Taç Nevresim Takımı

En Ucuz Taç Nevresim Takımı Fiyatları

1896 ürün gösteriliyor.
Markalar

Taç Nevresim Takımı

Taç Nevresim Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Taç Nevresim Takımı ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Taç Nevresim Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Taç Nevresim Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Greenwich Kol Saatleri
 • Philips Kulaklık
 • Goldmaster Elektrikli Süpürgeler
 • Timex Kol Saatleri
 • Insight Şampuan ve Saç Kremi
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Taç Nevresim Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Taç
  Cimri'nin Seçimi
  Özdilek 14 Şubat Sevgililer Günü Özel Tek Kişilik Nevresim Takımı
  Özdilek 14 Şubat Sevgililer Günü Özel Tek Kişilik Nevresim Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Taç Nevresim Takımı

  Nevresim takımı dediğimiz vazgeçilmez eşya yatak odaları için en çok tercih edilen ürünlerdir. Genel olarak nevresim dediğimiz bir yorgan kılıfı, yastık kılıfı ve çarşaftan oluşan takımlardır. Nevresim takımları pek çok modelde, kalitede ve kumaş türünde olabilmektedir. Ülkemizde en çok tercih edilen markalardan biri de Taç nevresim takımı modelleridir diyebiliriz. Taç markası ülkemizde bu işin öncülerinden biridir ve ev tekstil ürünleri dendiğinde yıllardır ilk akla gelen markalardan biridir.

  Taç Nevresim Takımı Modelleri

  Taç nevresim takımları pek çok çeşitte ve modelde olabilirler. Bu modelleri belirleyen faktörlerden bazıları kumaş türleridir. Pamuklu nevresim takımı, saten nevresim takımı gibi farklı modeller mevcuttur. Model farklarını belirleyen unsurlardan biri de nevresim takımının boyutlarıdır. Boyutları 3 başlıkta incelersek eğer; tek kişilik taç nevresim takımı, çift kişilik taç nevresim takımı ve battal boy taç nevresim takımı olarak incelemek mümkündür.

  Yatağınızdaki her parçayı hem hijyen açısından hem de görsel açıdan kaplamak üzere hazırlanmış taç nevresim takımları genel olarak 3 parçaya ayrılmaktadır. İlk parça yatağın üzerine serilen ve zaman zaman da lastikli olarak üretilen ürünler olan çarşaflardır. Hijyen ve sağlık açısından yastığınızın temizliği de oldukça önemli bir konu olduğundan uyurken kullandığınız yastıklar da birbirinden güzel ve çeşitli yastık kılıflarıyla kaplanır. Kullanım açısından kolaylıkla takıp çıkarılabilen çarşaf ve yastık kılıfı gibi bu ürünleri dilediğiniz zaman yıkama şansına sahip olursunuz. Son parça olarak da üzerinize örtündüğünüz yorgan gibi örtüleri kaplamak için nevresim denilen örtü kılıfları vardır. Bu taç nevresim takımı parçaları oldukça kolay takıp çıkarılabilen ürünlerdir ancak çoğu zaman kenarlarından fermuar ya da düğme gibi eklerle tutturulur. Tüm bu parçalar sizin evinize ve yatak odanıza bir tasarım bütünlüğü sağlayacak şekilde üretilir ve satışa sunulur.

  Taç nevresim takımı modelleri ihtiyaçlara uygun olarak farklı kumaş türlerinde üretilebilmektedir. En yaygın olarak kullanılan ve en sevilen modelleri genel olarak pamuk, ranforce, pamuk saten ve saten gibi kumaşlardan üretilmiş olan modellerdir. Bunlar dışında özellikle son yıllarda bambu modeller oldukça dikkat çekmekte ve tavsiye edilmektedir. Taç nevresim takımı modelleri de genel olarak en sağlıklı kumaşları ve dokumaları bulup ürünlerinde yoğun olarak onları kullanmaktadır.

  Taç Nevresim Takımı Fiyatları

  Taç nevresim takımı fiyatları genel olarak üretilen nevresim takımının kumaşına, serisine, sezonuna ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak tek kişilik nevresim takımları daha uygun fiyatlı olarak satışa sunulmaktadır. Çift kişilik olan taç nevresim takımı modelleri ise tek kişiliklere nazaran biraz daha fazla fiyat aralığında satılmaktadır. Daha büyük boylar olan “king size” adı verilen modelleri ise çift kişilik taç nevresim takımlarından yine biraz daha fazla fiyat aralığında alabilirsiniz.

  Bu fiyatlara birkaç örnek vermek gerekirse tek kişilik taç nevresim takımı modelleri en uygun fiyatlarla yaklaşık olarak 70 TL civarından başlamaktadır. Ortalama olarak en yüksek fiyatları ise 650 TL civarında fiyatlara kadar çıkabilmektedir. Çift kişilik taç nevresim takımı modellerinin fiyatlarına örnek olarak bir ışık tutacak olursak onlar da en uygun fiyatları ile 85 TL ile 880 TL arasında değişiklikler gösterebilmektedir. Son boy olan battal boy taç nevresim takımı modellerinin fiyatlarından bahsedecek olursak ortalama olarak 200 TL ile 500 TL arasında değişiklikler gösterebilmektedir.

  Daha önce bahsettiğimiz tüm özellikler fiyatları etkilemektedir. Her bütçeye uygun taç nevresim takımı çeşitlerine sahip olmak çok kolaydır. Yalnızca ihtiyacınızı belirleyin ve önünüze açılan binlerce modelden en çok hoşunuza giden ve bütçenize uyan modelleri seçin.

  Taç Nevresim Takımı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

  Şüphesiz ki en özel ve kişisel alanlardan birisi de yatak odasıdır. Geçirdiğiniz yorucu ve oldukça yoğun geçen bir günün sonunda da girdiğiniz yatağınızda rahat bir uyku çekmek ve doyasıya dinlenmek için için yatağınızın rahatlığı kadar nevresim takımınızın da oldukça büyük bir rolü vardır. Odaya girip de yatağınıza yatmadan önce tabi ki zevkinize uygun renkler ve kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir kaliteye sahip olmak isteyebilirsiniz.

  Bu bahsedilen faktörler yüzünden de nevresim takımı seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Her şeyden önce dikkat etmeniz gereken özellik seçtiğiniz taç nevresim takımının kumaşıdır. Seçtiğiniz taç nevresim takımının kumaşı yatağınıza serdiğinizde rahat bir uyku çekmeniz için cildinize hava aldıracak şekilde ve yumuşak olmalıdır. Bu şekilde rahatlığına önem veren kullanıcıların genellikle pamuk içerikli ürünler kullanması önerilmektedir. Son zamanlarda daha da popüler hale gelen ve anti bakteriyel özelliği dolayısıyla da sıkça tercih edilen bambu kumaş da taç nevresim takımları arasında bulunmaktadır ve bu bambu kumaşlı nevresim takımları özellikle çocuklar için tercih edilen kumaşlardan biridir. Polyester gibi kumaşlar fiyat olarak pamuk ya da bambu içerikli kumaşlara göre daha uygundur ancak pamuklu kumaşlara göre hava geçirgenliğinin zayıf olması gibi bir dezavantaj mevcuttur. 

  Taç nevresim takımı çeşitlerinden satın alırken dikkat edilecekler arasında nevresimin üretildiği materyallerin yani kumaş ve boyaların organik olması ve pamuklu kumaş seçilmesi oldukça önemlidir. Yumuşak yapılı ve sağlam, hava geçirgenliği yüksek taç nevresimler huzurlu bir uyku için en az sizi rahat ettiren bir yatak kadar önemlidir. Çünkü vücudumuzun nefes alması uyku sırasında rahatlık sağlaması açısından ve vücut sağlığı açısından oldukça önemlidir. Taç nevresim takımı modelleri organik yapısı ve hava alan kumaşları ile tam da bu ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Tüm bu rahatlık unsurlarının yanında tabi ki taç nevresim takımınızın tasarımını da binlerce renk ve desen arasından odanızın tasarım bütünlüğüyle paralel bir biçimde seçmeniz göz zevkiniz ve ruh haliniz için olumlu olacaktır.

  Bazı pamuklu kumaşlar çok yüksek derecelerde yıkandıktan sonra ve çamaşır makinesinin yüksek devirlerinde sıkıldıktan sonra ütüleme gerektirse de en sıcak yaz günlerinde dahi terletmeyeceği için size fazla rahatsızlık da vermeyecektir. Ancak eğer satın aldığınız taç nevresim takımınızın kumaşı yıkandıkça kırışmasın ve ütü gerektirmesin diyorsanız siz de pamuk saten kumaşlardan üretilmiş taç nevresim takımlarını tercih edebilirsiniz. Bunun dışında da özellikle yaz mevsiminde kullanmak için nemi ve teri emen kumaşlardan yana seçimler yapmanız sizin sağlığınız ve rahatınız için daha çok yararınıza olacaktır. Ayrıca yeni satın aldığınız taç nevresim takımının organik yapıda kumaşlarının çekmemesi onları yıkarken için yıkama talimatlarına uymanız da önemlidir. 

  En önemli noktalardan bir başka dikkat edilmesi gereken özellik de hali hazırda kullanmakta olduğunuz yastık ve yorgan ölçülerinize uygun taç nevresim takımları seçmeniz gerektiğidir. Aksi taktirde hali hazırda kullandığınız yorganınız yeni satın almış olduğunuz taç nevresim takımınıza büyük ya da küçük gelirse bu yorganla aldığınız nevresim takımını kullanamayacaksınız, kullansanız da çok estetik bir görüntüye sahip olamayacaksınızdır demek oluyor. Bu nedenle alışverişinizi tamamlamadan önce mutlaka güncel olarak kullanmakta olduğunuz yatak, yastık ve yorgan ölçülerinizi not almalı ve tercihlerinizi ona göre en doğru ölçülerden yana kullanmalısınız.

  En Ucuz Taç Nevresim Takımını Nereden Alabilirim?

  Nevresim takımı denildiği zaman elbette akla hemen Taç nevresim takımları geliyor. Hem kaliteli hem de çok kullanışlı olan bu nevresim takımlarını en ucuz nerede bulacağınız konusunda ise Cimri.com yardımcı olacaktır. Cimri.com sayesinde beğendiğiniz Taç nevresim takımı modellerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda beğendiğiniz Taç nevresim takımı fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Farklı satış noktalarında beğendiğiniz Taç nevresim takımı modellerinin ne kadara satıldığını da yine Cimri.com sayesinde kolayca görebilirsiniz. Hem tasarruflu alışveriş yapabilirsiniz hem de en beğendiğiniz Taç nevresim takımları bir tıkla kapınıza kadar gelir.