Yatak Seti / Uyku Seti

Yatak Seti / Uyku Seti Fiyatları

747 Ürün gösteriliyor.
Yatak Seti / Uyku Seti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yatak Seti / Uyku Seti modelleri ve Yatak Seti / Uyku Seti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yatak Seti / Uyku Seti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Taç, Merinos, Özdilek, Clasy, Karaca Home. 747 adet Yatak Seti / Uyku Seti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yatak Seti / Uyku Seti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yatak Seti / Uyku Seti markası:

2021 yılı Yatak Seti / Uyku Seti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 747 Yatak Seti / Uyku Seti modeli içerisinde en ucuz Yatak Seti / Uyku Seti fiyatı 29.95 TL iken, en yüksek Yatak Seti / Uyku Seti fiyatı 20283.67 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yatak Seti / Uyku Seti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Yatak Seti / Uyku Seti fiyatı ise 815.38 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yatak Seti / Uyku Seti Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Taç Barbie Pretty Tek Kişilik Uyku Seti
Taç Barbie Pretty Tek Kişilik Uyku Seti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Taç Galatasaray Logo Uyku Seti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Cotton Box Queen Pembe Tek Kişilik Uyku Seti
Cotton Box Queen Pembe Tek Kişilik Uyku Seti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Uyku Seti

İnsanların günlük ihtiyaçlarının başında uyku gelir. Günlük hayatta bir insanın ortalama 8 saat uyuması gerekir. Bu 8 saatlik uykudan tam verim almak için ise çevresel faktörler oldukça önemlidir. Örneğin, rahat olmayan bir yatakta yatmak uyku kalitesini yarı yarıya düşürür. Aynı şekilde polyester kumaşlı yatak örtüleri ve uyku setleri terlemenize sebep olur. Uykunuzun kalitesini düşürür. Bu nedenle uyku kalitenizi arttırmak için yatak ve yatak aksesuarları çok önemlidir. Bebeklerden yetişkinlere kadar her birey için ayrı üretilen uyku setleri bulunur. Bu nedenle alacağınız uyku setinin özelliklerini bilmeniz gerekir. Ülkemizde üretilen kaliteli kumaşlardan üretilen uyku setleri oldukça popülerdir. Uyku seti Taç markası olan ürünler en çok tercih edilen markaların başında gelir. Bir diğer gözde markaların başında uyku seti Özdilek de bulunur. Yılların markası olup oldukça kaliteli ürünler üretirler. Son zamanlarda ise uyku seti Karaca ürünlerinin modern çizgileri sayesinde özellikle gençlerin tercihi olarak yerini alır. Her tarzda kullanıcıya hitap edecek tasarımlar üretir.

Uyku Seti Çeşitleri

Uyku seti tek kişilik ürünler genellikle çocuk ve genç odalarında kullanılır. Özgün tasarımlara sahip markalar sayesinde gençlerin hayal dünyalarını geliştirir. Uyku seti çift kişilik olan ürünler ise yetişkinler için üretilen ürünler arasında yer alır. Yatak odalarına hava katar ve kişilik kazandırır. Uyku setleri farklı içeriklerden oluşabilir. Pike, nevresim takımları, battaniyeli takımlar olarak farklı parçalar içerebilir. Pike takımları özellikle yaz aylarında tercih edilir. Çarşaf, yastık ve pike örtüsünden oluşur. Diğer yatak ürünlerine göre daha ince dokulu bir kumaştan yapılır. Bu ince pamuklu kaliteli kumaşlar sayesinde terlemeyi önler. Yaz sıcaklarında uyku kalitenizi arttırır. Nevresim takımları da genelde kış aylarında tercih edilir. Çarşaf, yastık ve yorganı koymak için bir nevresim setinden oluşur. Bu setler kış aylarının vazgeçilmezleri arasındadır. Kaliteli bir uyku için pamuklu olan ürünleri tercih etmeniz daha doğru olur. Fakat pamuklu ürünler yapısı gereği çabuk kırışır. Eğer kırışmayan modeller arıyorsanız saten karışımlı ya da direk saten ürünleri tercih edebilirsiniz. Ütülemeye ihtiyaç duymadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaygan olan bu kumaşlar yazın serinlik hissi verir. Ayrıca bu pike ve battaniye setlerinin özel tasarımları bulunur. Bu günlük kullanıma göre daha süslü olan modeller genelde çeyiz ürünleri olarak geçer. Üzerinde dantel, işlemeler veya boncuklar bulunur. Daha klasik olan bu takımlar oldukça şık görünür. Çeyiz hazırlığı yapan kızların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Battaniyeli takımlar ise nevresim takımlarına ek battaniye içeren setlerdir. Kışın kullanılan nevresim takımlarına ek battaniyeler hem tasarım olarak hem de koruma amacıyla kullanılır. Yatak üzerine serildiğinde de oldukça şık bir görüntü oluşturur. Kat kat serilen bu nevresim ve battaniyelere farklı tarz yastıklar eklerseniz yatak odanızda bohem bir hava elde edebilirsiniz. Ayrıca bu battaniyeleri tv battaniyesi olarak da kullanabilirsiniz. Bütün bu setlerin üzerini örtmek ve kirlenmesini engellemek için kullanılan yatak örtüleri de uyku setleri içerisine girer. Bu yatak örtüleri genelde yatak odasına uyumlu seçilir. Bunun sebebi ise kullanılan pike ya da nevresim takımı farklı renkte de olsa yatak örtüsü her zaman odayla uyumlu olur. Çeyiz setlerinin baş tacı olan bu yatak örtüleri de birbirinden şık ve klasik tasarımlardan oluşur. Eğer siz de kurtarıcı bir parça arıyorsanız bu yatak örtülerinden edinebilirsiniz. 

Uyku Seti Fiyatları

Uyku seti fiyatları set içerisindeki parça sayısı, kumaş kalitesi, işçilik, ürün boyutları gibi birçok etkene göre değişiklik gösterir. Uyku seti bebeklerden yetişkinlere kadar farklı tasarım ve boyutlarda bulunur. Eğer uyku seti almayı düşünüyorsanız kime alacağınız belli olması gerekir. Alacağınız kişinin alerjik bir durumu varsa antialerjik kumaşlar tercih edebilirsiniz. Bunun dışında kişinin yatak ölçüleri ile uyumlu olması gerekir. Ayrıca kişinin tarzını da yansıtacak modeller seçmeniz olumlu bir etki yaratır. Satın alacağınız ürünü nereden daha uyguna alacağınızı bilmiyorsanız cimri.com a girerek aradığınız uyku setini sorgulayabilirsiniz. Daha sonra çıkan modeller arasından filtreleme yapıp beğendikleriniz arasından tercih yapabilirsiniz. En uyguna hangi mağazada bulduysanız o mağazadan uyku setini satın alabilirsiniz.

Uyku Seti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Uyku seti alırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Öncelikle alınacak yatak boyutu bilinmesi gerekir. Bu yüzden çeyiz hazırlığı yapanların yatak ölçüsü belirli olmadan uyku seti alması çok mantıklı değildir. Standart boyutlarda olacağından eminseniz o ölçülerde seçim yapabilirsiniz. Fakat aksi durumlarda uyku seti büyük ya da küçük gelebilir ve bu durumda kötü bir görüntü oluşur. Ayrıca kullanımı zorlaştırır. Diğer bir dikkat edilmesi gereken unsur da kumaş kalitesidir. Kumaş kalitesi oldukça önemli bir faktördür. Çünkü uyku sırasında polyester ürünler terlemeye ve kötü kokuya sebep olabilir. Bu nedenle rahat edebileceğiniz yüzde 100 pamuk ürünler tercih etmeniz daha doğru olur. Mevsime göre tercih edeceğiniz uyku setleri size rahat bir uyku imkanı sunar. Ayrıca eğer alerjik bir yapınız varsa tüy bırakmayan antialerjik ürünler tercih etmelisiniz. Bütün bu detaylardan sonra yatak odası dekorasyonunuza uygun modeller tercih edebilirsiniz. Kendi tarzınızı yansıtan uyku setleri sayesinde ev dekorasyonunda bütünlük sağlayabilirsiniz. Birbirinden güzel uyku seti modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery