Yorgan

Yorgan Fiyatları

830 Ürün gösteriliyor.
Yorgan fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yorgan modelleri ve Yorgan fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yorgan kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Taç, Merinos, Dekoreko, Kozzy Home. 830 adet Yorgan fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yorgan Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yorgan markası:

2021 yılı Yorgan Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 830 Yorgan modeli içerisinde en ucuz Yorgan fiyatı 22.5 TL iken, en yüksek Yorgan fiyatı 7327.78 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yorgan fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Yorgan fiyatı ise 126.4 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yorgan Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yorgan

Günlük yaşamda her birey için günün yüzde 30’u uykuda kalan bölümü ise koşturma içinde geçer. Bu yüzde 30’luk zaman dilimin de uyunan uykunun kalitesi büyük önem taşır. Uyku kalitesi için yatak üzerinde kullanımı sağlanan tekstil ürünlerinin önemi oldukça büyüktür. İstenilen düzeyde ve seviyede uyku uyuyabilmek  için yatak tekstil ürünlerinin seçimine özen gösterilmesi gerekir. Bu tekstil ürünleri arasından yorganlar önemli bir alana sahiptir. Kaliteli bir uyku için yatak ve yastık seçimi kadar yorgan seçiminde de özenli olunması gerekir. Kendinizi rahat hissedeceğiniz yumuşacık ve hafifi bir yorgan seçimi ile çok rahat ve konforlu bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Birçok ev tekstil markasının özenle üreterek satışa sunduğu yorganlar çok çeşitli ürün skalasına sahiptir. İçeriklerinde çok değişken özellikler taşırlar. Yorgan çeşitleri arasından uygun seçim yapmak için ihtiyacınızı belirleyerek rahatlıkla markaların ürünlerini inceleyebilirsiniz. Birçok farklı seçenek ve boyutta üretime sunulan yorgan çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun ürün bulabilir ve kriterlerinize uygun seçim yapabilirsiniz. 

Yorgan Çeşitleri

Genellikle kış aylarında daha çok kullanım sağlandığı bilinse de yaz ayları içinde kullanıma uygun ürün grubu ile üretimi sağlanan yorganlar vardır. Ev tekstilinde çok önemli yer alan yorganlar arasından seçim yapmak oldukça zor olabilir. Çok çeşitli ürün skalasına sahip yorgan çeşitleri kaz tüyü başta olmak üzere birçok farklı materyalden üretilir. Elyaf, pamuk, polyester, mikrofiber, yün, silikon gibi farklı ürünlerden üretimi sağlanan çeşitler kişilerin istek ve arzularına göre şekillenecektir. Her boyutta ve özellikte üretimi sağlanan ürünler arasından kullanıcılar en çok tek ve çift kişilik yorganları tercih eder. Birçok farklı ev tekstil markası tarafından üretimi sağlanan ürünler arasında. İhtiyacınıza uygun ürün bulmak basittir. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen yorganlar %100 silikon olanlardır. Hem uygun fiyatlı olması hem de hafif formları ile konforlu bir kullanım kolaylığı sağlar. Yorgan tek kişilik, çift kişilik, çocuk ve bebek yorganı gibi farklı çeşitlerde üretilir. Bu gruplar arasından genellikle tamamı bir evin olmazsa olmazlarındandır. Yorgan kullanım koşulları oldukça geniştir. Son dönemlerde üretimi sağlanan yorganlar çamaşır makinelerinde yıkanabilir özellikte üretilir. Biraz daha uzun süreli kullanım için nevresim takımları içinde yer alan yorgan kılıfı ile kullanımı sağlandığında kullanım ömrü uzar. Nevresim takımlarının haricinde uyku seti olarak da satışı sağlanabilen yorgan gruplarında paket içerisinde yer alan yorgan alezi ile kullanımı önerilir. Kılıf ve alezle kullanımı sağlanan yorgan gruplarının kullanım ömürlerinin çok daha uzun olduğu söylenebilir. Bir başka hijyenik kullanım kolaylığı ise yorgan astarı ile sağlanabilir. Ev tekstil markalarında yorgan astarı bulabilmemiz mümkündür. Ev içerisinde muhafaza ederken ayrı bir alanda muhafaza edilmesi hijyen açısından önemlidir. Yorgan dolabı temin etmeniz ve en tekstil ürünlerini bu alanlarda muhafaza etmeniz önemli bir detaydır. Yorgan çeşitleri arasında yer alan yün yorganlar sıcak tutması ile bilinir. Yün olma özelliği ile hava ile teması keserek sıcacık konforlu bir uyku deneyimi yaşamanıza sağlar. Genellikle kışın kullanıldığı düşünülen yorgan çeşitleri yaz aylarında da kullanılabilir. Mikrofiber ve elyaf gibi malzemeler serim tutma özelliğine sahiptir ve bahar ve yaz aylarında da rahatlıkla kullanılabilir. 

Yorgan Fiyatları

Yorgan fiyatları iç yapı malzemesi, dikimi, boyutu ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. İçeriğinde kullanım sağlanan ürünlerin kalitesi ve sıcak tutma özellikleri fiyat performanslarında etken faktördür. Silikon, mikrofiber, yün, elyaf gibi yorgan türlerinin arasından kaz tüyü ya da tavşan tüyü olarak satışı gerçekleşen ürünlerin fiyatları diğerlerine oranla dikkat çekicidir. Kaz tüyü çok daha kısıtlı elde edilen bir malzeme olduğundan fiyat performansı olarak yüksek segment ürünler arasında yer alabilir. Fakat diğer malzemelerden üretimi sağlanan yorgan çeşitleri çok daha uygun ve hesaplı fiyat etiketlerine sahiptir. Her kullanıcının kendi bütçesine uygun ürün bulması mümkündür. Üretici markalar fiyatlarında kullanıcıların memnuniyetlerini de esas alır. Çık uygun fiyat performansları ile ürün satışı gerçekleştiren markalar arasından araştırma yaparak kendinize en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. En uygun fiyat etiketlerinden ürün teminleriniz için cimri.com sitesinden yardım alabilirsiniz. Özelliklerine göre fiyat performansı belirlenen yorgan gruplarına site üzerinden ulaşabilir satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Yorgan fiyatları tek kişilik fitresi ile arama yapabilirsiniz. Ya da ihtiyacınız çift kişilik ise yorgan fiyatları çift kişilik filtrelemesi yapabilir hem fiyatlara hem de tüm özelliklerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. 

Yorgan Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ev tekstil ürünleri arasında en önemli yeri yorganlar alır. Yorgan seçimi yapmak oldukça önemli bir konudur. Kaliteli uyku seansları için büyük önem taşıyan yorgan kullanımları konforlu ve hafif olmalıdır. Yorgan satın almadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç önemli detay vardır. Bu detaylardan en önemlisi kullanım alanına ve amacına uygunluğudur. Kullanım sağlayacağınız yatak ölçülerine göre seçim yapmanız gerekir. Tek kişilik yataklar için tek, çift kişilik yataklar için çift kişilik yorgan seçimleri doğru olur. Bir diğer dikkat edilmesi gereken detay ise alerjik bir cilde sahip olup olmadığınızdır. Alerjik reaksiyon gösteren kullanıcılar için antialerjik ürün seçimi yapmaları büyük önem taşır. Yorgan gruplarından seçim yaparken kullanım sağlayacağınız odanın sıcaklık değerlerine uygun seçim yapmalısınız. Terletmeyen bir yorgan seçimi kaliteli bir uyku almanızı sağlar. Hava aldırmayan kumaşlardan üretilen yorganlar vücudun terlemesine yol açar. Bu durumda sağlık açısından oldukça önemli bir detaydır ve gece boyu terleme sağlayan cilt birçok hastalığa karşı direncini yitirebilir. Kullanıcılar için özellikleri kadar fiyatları da önemlidir. Cimri.com üzerinden yorgan fiyatları fitresi ile her bütçeye ve her isteğe uygun özellikte ürün bulabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery