track source
track source
track source

Yatak Örtüsü

Yatak Örtüsü Fiyatları

1981 Ürün gösteriliyor.
Yatak Örtüsü fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yatak Örtüsü modelleri ve Yatak Örtüsü fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yatak Örtüsü kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Else, Pierre Cardin, Taç, Merinos. 1981 adet Yatak Örtüsü fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yatak Örtüsü Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yatak Örtüsü markası:

2021 yılı Yatak Örtüsü Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1980 Yatak Örtüsü modeli içerisinde en ucuz Yatak Örtüsü fiyatı 13.93 TL iken, en yüksek Yatak Örtüsü fiyatı 3192.17 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yatak Örtüsü fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Haziran 2021 tarihinde ortalama Yatak Örtüsü fiyatı ise 163.32 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yatak Örtüsü Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
English Home Shaggy Yapay Kürk Gri Çift Kişilik Yatak Örtüsü Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
English Home Royal Tay Tüyü Krem Tek Kişilik Yatak Örtüsü Takımı
English Home Royal Tay Tüyü Krem Tek Kişilik Yatak Örtüsü Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yatak Örtüsü

Hayatta insanların yaşam faaliyetlerini sürdürebilmeleri için gerekli olan uyku, vücut sistemlerini yavaşlatarak hücrelerin yenilenmesine sebep olur. Kaliteli ve düzenli bir uyku, insanların ertesi güne uyandıklarında kendilerini fiziksel olarak daha güçlü ve daha enerjik hissetmelerine yardımcı olur. Bu sayede güne enerjiyle başlayıp insanların verimliliğinin artmasına, işlerine daha iyi odaklanmasına, sağlıklı olmasına ve sosyal hayatlarında daha mutlu bireyler olmalarına yardımcı olur. Kaliteli bir uykunun en önemli unsurlarından bir tanesi de insanların kullandıkları yatak örtüleridir. Uyurken vücudun ısı dengesini sağlamaya, hijyenik ve konforlu bir şekilde uyumasına yardımcı olan yatak örtüleri birçok marka tarafından üretilir. İnsanların sağlığını düşünen ve kaliteli kumaşlardan üretilen yatak örtüsü sayesinde insanlar daha konforlu bir uyku çeker. Nitelikli yatak örtüsü sayesinde uyku esnasında beden ısı dengesini koruyarak hücrelerin yenilenmesinde daha aktif bir rol oynar. Önder markalar tarafından üretilen yatak örtüleri modernliğin getirmiş olduğu yeniliklerle birlikte birçok çeşitlilikte üretilir. Yatak odanızdaki eşyalarınıza uyum sağlayacak ve tarzınızı yansıtacak renk renk desen çeşitliliğine sahip yatak örtüleri aynı zamanda çocuklara özel tasarımlarla üretilir. Tuttuğu takımı yansıtan bu örtüler sayesinde çocuğunuz için uyku eğlenceli bir aktiviteye dönüşür. Aynı zamanda otantik desenler, çiçek desenleri ya da ağaç desenleriyle birlikte sizin için özel olarak üretilen yatak örtüleri arasından ruh hâlinizi yansıtan modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Tek ve çift kişilik yatak örtüleri üreten markalar kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunarak yatak örtüsü modellerini buluşturur. 

Yatak Örtüsü Modelleri

Yatak örtüsü, yatak odalarının dekorasyonunu tamamlayan, tarzınızı yansıtan en önemli ev tekstil ürünlerinden bir tanesidir. Günümüzde birçok marka tarafından farklı renk ve desenlerde, farklı kumaşlarda ve boyutlarda yatak örtüsü modelleri üretilir. Bu modeller arasından beklentinize uyan, tarzınızı yansıtan ve kumaş özelliğine göre değişkenlik gösteren yatak örtülerini tercih edebilirsiniz. Odanızda şık bir görünüm elde etmek için renk ve desen çeşitliliği gösteren ürünler her zevke uygun olarak tasarlanır. Sade dekorasyona sahip bir yatak odanız varsa yatak odanızın dekorasyonu ile uyumlu olan ve sade, gösterişsiz yatak örtüsü Taç France modellerine bakabilirsiniz. Ekru, pudra ve beyaz gibi renk seçenekleriyle marka hafif ve rahatlatıcı modeller sunar. Ancak yatak odanızda gösteriş seviyorsanız ve dekorasyonunuzu bu yönde tamamlamak istiyorsanız Eponj Home ev tekstil ürünleri üreten markanın Kapitone serili yatak örtüsü modelleri arasından tüllü, dantelli ve renk renk desenli yatak örtülerini tercih edebilirsiniz. Andalucia turkuaz, urla bej, açık pembe, şehri-ala gold otantik desenli modeller arasından tarzınızı yansıtan çift veya tek kişilik yatak örtüsü seti seçebilirsiniz. Aynı zamanda Taç gibi markaların üretmiş oldukları taraftar desenli yatak örtüsü setlerine de çocuklarınız için göz atabilirsiniz. Erkek çocuklarınız için Galatasaray 4 yıldız desenli, Beşiktaş desenli yatak örtülerine ya da kız çocuğunuz için Barbie, Disney karakterli yatak örtüsü modellerini tercih edebilirsiniz. Çeyiziniz için bir yatak örtüsü modeli arıyorsanız perdelerinizle uyumlu modellere bakabilirsiniz. Yatak örtüsü özdilek markasının üretmiş olduğu çift kişilik dantelli beyaz, krem gibi sade ve şık modellerle kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. Aynı markanın daha spor modellerinden de ister çift isterseniz tek kişilik yatak örtülerine göz atabilirsiniz. 

Yatak Örtüsü Fiyatları

İnsanlar yatak örtüsü fiyat araştırması yaparken öncelikle yatak örtüsünün kumaşına ve desenine bakıp ona uygun ürün seçimi yapar. Cimri.com üzerinden bütçenize uygun yatak örtüsü modellerini bulabilir ve farklı seçeneklerle ürün fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Yatak örtüsü fiyatları öncelikle yatak örtülerinin niteliğine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Yatak örtülerinin kumaşlarının yapım malzemesi ne kadar kaliteli olursa ürün fiyatları da aynı oranda artış gösterir. Bunun dışında yatak örtüsü fiyatlarını etkileyen unsurlar ise örtü ebatları, desen ve model farklılıkları, markası, ürünün kaç parçadan oluştuğu ve kalitesidir. Yatak örtüsü fiyat araştırması yaparken bunları göz önünde bulundurarak bütçenize uygun bir yatak örtüsü satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bu fiyatların kumaşların ince işçiliğine, dantel gibi işlemlere bağlı olarak artış göstereceğini göz önünde bulundurmalısınız. Bütçenize uygun fiyatlar sunan markalar ürün çeşitliliğini bu kapsamlarla birlikte genişleterek farklı fiyat seçenekleriyle dilediğiniz yatak örtüsü takımına sahip olmanızı sağlar.

Yatak Örtüsü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yatak örtüsü uzun yıllar kullanabileceğiniz ev tekstil ürünleri arasında önemli konumdadır. Birçok farklı desenlerde ve kumaşlarda üretilen ve alternatif seçenekleri sunan yatak örtülerini satın alırken bazı özellikleri göz önünde bulundurmalısınız. Öncelikle yatak örtünüzü kaç kişi kullanacağınıza dikkat etmelisiniz. Yatak örtünüzü tek kişi kullanacaksanız bu ebatlarda satın alacağınız yatak örtüsü tek kişilik modeller farklı markaların üretmiş olduğu farklı desenleriyle ve kumaşlarıyla dikkat çeker. Estetik bir görünümü tercih ediyor ve aynı zamanda uyurken yatakta geniş pozisyonda yatıyorsanız bu ebatlara uygun modelleri tercih etmelisiniz. Aynı zamanda tek kişi olmanıza rağmen yatağınız çift kişilik ise, yatak örtüsü çift kişilik modelleri tercih etmeniz ve yatağınızın ebatına uygunluğu göz önünde bulundurmanız gerekir. Bunlara ek olarak uzun yıllar kullanabileceğiniz bir yatak örtüsü satın almak istiyorsanız yatak odanızın dekorasyonuna uyum sağlayacak yatak örtüsü modelleri seçebilirsiniz. Yatak örtüsü karaca gibi markaların üretmiş olduğu sade ve şık yatak örtüsü modellerini yada tüllü, dantelli modelleri satın alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery