track source
track source

Paspas

Paspas Fiyatları

3391 Ürün gösteriliyor.
Paspas fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Paspas modelleri ve Paspas fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Paspas kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Else, Taç, Chilai Home, Dekoreko. 3391 adet Paspas fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Paspas Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Paspas markası:

2021 yılı Paspas Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 3391 Paspas modeli içerisinde en ucuz Paspas fiyatı 5.0 TL iken, en yüksek Paspas fiyatı 1809.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Paspas fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Paspas fiyatı ise 64.45 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Paspaslar

Paspas, evlerinizin tamamlayıcı eşyaları arasında yer alır. Türlü işlevsel gerekleri karşılayarak iş yükünü hafifletir. Üstlendiği türlü vazifelerle en az halılar kadar önem kazanır. Dekorasyonda oluşan boşlukları doldurarak evinize şıklık katar. Büyük halıların kullanımının mümkün olmadığı alanlarda kullanılarak kurtarıcı bir rol oynar. Paspas modelleri arasından en uygun seçimi yaparak evinizde tarzınızı sergileyen güzel görseller oluşturabilirsiniz. Evlerinizin tasarım konseptini tamamlayan paspas, fonksiyonel özellikleri ile temizlik ve hijyende en büyük yardımcınız olur. Yaşam alanında oluşturduğu güven ve konfor, başlıca tercih sebepleri arasında gelir. Farklı renk, desen tasarımlarına sahip olan paspas modelleri, kullanım alanlarına uygun işlevsel özellikler sergiler. Ev içi dekorasyondan banyo zeminine, kapı önünden araç içine kadar pek çok alanda varlığına ihtiyaç duyulur. Kullanım alanlarına göre farklı tasarım ve malzemeler ile üretilen paspas çeşitleri, geniş ürün yelpazesi ile zengin bir seçim olanağı sunar. Çoğu zaman küçük bir ev eşyasından dahi uygun fiyatlara alabileceğiniz paspas çeşitleri ile yaşam alanınıza şıklık ve konfor kazandırabilirsiniz.

Paspas Çeşitleri

Tarihini soğuk zeminden korunmak için kullanılan bir eşya olarak tamamlayan paspas, bugünün dünyasında en zarif dekorasyon ürünleri arasında görülür. Bir yandan sağladığı kolaylıklarla vazgeçilemeyen ev tekstil ürünleri arasında yer alır. Kullanım amaçlarına uygun olacak şekilde tasarlanan paspas çeşitleri modaya uygunluk göstererek sürekli gelişim sergiler. En uygun fiyatlı ev eşyaları arasında yer alıyor oluşu paspası her koşulda cazip kılar. Koruyucu tedbir olarak görülen en sağlıklı yol olan paspası sağlığınız ve konforunuz için tercih edebilirsiniz. Su ve kir tutan özellikleri ile zemin dekorasyonunuz için en işlevsel koruyucular olarak görebilirsiniz. Paspas çeşitleri arasından yapacağınız doğru seçimle işlevselliğini arttırabilir, yaşattığı güvenin keyfini çıkarabilirsiniz. İç ve dış kapı önlerinde temizlik amacıyla kullanılan kapı paspası, sağladığı türlü kolaylıklarla tercih görür. Ayakkabılarınızın altındaki kir, toz ve çamur gibi pislikleri arındırarak güvenli bir yaşam alanı sağlar. Tarzınıza uygun farklı biçimler, tasarımlar ve renkler arasından seçim imkanı sağlar. Bütçenize uygun seçenekler arasında baskılı, sade, farklı biçimler ve ebatlarda kapı paspası bulabilirsiniz. En çok tercih edilen, varlığına mutlaka ihtiyaç duyulan banyo paspası, bir evin olmazsa olmaz eşyaları arasında yer alır. Suya dayanıklı malzemelerden üretilir. Dış mekan paspaslarının aksine yumuşak bir yapıya sahip olur. Daha çok zemin koruyucu ve kötü görüntü önleyici olarak kullanılır. Banyo sonrası ayakların kaymasına engel oluşturur. İşlevsel özelliklerinin yanı sıra şık bir dekorasyon imkanı sağlayabileceği türlü modeller ve renkler barındırır. Araç içi temizliği ve güvenliğinde kullanılan oto paspas, türlü malzemelerden üretilir. Dayanıklılık süresi üretildiği malzemeye göre farklılık gösterir. Tarzınıza uygun seçimler yapabilmenizi sağlayacak türlü seçenekler sunar. Araç dekorasyonlarının da en az ev dekorasyonu kadar önemli olduğu günümüzde, oto paspasları kendini sürekli yenileyerek modaya ayak uydurur. İç mekan ve dış mekanlarda kullanılan tüm kaydırmaz, baskılı, pamuklu, eskitme paspas çeşitleri geleneksel ve trend seçenekler  arasından zengin bir seçim imkanı sunar. Tek olarak veya  paspas seti olarak satılan seçenekleri değerlendirerek yaşam alanınızda şık bir konsept yaratabilirsiniz.

