Kırlent / Mobilya Yastığı

Kırlent / Mobilya Yastığı Fiyatları

16856 Ürün gösteriliyor.
Kırlent / Mobilya Yastığı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kırlent / Mobilya Yastığı modelleri ve Kırlent / Mobilya Yastığı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kırlent / Mobilya Yastığı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Else, Taç, Yeni Nesil, Orange Venue. 16856 adet Kırlent / Mobilya Yastığı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kırlent / Mobilya Yastığı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kırlent / Mobilya Yastığı markası:

2021 yılı Kırlent / Mobilya Yastığı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 16856 Kırlent / Mobilya Yastığı modeli içerisinde en ucuz Kırlent / Mobilya Yastığı fiyatı 9.7 TL iken, en yüksek Kırlent / Mobilya Yastığı fiyatı 3079.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kırlent / Mobilya Yastığı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kırlent / Mobilya Yastığı fiyatı ise 35.48 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kırlent / Mobilya Yastığı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Gravel YM1210 Çok Amaçlı Minder
Gravel YM1210 Çok Amaçlı Minder
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kırlent

Ev ortamında her eşyanın yeri ve önemi ayrı olduğu için tüm ürünlere sahip olmak isteyebilirsiniz. Özellikle ortak kullanım alanlarında tüm eşyaların eksiksiz bir şekilde yer alması gerekebilir. Odanın bütünlüğü için renk ve model gibi detaylara dikkat ediyor olabilirsiniz. Söz konusu ürün oturma salonuna ait olduğunda şıklık ve uyum ön plana çıkar. Her kullanıcının koltuk ve kırlent uyumunda dikkat ettiği detaylar farklı olabilir. Genelde koltuk ve kırlentin aynı renk olmasını isteyen kullanıcılar olur. Bunun yanı sıra farklı tasarım ve renklerle koltuğunu birleştirmek isteyen kullanıcılar da vardır. Her kullanıcının kırlent seçiminde önemsediği detaylar farklı olabilir. Genelde kırlentler farklı marka ve modeller aracılığı ile size sunulur. Markanın tasarım çizgisine bağlı olarak kırlent modelleri sade ya da göz alıcı bir yapıya sahip olabilir. Evinizin her köşesine kolayca uyum sağlayan kırlent seçeneklerini farklı markalar aracılığı ile bulabilirsiniz. Tercih ettiğiniz kırlent yastığı modelleri markaya bağlı olarak değişebilir ve ürün boyutları daha büyük ya da küçük olabilir. Farklı renklerden oluşan kırlentler tercih ederek odanın uyumunu artırabilirsiniz. 

Kırlent Modelleri ve Özellikleri

Günlük hayatta en rahat olduğunuz alanların başında eviniz gelir. Ev ortamında yer alan eşyaların yapı açısından konforlu ve yumuşak olmasını isteyebilirsiniz. Özellikle koltuk ve yatak gibi uzun süre vakit geçirilen alanlarda her eşyanın ayrı bir önemi vardır. Koltuğa oturduğunuzda sırtınızı destekleyen kırlentler de bunlardan biridir. Koltuğa uyum ve ergonomi katan kırlentler çoğu kullanıcı için büyük önem taşır. Kırlent kullanım şekli ve amacına bağlı olarak seçimleriniz değişiklik gösterebilir. Dekoratif amaçlı kırlent tercih edenler için konfordan önce, şıklı detayı ön plana çıkabilir. Yeni bir kırlent satın almadan önce kullanım alanını belirlemek işinizi kolaylaştırabilir. Genel olarak birçok marka farklı kırlent modelleri ile kullanım amacınıza kolayca uyum sağlar. Kırlent modelleri yapısı gereği küçük ve fazla kabarık olmayan bir yapıya sahiptir. Bazı markalarda ise oldukça dolgun ve büyük yapılı kırlentler görebilirsiniz. Dekoratif kırlentler genelde küçük ve tasarımsal bir şekilde karşınıza çıkar. Dekorasyon amacı ile hazırlanan kırlentlerde öne çıkan detaylar farklı olabilir. Özellikle şık yapıya sahip kırlent modellerinde farklı kumaşlar kullanıldığını görebilirsiniz. Parlak ve göz alıcı bir kırlent ile salona şıklık katmak isteyebilirsiniz. Birçok markada yer alan saten içerikli kırlent modelleri sayesinde aradığınız şık ürüne ulaşırsınız. Kırlent yastığı genel olarak koltuklarınızı tamamlayıcı bir parça olarak görülür. Bunun yanı sıra koltuğu kullanırken kırlent desteğine ihtiyaç duyanlar olabilir. Özellikle geniş yapıya sahip bir koltukta kırlentler destekleyici bir görev üstlenir. Canlı renklere ev sahipliği yapan kırlent modelleri salonunuza ayrı bir hava katar. Koltuk ile uyumlu kumaş ve renkler sunan kırlentler aracılığı ile şık bir salona sahip olabilirsiniz. Her kullanıcının kırlent seçiminde dikkat ettiği detaylar ve modeller farklı olabilir. Her marka sade ve göz alıcı kırlent modellerini bir arada sunar. Bu sayede kullanım alanına göre tek renkli ya da karışık modelli kırlentler alabilirsiniz. Desenli yapıya sahip kırlent modelleri salonunuzdaki sade havanın dağılmasını sağlayabilir. Aynı şekilde tek renkli kırlentler ile karışık salonlara sadelik katabilirsiniz. 

Kırlent Fiyatları

Eviniz için yeni bir eşya satın alırken marka ve kalitesi ayrıntısına özen gösteriyor olabilirsiniz. Uzun süre vakit geçirdiğiniz oturma salonu için yeni bir ürün alırken konfor ön planda olabilir. Kırlent seçiminde birçok kullanıcı daha yumuşak yapılı ürünleri tercih etmek ister. Özelliklikle koltukta vakit geçiren kullanıcılar kaliteli kumaş ve kırlentler tercih eder. Kalite isteğiniz bağlı olarak kırlent yastığı fiyatları değişiklik gösterebilir. Genel olarak tüm kırlent markaları uygun fiyat ile yüksek fiyat seçeneklerini bir arada sunar. Bu sayede bütçenize en uygun kırlent seçeneğine kolayca ulaşabilirsiniz. Birçok marka kırlent modellerinde farklı kumaş ve yapı seçeneklerine yer verir. Tercih ettiğiniz kırlent modeline göre ürünün içerisindeki malzemeler ve yumuşaklık gibi detaylar değişiklik gösterir. İçeriğindeki pamuk ve elyaf desteğine bağlı olarak kırlent fiyatları değişebilir. Elyaf kırlent modelleri diğerlerine kıyasla daha uygun fiyat seçeneği sunabilir. Satın alacağınız kırlente karar verdikten sonra uygun fiyat araştırması yapmak isteyebilirsiniz. Cimri.com üzerinden kırlent fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. 

Kırlent Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Her kullanıcının konfor tercihi ve ürün seçimi farklı olabilir. Uzun süre koltukta vakit geçiren kullanıcılar için koltuğun ve kırlentin yapısı ayrı bir önem taşır. Koltuğunuza en uygun kırlenti seçmeden önce birçok detay dikkat edebilirsiniz. Özellikle kırlentin dokusu ve boyutu gibi detaylar büyük önem taşır. Koltuk kırlent seçmeden önce ihtiyaçlarınız belirlemenizde fayda var. Koltukta otururken kırlent desteğine gereksinim duyuyorsanız doku olarak doygun modeller tercih edebilirsiniz. Dekoratif amacı ile kırlent almayı düşünüyorsanız tasarım detaylarına dikkat edebilirsiniz. Özellikle koltuk ve salon arasında uyum yaratacak kırlentleri tercih edebilirsiniz. Her kullanıcının koltuk yapısı ve rengi farklı olabilir. Bu nedenle kırlent alırken koltukla arasındaki uyum dikkat edilmelidir. Kırlent içi yastık satın alırken içeriğini araştırarak seçim yapmanızda fayda var. Elyaf ya da farklı içeriklere sahip kırlent içleri arasından seçim yapabilirsiniz. Sade bir salona sahipseniz tasarımı ile ön plana çıkan kırlentler sizin için harika bir tercih olabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery