iştirakidir.

KOLTUK ŞALI

En Ucuz Koltuk Şalı Fiyatları

Kategoriler+
Filtreler+
Fiyat
  • TL
    min 16 TL
  • TL
    max 199 TL
  • ARA
Marka
  • Betires Home [49]
  • Angels In Town [5]
  • Boyner [2]
Tümünü Göster

Son zamanların en yeni trendlerinden olan koltuk şalı, evlere dekoratif bir görünüm vermekte en büyük yardımcılardandır. Kullanıldığı odayı bambaşka bir havaya sokup, modern bir görüntü vermektedir. Siz de Betires Home, Angels In Town, Issimo, Boyner gibi markalara ait koltuk şalı modellerini Cimri.com’dan en ucuz fiyat avantajlarıyla alabilirsiniz.

Koltuk Şalı Nedir?

Farklı kumaşlardan üretilen ve ebatları koltuklara göre düzenlenmiş koltuk kılıflarıdır. Koltuk takımlarına ya da tek koltuk üzerine istenildiği gibi serilebilen rahat ve kullanışlı ürünlerdir.

Tekstil ürünlerinin gelişmesinden, ev dekorasyon ürünleri de nasibini almıştır. Uzun yıllar boyunca kullanılan koltuklara yeni bir görünüm vermek ya da rengârenk seçeneklerle evine yeni bir hava katmak isteyenlerin tercihi haline gelen koltuk şalı çeşitleri çok farklı modeller ile karşımıza çıkmaktadır.

Koltuk Şalı Nasıl Kullanılır?

Evdeki koltuklarına yeni bir tarz katmak, odalarının dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyen hanımların büyük yardımcısı olan koltuk şalları, yeni aldığı koltuk takımlarının kirlenmesinden korkan hanımların da en yeni tercihlerinden olmuştur. Renk ve ebatlarının bol seçenekli olması, hanımlara bütün tarzları evlerinde deneme şansı vermektedir. Kareli bir koltuk örtüsü düz koltuk görünümünü farklılaştırmak için iyi bir alternatiftir. Büyük koltuk şalı çeşitleri 2’li koltuklar için yeni bir stil oluşturmakta çok başarılıdır. Uzun koltuk şalları 3’lü kanepelerde en çok tercih edilen model olmuştur. Ponponlu koltuk şalı, sevimli eklentileriyle özellikle genç neslin tercihlerindendir. Desenli koltuk şalları minimalist odalara biraz hareket katmak isteyenler için öne çıkar. Kalın dokumalardan imal edilen battaniye koltuk şalı, soğuk iklimli bölgelerde kış mevsiminde sıcaklık kaynağıdır.

Koltuk için şal modelleri aynı zamanda çocuklu evlerde annelerin büyük yardımcısıdır. Çocukların çerez döküntülerinin kolayca temizlenebilmesi büyük rahatlık vermektedir. Dekoratif koltuk şalı modelleri evinize bambaşka renkler katacak, şıklık ve zarafetiyle odada yepyeni bir koltuk varmış izlenimi yaratacaktır. Koyu renk mobilyaya açık renk bir koltuk şalı seçimi; temiz görüntüsüyle pratik bir şekilde son derece soft bir hava vererek evinizi değiştirecektir.

Koltuk şalı seçerken; üretildiği kumaşa, kalınlığına ve ebadına dikkat etmelisiniz. Koltuk şalını koltuklarınızı örtmekte ve dekorasyon amacıyla kullanabileceğiniz gibi diz battaniyesi olarak kullanabileceğinizi de unutmayın. Yıkanabilir olması, kir tutmaması gibi detaylar koltuk şalı seçiminizde etkin rol oynamalıdır.