track source
track source

Pike & Pike Takımı

Pike & Pike Takımı Fiyatları

2562 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Pike & Pike Takımı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Pike & Pike Takımı modelleri ve Pike & Pike Takımı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Pike & Pike Takımı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Taç, Sarar, Dekoreko, Euro Flora. 2562 adet Pike & Pike Takımı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Pike & Pike Takımı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Pike & Pike Takımı markası:

2021 yılı Pike & Pike Takımı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2562 Pike & Pike Takımı modeli içerisinde en ucuz Pike & Pike Takımı fiyatı 16.65 TL iken, en yüksek Pike & Pike Takımı fiyatı 1664.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Pike & Pike Takımı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Pike & Pike Takımı fiyatı ise 143.13 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Pike ve Pike Takımı

Ev dekorasyonu çoğu insan için oldukça önemli bir yere sahiptir. Odanın enerjisi, yaratılmak istenen ortam özellikle bu dekoratif eşyalar sayesinde oluşturulur. Oluşturulmak istenen ortamın tarzını belirleyebilecek birçok dokunuş vardır. Işık rengi, duvar rengi, tablolar, biblolar gibi birçok dekorasyon ürünü, kullanıldığı ortamda önemli farklar oluşturur. Bu dizayn etme seçeneklerinden oda içerisinde en etkili ve göze çarpan yöntemlerden biri seçilen mobilyalarda kullanılan kumaş türü, kumaş rengidir. Oturma odası, yatak odası dekore etme konusunda özellikle özen gösterilen alanların başında gelir. Dinlenme alanı olan yatak odaları için ise yatak üzerinde kullanılan örtüler dekore etmek konusunda önemli bir yere sahiptir. Birçok örtü seçeneğinin arasında sıkça tercih edilenlerden biri de pike ve pike takımlarıdır. Pikeler özellikle yaz aylarında kullanıcıların tercihi olan örtülerdir. Pike takımı ise; pike, çarşaf ve yastık kılıflarından oluşan birbiri ile uyumlu olan setlerdir. Bu örtüler pike tek kişilik setler olabilir. Bunun yanında çift kişilik pike takımı da kullanıcıların alternatif seçenekleri arasındadır. 

Pike ve Pike Takımı Modelleri

Birçok farklı tarzda pike ve pike takımı modelleri tasarlanır. Tasarlanan bu farklı tarzda pike takımı modellerinin birçok farklı zevke ve beğeniye hitap etmesi beklenir. Pike takımları, sıkça tercih edilen uyku setleri arasında yer alan modellerdir. Yünlü olmaması nedeni ile yaz aylarının vazgeçilmezi denilebilecek örtü çeşitleridir. Kullanım sırasında kullanıcıyı terletmez ve bunaltmaz. Bu pike örtüler genel olarak normal kumaştan ve pamuk kumaşlardan üretilir. Her mevsim olduğu gibi özellikle yaz aylarında da pamuktan üretilen kumaş örtüleri tercih etmek hem konfor hem de sağlık yönünden önemli bir durumdur. Hem nevresim takımlarında hem de pike takımlarında özellikle ranforce kumaş türünü tercih etmek doğru bir seçim olacaktır. Pike takımlarının en güzel avantajlarından biri de kumaşının yapısı gereği fazla yer kaplamaması ve yer işgaline mahal vermemesidir. Pike ve pike takımı modelleri genel olarak tek ve çift kişilik olarak ikiye ayrılır. Bu modelleri, ebatları yönüyle birbirinden ayrılır. Kullanıcı pikeyi yani yalnızca örtüyü tek başına satın alabileceği gibi içerisinde çarşaf, yastık kılıfı ve pikenin olduğu takımları da ihtiyacı doğrultusunda tercih edebilir. Bu pike takımları içerisinde görünüşü itibari ile oldukça şık duran güpürlü pike takımı modelleri dantel detaylarıyla oldukça ilgi çekicidir. Bunun yanında kumaş üstüne kabartmalı desenler ise yine şık ve asil duran modeller arasındadır. Güpürlü ya da kabartmalı gibi daha gösterişli detaylar içeren modeller genellikle çeyizlik pike takımı modelleri içerisinde sıklıkla rastlanır. Saten kumaştan üretilen pike takımları daha çok görsel amaçlıdır. Bu nedenle pamuk kumaştan üretilen pike modelleri uzun süreli kullanımlara daha uygundur. Pike ve pike takımı modelleri desen, renk ve yapı olarak kendi arasında oldukça fazla alternatif seçeneklere ayrılır. Daha soft, minimal desenlere sahip veya düz renk pike takımları uyum anlamında da birçok alana kolayca adapte edilebilir. Bunun yanında daha canlı renklere, desenlere, baskılara sahip pike modelleri de odaya renk katmak adına oldukça sık tercih edilen ürünler içerisinde yer alır. Kullanıcı ihtiyacı ve beğenisi doğrultusunda kendisine uygun olanı seçebilir. 

Pike ve Pike Takımı Fiyatları

Pike takımı fiyatları konusunda en etkili olan noktalardan biri, örtünün kumaş türüdür. Bazı kumaş çeşitlerinin maliyeti ve işçiliği fazla olduğundan bu durum kumaşın kullanıldığı ürünün fiyatına da yansıyabilir. Bu durum ürünün fiyatında yükselmelere sebep olabilir. Örneğin; saten veya ipek gibi sade ama oldukça şık duran kumaş çeşitlerinin fiyatları diğer kumaşlara göre oldukça yüksektir. Pamuk kumaşlar, hem giysilerde hem de örtülerde insan sağlığı ve konforu için oldukça faydalı kumaş türlerinin başında gelir. Pamuk kumaşlardan üretilen örtülerin fiyatları ise daha bütçe dostu ve uygun fiyatlıdır. El dokuma ürünlerde ise el emeği fazla olduğundan bu tür kumaşlardan üretilen ürünlerin fiyatları da bu emeğin paralelinde şekillenecektir. Kumaş üzerinde kullanılan güpür ve danteller de ürünün fiyatında oynamalara sebep olabilir. Pike fiyatları ise pike takımı fiyatlarına göre tek parçadan oluşması sebebi ile daha uygun fiyatlıdır. Tek kişilik pike takımları ve çift kişilik pike takımları fiyatları arasında da farklı değişiklikler görebilmek mümkündür. 

Pike ve Pike Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Pike modelleri kendi içerisinde birçok farklı model, renk, desen ve yapıya sahiptir. Birçok farklı kullanıcının değişen beğeni ve zevklerinin ışığında bu model çeşitliliği artmakta. Öncelikle kullanıcı hangi ihtiyacına yönelik olarak bir pike aradığına karar vermelidir. Bunun için ise öncelikle tek veya çift kişilik takımlar içerisinde aradığı ölçüyü seçmelidir. Ardından satın almak istediği yatak örtüsünü hangi amaçla kullanacağına dikkat etmelidir. Çünkü uyku takımları ve dekoratif örtülerin kumaşları birbirinden farklı olabilir. Uyku örtüsü almak isteyen bir kullanıcının, pamuk kumaştan üretilen kumaşları tercih etmesi konfor açısından onu daha memnun kılacaktır. Pamuk kumaş teri emer ve hava geçirgenliği sebebi ile insan sağlığı açısından önerilen kumaş türlerinin başında gelir. Kullanıcı dekoratif olarak bir örtü almak istiyorsa saten ve ipek kumaşlar oldukça şık ve asil görünen kumaşlardır. Kırışması ve kaygan bir yapıya sahip olması sebebi ile kullanım sırasında konfor konusunda kullanıcı için sorun yaratabilir. Pike takımları içerisinde klasik görüntüsü ile oldukça şık duran dantel pike takımları, pike modelleri içerisinde sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery