• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Tablo ve Poster Ne İşe Yarar?

Yaşadığınız alan; evinizi ya da ofisinizi, güzelleştirmek için kullanabileceğiniz tablo ve poster ürünleri, kendi zevkinize göre inceleyebilirsiniz. Duvara monte edilerek kullanılan bu ürünlerin farklı çeşitleri de yer almaktadır. Bazı tablolar duvara çivi çakılarak konumlandırılırken bazıları ise yapışkanlı olarak tasarlanmaktadır. Bu ürünlere seçerken duvar renginize ve mobilya dekorasyonunuza oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir.

Tablo ve Poster Çeşitleri Nelerdir?

Kanvas tablo, bir evin dekorasyonuna güzel bir hava katmak için kullanılabilecek parçaların başında gelir. Kanvas tablolar evlerin salonlarında, mutfaklarında ya da çocuk odalarında kullanılabilir. Kanvas tablo baskı yolu ile elde edilen bir tablo çeşididir. Ressamların resim çizmekte kullandıkları tuval bezine, dijital baskı makineleri ile baskı yapılır. Kanvas tablo, kalitesini %100 pamuk olan bezinden alır. Bununla birlikte bugün piyasada sentetikten üretilen kanvas tablo çeşitlerini bulmak da mümkündür. Ahşap ağaçtan elde edilen ahşap tablo evin dekorasyonu için tercih edilen önemli ürünler arasında yer almaktadır. Hafif bir malzeme olan ahşap, ağırlığına göre kıyaslandığında, dayanıklılığı ve yük taşıma kapasitesi yüksektir. Tarih boyunca insanların temel el aletleri ve eşyalarının yapımı için kullanılmıştır. Ahşap, ev yapımında da sıklıkla kullanılmıştır. Poster ürünleri bir fotoğraf, illüstrasyon resim, manzara vb. dekoratif amaçlı kullanılabileceği gibi, bir çeşit kitle iletişim aracı olarak da kullanılabilir. Dekoratif amaçlı kullanılan ürünler, genellikle asıldığı odanın dekoruna, tarzına, renklerine uygun şekilde tamamlayıcı olarak seçilir. Ünlü film yıldızları ve şarkıcıların fotoğraflarından oluşan asılar, genç odalarında sıklıkla kullanılabilir. Duvar dekorunun bir parçasıdır. Günümüzde son zamanlarda oldukça tercih edilen çok parçalı forex tablo ürünleriyle evinizin istediğiniz köşesini güzelleştirebilirsiniz. Bir diğer tablo çeşidi olan yağlı boya tablo ürünleri gerçeği yansıtmakta birebir olmasa da en yakın tablolardan biridir. Yağlı boya olması nedeniyle renk geçişleri diğer tablolara göre oldukça gerçekçidir. Ledli tablolar hem enerji tasarrufu sağlaması hem de ısınmama özelliklerinden dolayı birçok alanda olduğu gibi dekoratif duvar tablolarının yapılmasında da kullanılmaktadır. Pek çok farklı renkte yanabilen ledlerle üretilen tablolar hem evlerde hem de iş yerlerinde asıldıkları yerde oldukça şık bir görünüm yaratırlar. Bunun yanı sıra doğal taş tablo olarak bilinen ürünlerde evlerde ya da işyerlerinde oldukça yaygın kullanıma sahiptir. Sizde bu ürünleri incelemek istiyorsanız mobilya ve dekorasyon kategorisi adı altında sayfayı ziyaret edebilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Tablo ve Poster Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Tablo ve poster ürünlerinin fiyat aralıkları kullanılan malzeme, model ve ürün çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan tablo ve poster ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız ürünlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.