Nevresim Takımı

En Ucuz Nevresim Takımı Fiyatları

14386 ürün gösteriliyor.
Markalar
Nevresim Takımı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Nevresim Takımı modelleri ve Nevresim Takımı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Nevresim Takımı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Merinos, Dekoreko, Pierre Cardin, Else, Avonni. 14386 adet Nevresim Takımı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Özdilek 14 Şubat Sevgililer Günü Özel Tek Kişilik Nevresim Takımı
Özdilek 14 Şubat Sevgililer Günü Özel Tek Kişilik Nevresim Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Nevresim Takımı Nedir- Ne İşe Yarar?

Nevresim takımları yatak odalarının vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Yorgan, battaniye gibi eşyaların üzerini kaplamak, bu sayede kirlenmesini önlerken aynı zamanda yatağınızda şık bir tasarım yaratmak için kullanabileceğiniz bir ürün olan nevresim takımları, “yeni desen” anlamına gelen isimleriyle de birlikte tasarım üretildiklerini göstermektedir. Nevresim takımları adı üzere birden fazla ürünün bir araya gelmesiyle oluşmuş bir ürün takımıdır.

Nevresim Takımı Hangi Parçalardan Oluşur?

Yatağınızdaki her bir parçayı kaplamak üzere hazırlanmış nevresim takımları genel olarak 3 parçaya ayrılabilir. İlk parça olan çarşaflar, yatağın üzerine serilen ve çoğu zaman yatağın kenarlarına dikilen veya lastikli olarak üretilen ürünlerdir. Yastığınızın temizliği de önemli bir konu olduğundan yastıklar da yastık kılıflarıyla kaplanır. Kolaylıkla takıp çıkarılabilen bu ürünleri dilediğiniz zaman yıkama şansına sahip olursunuz. Son olarak da üzerinize örtündüğünüz örtüleri (battaniye,yorgan) kaplamak için örtü kılıfları vardır. Kolaylıkla takıp çıkarılabilen ürünlerdir ancak çoğu zaman kenarlarından iğnelenir veya dikilir. Bu parçalar bir tasarım bütünlüğü sağlayacak şekilde üretilir.

Pamuk Nevresim Takımlarını Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Pamuk kumaşlı nevresim takımlarını sıcak suda yıkamamanız gerekmektedir. Sıcak suda yıkanan pamuk kumaşlar, kolayca çekebilir. Nevresim takımlarınızı yıkarken ters çevirmeniz, renk çıkaran başka giysiler ile de makineye koymamanız gerekmektedir. Yumuşatıcı kullanarak, pamuk nevresim takımlarınızın yumuşacık olmasını sağlayabilirsiniz. Pamuk nevresim takımlarının kullanmadığınız zamanlarda da, havadar bir ortamda saklanması ve sık sık havalandırılması önemli olacaktır.

Nevresim Takımı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yorucu bir gün sonunda girdiğiniz yatağınızda rahat bir uyku çekmek için yatağınızın rahatlığı kadar nevresim takımınızın da rolü vardır. Bu yüzden nevresim takımı seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle dikkat etmeniz gereken özellik kumaştır. Ürün kumaşı cildinize hava aldıracak şekilde ve yumuşak olmalıdır. Genellikle pamuk ürünler önerilir. Antibakteriyel özelliği dolayısıyla bambu kumaş da özellikle çocuklar için tercih edilen kumaşlardan biridir. Modal, polyester gibi kumaşlar fiyat olarak daha uygundur. Ancak hava geçirgenliğinin zayıf olması dezavantajı mevcuttur. Nevresim takımınızın tasarımını da odanızın tasarım bütünlüğüyle paralel bir biçimde seçmeniz önerilir.

Nevresim Takımı Fiyatları Nasıldır?

Ürünün kumaşı ve tasarımı fiyat üzerinde etkili olabilmektedir. Ortalama 20 TL gibi bir fiyatla satışa başlayan ve 1499 TL’ye varan geniş bir fiyat aralığı içerisindeki ürünleri bir arada inceleyebileceğiniz Cimri.com, Merinos, Taç, Cotton Box gibi yerli ve yabancı birçok markaya ait yüzlerce ürünü farklı satıcılara ait farklı fiyatları da kıyaslayarak en ucuz şekilde satın almanızı ve tasarruf etmenizi sağlar.