Paspas Fiyatları

Sürekli olarak kendini yenileyen halı çeşitleri ve zemin döşemelerine rağmen paspasa olan ihtiyaç hiçbir koşulda bitmez. Zemin dekorasyon yöntemlerinin tamamlayıcı tek unsuru olan paspas, türlü ihtiyaçlara hizmet eder. Ev dekorasyonun en uygun fiyatlı seçenekleri olarak ekonomik ve kalıcı bir çözüm oluşturur. Paspas fiyatları paspasların ebatına, üretiminde kullanılan malzemeye ve tasarım özelliklerine göre değişiklik gösterir. Dış mekanlarda kullanılan kapı ve oto paspasları plastik veya kokodan yapılmışsa aralarında fiyat farklı görülür. Özel tasarıma sahip ve baskılı paspas çeşitleri, düz tasarım örneklerine nazaran daha pahalı olabilir. İç mekan paspaslarında görülen fiyat değişimlerinin başlıca sebepleri arasında dayanıklılık süresini belirleyen malzeme çeşidi ve ebatı gelir. Pamuk paspas çeşitleri, daha az su emme performansı sergileyen diğer paspas modellerine nazaran pahalı olabilir. Dekorasyonda istenen ahengi tam olarak sağlayabilmek için tercih edilen paspas takımı ise tekli paspaslara nazaran daha ekonomik bir çözüm oluşturur. Satış noktaları arasında görülen fiyat farklılıkları ise bir diğer fiyat unsuru olarak göze çarpar. Alışveriş öncesi yapacağınız cimir.com sayfasından fiyat karşılaştırması, ihtiyaç ve zevkinize uygun olan paspası çok daha cazip fiyatlarla alabilmenizi sağlar.

Paspas Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Fayda sağladığı işlevler ile fark yaratan paspas, yokluğu sorun olarak görülen eşyalar arasında yer alır. Hiçbir halı veya kilimin paspasın yerini tutamayacağını söylemek mümkün olur. Paspaslar, dekorasyon ve güvenliğin yanı sıra sunduğu ek avantajlar ile gerekli görülür. Bu sebeple paspas alımlarınız esnasında dikkat etmeniz gereken önemli ayrıntılar bulunur. Alacağınız paspasın kullanım amacınıza uygun olması gerekir. Mutfak, banyo gibi ıslak ve nemli alanlarınız için yapacağınız seçim nemi çeken ve kaydırmaz paspas seçenekleri arasından olursa güvenlik açısından avantaj sunar. Uzun süreli kullanıma hizmet eden paspaslarının seçiminde dayanıklı malzemelerle üretilen modeller arasından yapacağınız tercih ekonomik bir alışveriş imkanı sağlar. Özellikle dış mekan paspas seçimlerinde Sert kıllı, kaymaz, bakır veya ferforje tabanlı paspas seçenekleri uzun süreli kullanım olanağı kazandırır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery