track source

Pike Takımı

En Uygun Pike Takımı Fiyatları

8021 Ürün gösteriliyor.
Pike Takımı fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Pike Takımı fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 8021 adet Pike Takımı ürünü bulduk. Pike Takımı kategorisinde en favori Nevresim Takımı, Pike & Pike Takımı, Yatak Örtüsü, Çeviri Romanlar, Bebek Nevresim Takımı ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Pike Takımı mağaza fiyatları ve Pike Takımı ürün özellikleri incele!

Pike Takımı Neden Kullanılır?

Pike takımı yaz aylarının vazgeçilmez parçalarıdır. Temel olarak yatak odasında kullanılmak üzere tasarlanmış bir ürün olan pike takımı bir pike bir çarşaf ve bir de yastık kılıfından oluşur. Yaz aylarında bunaltıcı yorgan, battaniye gibi ürünlerle uğraşmanıza gerek kalmadan, sizi terletmeden uykunuzda yardımcı olur. Tabi pike takımlarının birçoğu içerisinde yorgan battaniye konularak da kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Pike takımlarının diğer nevresim takımlarından en önemli farkı her mevsime uygun bir kullanım şeklinin bulunmasıdır. Bu şekilde mevsimlik olarak nevresimlerinizi değiştirmek zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda çok ince olduğundan dolabınıza kaldırdığınızda çok az yer kaplayacaktır. Aynı zamanda kullanım rahatlığı sebebiyle de yorgan, battaniye gibi ürünleri geride bırakmaktadır.

Pike takımları nasıl seçilmelidir?

Pike takımları çoğunlukla yazın tercih edildiğinden, seçimlerinde de dikkat edilmesi gerekilen bazı noktalar bulunmaktadır. Pike takımlarını seçerken yatak odasının ısısını da göz önünde bulundurarak tercihlerinizi yapmanız gerekmektedir. Kimi kumaşlar serinletici olurken kimisi ise ısıyı çeker ve sizi terletir. Bu nedenle pike takımlarında da nemi çabuk emen kumaşları tercih etmek gerekmektedir. Bir evin şıklığı belli başlı yerlerin özenle hazırlanmasından geçmektedir. Yatak odalarının şıklığı da çoğunlukla yatak odası tekstilleri ile sağlanmaktadır. Bu nedenle seçeceğiniz pike takımlarının da yatak ve yastık ölçülerine uygun ebatlarda olması, özensiz bir görünümü engellemeye yarayacaktır. Pamuk pike takımları, hava geçirgenliğinin yüksek olması sebebiyle uyurken vücudunuzun hava almasını sağlayacak ve aynı zamanda da kaliteli bir uyku geçirmenizi sağlayacaktır.

Pike takımları nasıl yıkanır?

Pike takımları da tıpkı giysiler gibi özenli bir yıkama modeli istemektedir. Bunun nedeni, yıkama nedeniyle zaman içinde aşınabilmesi ya da çekebilmesidir. Pike takımlarınızı uygun şartlarda yıkarsanız, kullanım ömrünü uzatır ve uzun süre yıpranmadan kullanabilirsiniz. Bu nedenle, çok sıcak su ile yıkanmaması gerekmektedir. Sıcak su hem pike takımınızın çekmesine hem de kolay yıpranmasına sebep olacaktır. Pike takımlarının 30 ile 40 derece arasında yıkanması, ideal bir sıcaklıkta yıkanmalarını sağlayacak aynı zamanda da enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olacaktır. Pike takımlarınızı yıkarken, eğer beyaz renkte değilse, ağartıcı maddeler içeren deterjanları kullanmamanız gerekmektedir. Hassas yıkama programında yıkayacağınız pike takımlarını kurutma makinesine atmamanız gerekmektedir.

En İyi Pike Takımı Markaları Hangileridir?

Pike takımı seçerken marka seçimi de önemlidir, çünkü bu alanda öne çıkan bazı markalar vardır ve bu markalar son derece kaliteli ve kullanışlı pike takımları üreterek müşteri memnuniyetini kazanmış ve bu alanda güvenilir hale gelmişlerdir. Bu markalardan bazıları şu şekilde sıralanabilir: Taç, Karaca, Hobby. Bu markalar diğer markalara oranla fiyatta çeşitlilik gösterir ancak ürünleri son derece kalitelidir. Ayrıca desenleri de çok canlı ve ilgi çekicidir.

En Ucuz Pike Takımı Markaları Hangileridir?

Kullanacak olduğumuz pike takımını nerede ve hangi amaçla kullanacağımız da seçimi sırasında büyük ölçüde önem kazanmaktadır. Örneğin günlük kullanılacak bir pike takımının çok fazla pahalı ya da gösterişli olmasına gerek yoktur. İşte böyle kullanabileceğimiz pike takımlarını fiyat açısından daha uygun olan markalardan almak daha mantıklı olabilir. Ayrıca bu markaların da ürünleri istenilen kalitede olduğu için kullanıcı açısından bir sıkıntı olmayacaktır. En ucuz pike takımı markalarını şu şekilde sıralayabiliriz: Cotton Box, Eponj Home, Cotton Life.

Pike Takımı Fiyatları Nelerdir?

Pike takımı fiyatları; 15 TL’den başlayıp, kalitesine ve kumaşına göre 200 TL’ye kadar çıkmaktadır. Cimri.com, aynı ürüne ait internet üzerindeki farklı fiyatları size sunarak en uygun fiyatlı ürünü almanızı sağlar. Fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak, en uygun fiyatlı pike takımlarını bulabilirsiniz.

track source
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play