track source
track source
track source

Mutfak Tekstili

Mutfak Tekstili Fiyatları

12700 Ürün gösteriliyor.
Mutfak Tekstili fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Mutfak Tekstili modelleri ve Mutfak Tekstili fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Mutfak Tekstili kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Runner, Mutfak Önlüğü, Mutfak Havlusu, Mutfak Eldiveni, Tutacak. 12700 adet Mutfak Tekstili fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Mutfak Tekstili Ürünleri

Bir evin en güzel ve en özel hissettiren bölümlerinden biri de mutfaklardır. Mutfak aile bireylerinin en temel ihtiyaçlarını karşılamak için toplandıkları yerlerden biri olarak bilinir. Ocağı tüten bir ev her ailenin en samimi günleri için özel anlar içerebilir. Bu anlamda yemek pişirmek, sofra hazırlamak, misafir ağırlamak için hazırlık yapılan yerler olarak mutfaklar görülebilir. Mutfakların ev dekorasyonunu tamamlaması açısından tekstil ürünleri tercih edilir. Ayrıca yemek odası takımları için de uygun bulunan seçenekler elde edilebilir. Mutfakta zaman geçiren çoğu birey için önemli olan hususlardan biri de kullanılan malzemeler ve bu malzemeler için gerekli olan tekstil ürünleridir. Mutfak tekstili ürünleri arasında perde, masa örtüsü, servis örtüsü, önlük, havlu, fırın eldiveni gibi tekstili ürünlerini tercih edebilir ve hem dekorasyonu sağlayabilir hem de mutfaktaki işlerinizi çok daha pratik bir şekilde yürütebilirsiniz. Sofraların hazırlanması için çeşitli gereçlerin kullanımını kolaylaştıran mutfak tekstil ürünleri aynı zamanda çok daha hijyenik ortamların sağlanması ve güvenli kullanımların elde edilmesi için de önemldir. 

Mutfak Tekstili Ürün Çeşitleri

Mutfak tekstili ürün çeşitleri ile mutfağınızın şıklığını artırabilir ve çok daha hızlı ve güvenli yemek hazırlama alanları elde edebilirsiniz. İşlevsel ve dekoratif ürünleri kullanmayı tercih ederek zaman tasarrufu sağlayabilir ve kullanımlarınız için pratik bir ortam hazırlayabilirsiniz. Mutfaklarda kullanabileceğiniz tekstil ürünleri yanı sıra yemek odalarında ya da yemek masalarında da kullanabileceğiniz runner çeşitlerini elde ederek çok daha zarif sofralar hazırlayabilirsiniz. Geniş aile toplantılarında, eğlenceli ve kalabalık arkadaş ortamlarında, evde düzenlenen özel gün ve davetlerde yemek masanızın üzerinde bulunan uzun ve genişliği dar bir masa örtüsü çeşidi olan runner modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı renk ve modellerde farklı kumaş türleri ile üretilen runner modelleri ile evlerinizde misafirlerinizi ağırlarken çok daha zarif ve şık bir sofra düzeni hazırlayabilirsiniz. Yemek hazırlama esnasında kıyafetlerinizin zarar görmemesi için kullanılan mutfak önlüğü modellerini de inceleyebilir ve kendiniz için en uygun renk ve modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Genellikle yemek hazırlarken ya da sunum yaparken kıyafetlerin ön kısmını kapatan mutfak önlüğü modelleri ile hem yemeklerinizi çok daha sağlıklı pişirebilir hem de pişirme esnasında kıyafetlerinizin zarar görmesini önleyebilirsiniz. Mutfaklar hijyenik koşulların sağlanması için gerekli olan koşulların sağlanması adına su tüketiminin en çok olduğu yerlerden biri olarak bilinir. Bu nedenle mutfak havlusu modelleri de pratik ve fonksiyonel bir kullanım elde edebilirsiniz. Banyo havluları ve diğer havlu çeşitleri ile karşılaştırıldığında çok daha küçük boyutlarda ve ince yapıda olan mutfak havluları ile ıslak ellerinizi kurulamanın en dekoratif ve pratik yolunu mutfağınıza taşıyabilirsiniz. Mutfak eldiveni modelleri de genellikle fırın tutacağı olarak tercih edilen mutfak tekstil ürünleri arasında yer alır. Silikon ve çelikten yapılan modellerin yanı sıra genellikle kumaş çeşitlerinden yapılan mutfak eldiven seti seçenekleri ile hem kendi hem de mutfak güvenliğiniz için güzel bir alternatif elde edebilirsiniz. Mutfak eldiven seti çeşitleri arasında ise fırın tutacağı, önlük ve altlık bulabilirsiniz. Farklı modellerde ve desenlerde bulabileceğiniz mutfak eldiven seti çeşitleri arasında mutfağınızın dekorasyonuna uygun bulabileceğiniz modeller elde edebilir ve kendinizi motive etmenin yollarını sağlayabilirsiniz. 

Mutfak Tekstili Ürün Fiyatları

Mutfak tekstili ürün fiyatları değerlendirilirken öncelikle tercih ettiğiniz tekstil ürünlerin markasını dikkate alabilirsiniz. Mutfak tekstili anlamında ülkemizde de birden fazla seçenek bulabiliceğiniz markalarla karşılaşabilir ve bütçenize uygun modelleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Mutfak tekstili ürün çeşitleri koleksiyonları arasında halı, kilim ve perde gibi ürünleri de bulabilir ve önlük, havlu, eldiven  ve tutacak çeşitleri ile kıyaslandığında daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. Bu nedenle tercih etmiş olduğunuz ürünlerin kullanım alanları da fiyatların belirlenmesinde önemli olan faktörler arasında yer alır. Marka bilinirliği dışında ürünlerin fiyatlarını belirleyen en önemli özellikleri kullanılan malzeme kalitesi oluşturur. Yine ürün çeşidine göre farklı kumaşlarla ve farklı özelliklerle üretilen modelleri bulabilir ve bütçenize uygun seçimleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Kullanılan malzeme kalitesi yanı sıra ürünün dekoratif görselliğini de dikkate alabilirsiniz. Trend renkler ve işlemelerle üretilen modeller için daha yüksek rakamlar ödeyebilir ve mutfağın dekorasyonunu da tamamlama imkanı bulabilirsiniz. Mutfak tesktili anlamında geniş ürün çeşitliliği sunan cimri.com adresini ziyaret edebilir ve her bütçeye uygun modelleri bir arada kolaylıkla bularak zaman ve enerji tasarrufu da sağlayabilirsiniz. 

Mutfak Tekstili Ürünleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mutfak tekstili ürün özelliklerini inceleyerek çok daha doğru kararlar verebilir ve uzun ömürlü kullanımlar da elde edebilirsiniz. Mutfak tekstili anlamında seçimlerinizi yaparken her ürün için ayrı ayrı özelliklere dikkat etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Perde ya da tül gibi seçimlerinizde kolay yıkanabilir ve pratik olmasına dikkat edebilirsiniz. Halı ya da kilim gibi seçenekler için kaymaz taban olmasına olmasına dikkat edebilir ve mutfaktaki güvenliği de sağlayabilirsiniz. Havlu seçimlerinizde leke tutmayan ve çabuk kuruyan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Önlük seçimlerinizde de beden sıralaması olduğunu unutmamalı ve kullanıcıya uygun beden seçimi yaparak kişinin daha rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Önlük seçimlerinde de kir tutmayan modelleri tercih edebilir ve zorlu lekelerle kolaylıkla başa çıkabilirsiniz. Fırın tutacağı olarak bilinen eldiven seçeneklerinde de seçtiğiniz materyalin kalitesine önem vermeli ve sıcağa karşı dayanıklı kullanımlar sunan seçenekleri tercih etmelisiniz. Geniş ürün çeşitliliği arasında doğru karar verebilmek ve kararsızlığınızı gidermek için cimri.com adresi üzerinde ulaşabileceğiniz kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve ürünü kullanan kullanıcılardan yaptığı geri dönüşleri de değerlendirebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery