track source
track source

Gardrop & Dolap

Gardrop & Dolap Fiyatları

2513 Ürün gösteriliyor.
Markalar
En
Boy
Derinlik
Kapı Sayısı
Ayna
Gardrop & Dolap fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Gardrop & Dolap modelleri ve Gardrop & Dolap fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Gardrop & Dolap kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Pierre Cardin, Primanova, Kenzlife, Quantum. 2513 adet Gardrop & Dolap fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Gardrop & Dolap Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Gardrop & Dolap markası:

2022 yılı Gardrop & Dolap Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
30 Haziran 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2513 Gardrop & Dolap modeli içerisinde en ucuz Gardrop & Dolap fiyatı 14.99 TL iken, en yüksek Gardrop & Dolap fiyatı 87609.73 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Gardrop & Dolap fiyatlarının ortalaması alındığında ise 30 Haziran 2022 tarihinde ortalama Gardrop & Dolap fiyatı ise 2319.5 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Gardrop & Dolap Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Rabi Beyza Avangart 4 Kapılı 2 Çekmeceli Gardırop
Rabi Beyza Avangart 4 Kapılı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
House Line Class Beyaz 4 Kapaklı Sürgülü Aynalı Gardırop
House Line Class Beyaz 4 Kapaklı Sürgülü Aynalı Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
House Line Triple Beyaz Gardırop
House Line Triple Beyaz Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
House Line Sinem Ceviz Beyaz 3 Kapılı Gardırop
House Line Sinem Ceviz Beyaz 3 Kapılı Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Evdemo AE-1058 Melisa 4 Kapılı Beyaz Gardırop
Evdemo AE-1058 Melisa 4 Kapılı Beyaz Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Gardırop ve Dolap

Artık günümüzde bir evde olmazsa olmaz en önemli ev eşyası sayılan dolaplar, geçmişten bu yana kullanılır. Tarihi taş devrine dayanan bu ürünler o zamanlardan beri içine çeşitli türde malzeme ve eşya depolayabildiğiniz en büyük kurtarıcılardır. Ortaçağda genel olarak duvara gömülü şekilde kullanılan bu dolaplar daha sonraki dönemde bir süre evde süs eşyası olarak kullanılır. Türk evlerinde de oldukça görülen bu eşyalar o dönemde farklı nakışlarla süslenerek evin en önemli süs eşyası olurlar. Gardırop ve dolaplar, içinde elbiselerinizi, yatak, yorgan ve hurç gibi malzemeleri kimi zamanda evde kullanmadığınız eşyaları saklayabileceğiniz büyük boyutlara sahip mini depolar olarak sayılabilir. Evde kullanıcıya alan tasarrufu yapmasını sağlar. Hemen hemen her odada kullanılabilir. Özellikle yatak odası için birçok model üretilir. Bu gardırop ve dolaplar isteğe bağlı olarak kimi zaman kişiye özel olabilir. Örneğin kullanıcı ebatlarını ve rengini ya da kullanılan malzemeyi kendi seçerek marangoza yaptırabilir. Aynı zamanda ev eşyası üreten birçok marka gardırop ve dolap modellerini günümüz kullanıcısının ihtiyaçlarına göre farklı çeşitlerde üretir.

Gardırop ve Dolap Modelleri

Gardırop modelleri, kendi içinde birden fazla modele ayrılır. Örneğin gardırop sürgülü modellerinde sürgü kapak sayesinde kolay açılıp kapanarak kullanıcıya basit bir kullanım sağlar. Bu modellerde menteşelerdeki yavaşlatma özelliği sayesinde herhangi bir kaza söz konusu olmaz. Bu modellerin birçok rengi ve seçeneği mevcuttur. Sürgülü gardıroplarda genellikle kapak yüzey ayna kaplı olur. Kapak yüzey aynı zamanda ayna görevi görerek size alan tasarrufu sağlar. Daha küçük alanlarda kapak açma derdi olmadan kolay bir kullanım sunar. Yine bir başka seçenek olan camlı gardırop modelleri ise evinizde oldukça şık bir görünüm sağlayarak yatak odanızı tamamlar. Aynı zamanda içerisinde bulunan led ışıklar sayesinde gardırop içini rahatlıkla görebilirsiniz. Siyah cam malzemesinden üretilen kapaklar şık ve sade görüntüsü ile modüler mobilyalardır. Yine birçok ebata ve çeşide sahip bu modeller daha çok evinde sade bir görünüm isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Başka bir model olan L gardıroplar, daha çok giyinme odası gibi alanlarda tercih edilebilir. Bu gardıroplar L şeklinde olup köşe takımı görevi görürler. Köşelere tam şekilde yerleşen bu modeller size alan tasarrufu sağlarken geniş haznesiyle oldukça çok eşyanızı depolayabilir. Genelde kapaksız şekilde üretilirler. İsteğe bağlı kapaklı modelleri de mevcuttur. İçinde askılık, çekmece ve rafları aynı anda bulundurabilen bu modeller giyinme odaları ve yatak odalarında sıklıkla görülür. Özellikle fazla kıyafete sahip kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Yine sıkça tercih edilen modeller arasında gardırop bez modelleri bulunur. Özellikle küçük alanlarda ya da kısa süreli kaldığınız yerlerde kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz portatif modellerdir. Öğrenci kullanıcılar tarafından oldukça sık tercih edilebilir olan bu modeller bez yüzeyi ve katlanabilir olması nedeniyle sevilen bir modeldir. Dolap modelleri de kendi içinde birçok çeşide ayrılabilir. Özellikle kullanım alanına göre değişkenlik gösteren modeller her alanda oldukça sık tercih edilir. Mutfak, banyo, yatak odası, oturma odası gibi evin her köşesinde kullanıcının isteğine göre bulunabilir. Dolap çeşitleri arasında son zamanlarda en sık tercih edilen modeller gömme dolap işlevi gören yatak üstü dolap modelleridir. Günümüzde gelişen tasarım anlayışı ile bu modeller eskinin gömme dolap mantığı gibi çalışır. Büyük alan tasarrufu sağlayan bu modellerde çeşitli eşyalarınızı depolamak oldukça kolaydır.

Gardırop ve Dolap Fiyatları

Gardırop ve dolaplar birçok etkene göre fiyatlarında değişkenlik gösterebilir. Örneğin ebatı, üretiminde kullanılan malzeme kalitesi, modeli, kullanım amacı gibi birden fazla nokta fiyatlandırılırken göz önünde bulundurulur. Örneğin gardırop fiyatları genellikle ebat üzerine değişkenlik gösterebilir. Gardırop 6 kapaklı modelleri daha az kapaklı modellere nazaran daha yüksek olabilir. 6 kapak gardırop için oldukça geniş ebatlar demektir. Fazla bölmesi ve ekstra çekmeceler sayesinde daha fazla eşya depolama alanı sağlar. Bu şekilde tek bir dolap alarak cebinizden tasarruf edebilirsiniz. Yine bir başka model olan gardırop 2 kapılı ürünler daha küçük hazneye sahip daha uygun fiyatlı modellerdir. Bu modellerde kullanım alanı daha ufak yerlerde sıklıkla tercih edilebilir. Uygun fiyatlarıyla birçok renk ve seçenek sunar. Tek kişilik kullanıma uygun modellerdir. Dolap fiyatları da kendi içinde birçok etkene bağlı değişkenlik gösterir. Özellikle üretiminde kullanılan malzeme dolap fiyatlarında belirleyici özellik olabilir. Bez, metal, cam gibi farklı modeller farklı şekilde fiyatlandırılır. Bu modelleri fiyat açısından karşılaştırmak için cimri.com size yardımcı olabilir.

Gardırop ve Dolap Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Öncelikle dolap almadan önce dikkat etmeniz gereken birçok nokta olabilir. Özellikle evinizde alan ölçümü yapmak önemli bir noktadır. O alana uygun bir model seçmeniz önerilebilir. Daha sonra kullanım amacına uygun modeli bulmak için araştırma yapmanız tavsiye edilir. Örneğin sık taşınan ve tek başına yaşayan kullanıcılar için portatif dolap modelleri önerilebilir. Bu modeller bez yapısı sayesinde kolayca katlanır ve taşınma esnasında rahatlık sağlar. Ya da kalabalık bir aileye sahip kullanıcılar için ise çok bölmeli büyük gardıroplar önerilebilir. Bu büyük gardıroplar sayesinde yazlık ve kışlık giysiler kolayca depolanır ve yer kaplamaz. Giyinme odası tercih eden kullanıcılara özel L gardıroplar oldukça popülerdir. Bu gardıroplar daha çok kıyafete sahip kullanıcılar için tavsiye edilebilir. Gömme dolapları andıran ve adeta ufak bir depo sayılan yatak üstü dolaplar ise evinde alandan tasarruf etmek isteyen kullanıcılara göre olabilir. Dolap seçimi kullanıcının daha çok kullanım alanına göre değişkenlik gösterir. Mutfak ve banyolar için daha ufak ebatlar tercih edilirken, yatak odası ve oturma odası gruplarına daha fazla alan sağlaması açısından büyük gardıroplar tercih edilebilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery