Bar Sandalye

Bar Sandalye Fiyatları

232 Ürün gösteriliyor.
Bar Sandalye fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bar Sandalye modelleri ve Bar Sandalye fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bar Sandalye kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bürocci, Siesta, Vitale, Archi Ahşap Atölyesi, Koçtaş. 232 adet Bar Sandalye fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bar Sandalye Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bar Sandalye markası:

2021 yılı Bar Sandalye Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 232 Bar Sandalye modeli içerisinde en ucuz Bar Sandalye fiyatı 89.99 TL iken, en yüksek Bar Sandalye fiyatı 2588.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bar Sandalye fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Bar Sandalye fiyatı ise 715.22 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bar Sandalye Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bar Sandalye

Günlük hayatta çok fazla ayakta durduğunuzda kısa bir mola vererek oturmak istersiniz. Dışarda bir mekanda olduğunuzda ise oturduğunuz sandalyeler mekana göre değişiklik gösterir. Her konseptin kendine özel sandalye seçenekleri bulunur. Eğlence mekanlarında çoğunlukla bar sandalyeleri kullanılır. Ürünler çeşiti boy seçenekleri ile satışa sunulur. Bar sandalyeleri yüksek masa ve benzeri alanlarda kullanılmak üzere tasarlanır. Bu nedenle klasik sandalyelerin aksine bar sandalyeleri daha yüksek ayaklara sahip olur. Bar sandalyesi çeşitli renk ve tasarımlarla kullanıcı karşısına çıkar. Son yıllarda mekanların yanı sıra evlerde de sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Yüksek masalara uyum sağlayan bar sandalyeleri birçok mutfakta baş köşede yer alır. Her alana uygun genişlik ve boyut seçeneği ile evlerin vazgeçilmezi arasında yer alır. Ürünler metal ve ahşap olmak üzere çeşitli maddelerin bir araya gelmesi ile oluşur. Kalın sünger desteği sayesinde rahat bir kullanım sunar. Bar sandalye modelleri metal şekliyle şık ve göz alıcı dekorasyonların vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. 

Bar Sandalye Modelleri ve Özellikleri

Ev ve iş ortamında dekorasyon için kullanılan tüm eşyalar farklılık gösterebilir. Günümüzde ise ofis ve ev hayatının bir araya geldiği konseptler daha çok tercih edilir. Bunun yanı sıra bar sandalyeleri de mekanlardan çıkarak evlerde yerini alan ürünlerin başında gelir. Bar sandalyesi ahşap versiyonu her ortama uyum sağlayan tasarımı ile mutfaklarınızda yerini alır. Modern tasarımla hazırlanan ürünleri uzun süre ilk günkü performansla kullanırsınız. Dayanıklı ahşap formu sayesinde tüm ağırlıkları zahmetsizce taşır. Kaliteli dökme süngere sahip bar sandalyaleri üst düzey konfora ulaşırsınız. Uzun süre aynı sandalye üzerinde dursanız dahi konforunuzdan ödün vermezsiniz. Sabit ayakları ile her zemine kolayca tutunur. Bazı kullanıcılar bar sandalyelerinin yüksek ayaklarının güvenilir olmayacağını düşünür. Durumun tam aksine yere sağlam basan ve dayanıklı formu ile her zeminde size korumalı bir kullanım sunar. Çoklu ayak destekleri her türlü zemine kolayca tutunarak maksimum güvenlik sağlar. Parlak ve mat seçenekleri ile her dekorasyona kolayca uyum sağlar. Göz alıcı parlaklığı sayesinde ortamda en dikkat çeken ürünlerin başında gelir. Bar sandalye çeşitleri birden fazla hammadde ile kullanıcı karşısına çıkar. Ürünler genelde ahşap ya da plastik olarak tasarlanır.Bar sandalyesi plastik versiyonu şıklıkla sağlamlığı bir araya getirir. Sırtınızı kolayca kavrayan yapısı sayesinde maksimum konfor sağlar. Yanlardan destek sağlayan tutma yerleri ile şık bir duruş sergiler. Sandalyelerin yanı sıra bar taburesi de son yıllarda yoğun ilgi gören ürünler arasında yer alır. Tabureler genelde ahşap malzeme ile hazırlanır. Bunun yanı sıra ahşapla metali birleştiren şık tasarımlarda da mutfaklarda yerini alır. Bar sandalyeleri açık ve koyu ahşap renkleri ile kullanıcı karşısına çıkar. Her dekorasyona ve masaya uyum sağlayan birçok renk seçeneği bulunur. Çoğunlukla koyu renklerin hakim olduğu modelleri birçok markada bulursunuz. Bar sandalyesi kollu versiyonu sayesinde ekstra konforlu ve destekli bir kullanıma erişirsiniz. Ürünler standart olarak belli bir boyda üretilir ancak bunun yanı sıra daha kısa ya da yüksek ürünler de bulabilirsiniz. 

Bar Sandalye Fiyatları

Her kullanıcının ev ve iş ortamında tercih ettiği ürünler farklılık gösterebilir. Özellikle mutfak dekorasyonunda birçok kullanıcı farklı ve göz alıcı parçalara sahip olmak ister. Belirlediğiniz ürünlerin marka ve modeli ön planda olsa da son aşamada birçok kullanıcı için fiyatlar önem kazanır. Bar sandalye fiyatları belirlenirken birçok faktör etkin rol oynar. Bunların başında sandalyenin üretimini yapan marka ve modeller gelir. Markaların kalite ve bilinirliği farklı olduğu için ürünlere ödeyeceğiniz ücret değişiklik gösterir. Bar sandalyeleri plastik ve ahşap gibi farklı malzemelerden üretilir. İşçiliği daha fazla olan ahşap sandalyeler diğerinden daha yüksek fiyata sahip olabilir. Ürünler rengine ve boyutuna göre farklı fiyattan kullanıcıya sunulabilir. Piyasaya yeni çıkan modeller diğerlerine kıyasla daha yüksek fiyata sahip olabilir. Bar sandalyesinin kollu ya da tabure şeklinde oluşuna göre fiyatlar değişiklik gösterir. Kollu sandalyeler daha fazla detaya ve desteğe sahip olduğu için fiyatı tabureden daha yüksek olabilir. Bar sandalyesi en ucuz nerede diyen kullanıcılar Cimri.com’da fiyat karşılaştırması yaparak bu soruya kolayca cevap bulabilir. 

Bar Sandalye Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evine yeni bir ürün alırken her kullanıcı farklı bir yol izler. Çoğu kullanıcı ürün tercihi yapmadan önce kendince birçok kriter belirler. Söz konusu ürün son zamanlarda popülerlik kazanan bar sandalyesi olduğunda çoğu kullanıcı model ve renge dikkat eder. Bunun yanı sıra dikkat edilmesi gerekenlerin başında ürünün ortama uygunluğu gelir. Sandalye seçimi yapmadan önce ürünün model ve renginin evinize uygunluğunu kontrol edebilirsiniz. Bar sandalyeleri diğer sandalyelere kıyasla çok daha yüksek ürünlerdir. Daha önce bu tarz ürünleri kullandıysanız eski marka ya da modeli baz alarak ürün tercihi yapabilirsiniz. Kaygan mutfak yüzeylerinde sandalyenin oldukça sağlam olmasını istiyorsanız çoklu ayak sistemi sunan modelleri tercih edebilirsiniz. Konforunu ön planda tutan kullanıcılar için bar sandalyesi dönerli versiyonu ideal olabilir. Alacağınız ortamda hakim olan rengi baz alarak plastik ya da ahşap ürünleri tercih edebilirsiniz. Mobilya şıklığını seven kullanıcılar için ahşap versiyonu daha doğru bir tercih olabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery