle yatak odasının diğer eşyalarına göre seçilir. Nevresim takımı içerisindeki ürünlerin işlevleri farklıdır. Yastık kılıfı ile yastık kaplanır, çarşaf yatağa serilir ve nevresim yorgana takılır. Nevresim takımlarının kalitesini etkileyen farklı detaylar vardır. Nevresim takımının ham maddesinin yüzde oranı, dokuma sıklığı ve tasarımda kullanılan boyanın kalitesi nevresim takımının kalitesini belirler. Ürünlerin kalitesi markadan markaya değişiklik gösterir. Nevresim takımları bu gibi ev eşyaları satan markalar tarafından üretilir.

Nevresim Takımı Modelleri

Çeşitli özellikte ve kategoride nevresim takımı modelleri vardır. Nevresim takımları kullanıldığı mevsime göre değişiklik gösterir. Yaz ve kış ayları için farklı nevresim takımları vardır. Yazlık nevresim takımları daha ince ve serindir. Yaz aylarında daha çok pikeli nevresim takımları tercih edilir. Bu setlerde yorgan nevresim ile kaplanmaz. Pike örtü olarak kullanılır. İnce olması ve serin tutması nedeniyle yaz aylarında en çok tercih edilen nevresim takımı modelidir. Kış aylarında ise daha yumuşak ve pamuklu ürünler tercih edilir. Kumaş dokuması mevsime göre yapılır. 4 mevsim nevresim takımı modelleri de piyasada bulunur. Bu modeller hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde kullanılabilir. Bu modeller kış aylarında yorgan ve battaniye eklemesi yapılarak kullanılabilir. Yaz aylarında ise pike ile kullanılır. Nevresim takımlarını ebatlarına göre iki kategoriye ayırmak mümkündür. Nevresim takımı çift kişilik ve nevresim takımı tek kişilik modeller vardır. Çift kişilik nevresim takımları çift kişilik yataklar için üretilmektedir. Daha geniştir ve içerisinde iki yastık kılıfı bulunur. Aralarındaki tek fark ebatlarının boyutudur. Bundan dolayı nevresim takımları yatağın ve yorganın boyutuna göre alınmalıdır. Farklı tasarımlara sahip nevresim takımları vardır. Hemen hemen herkesin zevkine uygun nevresim takımı bulunur. Nevresim takımları tasarım olarak desenli ve desensiz olmak üzere ikiye ayrılır. Desenli nevresim takımları farklı tasarımlar ve renkler ile detaylandırılır. Çiçekli, geometrik ve baskılı nevresim takımları vardır. Nevresim takımları çocukların zevkleri göz önünde bulundurularak da yapılır. Örnek vermek gerekirse, erkek çocukları için süper kahraman, araba, futbol veya basketbol takımları baskılı nevresim takımları vardır. Kız çocukları için ise prenses, kalp desenleri, masal karakterleri veya unicorn gibi baskılar vardır. Sevilen filmler veya çizgi filmler de nevresim takımlarının tasarımlarında yer alır. Çocuklara hitap eden ilgi alanları ve onların seveceği şeyler düşünülerek tasarlanır. Tasarımlarda üç boyutlu unsurlar da bulunur. Üç boyutlu nevresim takımı modelleri ile yatak odaları canlanır. Desensiz nevresim takımları ise tek renk olarak üretilir. Sade ve şıklıktan yana olan alıcılara hitap eder. Klasik tasarımlardan birisi Nevresim takımı dantelli olan modellerdir. Bu modeller bir klasik haline gelmiştir. En çok tercih edilen tasarımlardır. Bebekler için özel üretilen nevresim takımları vardır. Nevresim takımı bebek modelleri, bebeklerin sağlığı göz önünde bulundurularak üretilir. Genellikle yüzde yüz pamuktan üretilir. Ebat olarak diğer modellerden çok daha küçüktür. Tasarımlarında sevimli öğelere yer verilir. Kız bebekler ve erkek bebekler için farklı tasarımda nevresim takımları vardır.

Nevresim Takımı Fiyatları

Nevresim takımları için net bir fiyat söylemek mümkün değildir. Nevresim takımı fiyatları geniş bir aralığa sahiptir. Fiyatları etkileyen temel bazı faktörler vardır. Nevresim takımlarının fiyatları markadan markaya değişiklik gösterir. Bu alanda kendini ispatlamış markaların nevresim takımları diğer markalara göre daha pahalıdır. Fakat fiyatları etkileyen bazı faktörler vardır. Nevresim takımlarının fiyatlarını etkileyen en önemli faktör ürünün kalitesidir. Kalite arttıkça fiyat artar. Kaliteyi belirleyen faktörlerden biri ürünün yapımında kullanılan kumaşın hammedisidir. Yüzde yüz pamukta üretilen nevresim takımları en kaliteli ürünlerdir. Yüzde yüz pamuk nevresim takımları bundan dolayı daha pahalıdır. Pamuk yüzdesi azaldıkça fiyat ve kalite azalır. Bazı nevresim takımları pamuk satendir. Bu modeller en pahalı nevresim takımları arasında yer alır. Nevresim takımı ölçüleri fiyatı etkileyen bir diğer faktördür. Ölçüler arttıkça fiyat da aynı şekilde artar. Bundan dolayı, tek kişilik nevresim takımları ile çift kişilik nevresim takımları fiyat olarak birbirinden farklıdır. Aynı nedenden dolayı bebek nevresim takımları en ucuz modellerden biridir. Tasarım fiyatı belirleyen bir diğer faktördür. Tasarımlarda kullanılan boya modelden modele değişiklik gösterir. Bundan dolayı bazı tasarımlarda boya deforme olurken bazıları uzun yıllar aynı şekilde kullanılır. Tasarımda kullanılan boya kalitesi fiyatı etkiler. Boya kalitesine ek olarak tasarımın kendisi de etkilidir. Bazı tasarımlar özel seridir. Özel seri nevresim takımları diğer modellere göre daha pahalıdır. Film serileri sevilen çizgi filmler ve spor takımları gibi özel tasarımlara sahip modellerin fiyatı klasik tasarımlara göre daha fazladır.

Nevresim Takımı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nevresim takımını oluşturan farklı birçok detay bulunur. Dikkat edilmesi gereken ilk özellik ürünün kumaşıdır. Bazı kumaşların kullanımı rahatsızdır. Aynı zamanda yıpranmaya meyillidir. Bundan dolayı kaliteli bir kumaş seçmeye özen gösterilmelidir. Cilt için en sağlıklı olan kumaş türü yüzde yüz pamuktan oluşan kumaşlardır. Kumaş türünün yanı sıra ürünün nefes geçirgen özellikte olması gerekir. Viskon, polyester gibi kumaş türleri hava geçirgenliği bakımından dezavantajlı kumaşlardır. Eğer çocuk veya bebekler için nevresim takımı alacaksanız seçiminizi antibakteriyel kumaşlardan yana yapmalısınız. Bambu kumaşlar bu konuda en avantajlı konumdadır. Bazı nevresim takımları kırışabiliyorken bazıları kırışmaz. Eğer kırışmaması sizin için önemli bir nokta ise seçiminizi saten kumaşlardan yana yapmalısınız. Saten nevresim takımları kırışmaz ve kullanımı rahatır. Fakat terlemeyi önleme ve nefes geçirgenliği bakımından yüzde yüz pamuk ürünler daha iyidir. Kumaş seçiminden daha öneml olan faktör ise alacağınız nevresim takımının ölçüleridir. Nevresim takımınızı yastık ve yorgan ölçülerinize göre yapmalısınız. Eğer yastık ve yorganınız ile aynı boyutlarda değilse ürünü kullanmanız zorlaşır. Bazı kumaşlar hassas ciltlerde alerjik reaksiyonlara sebebiyet verebilir. Bundan dolayı kumaşın kalitesinden daha çok kumaşın sizin için uygun olup olmadığı daha önemlidir. Bu gibi faktörler göz önünde bulundurulduğunda doğru nevresim seçimini yapmak daha kolay olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery