Klozet Takımı

Klozet Takımı Fiyatları

3059 Ürün gösteriliyor.
Klozet Takımı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Klozet Takımı modelleri ve Klozet Takımı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Klozet Takımı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Else, Taç, Chilai Home, Dekoreko, Giz Home. 3059 adet Klozet Takımı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Klozet Takımı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Klozet Takımı markası:

2021 yılı Klozet Takımı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 3059 Klozet Takımı modeli içerisinde en ucuz Klozet Takımı fiyatı 11.2 TL iken, en yüksek Klozet Takımı fiyatı 2128.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Klozet Takımı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Klozet Takımı fiyatı ise 98.46 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Klozet Takımı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Gökyıldız Avangart Panel Bej 3'lü Klozet Takımı
Gökyıldız Avangart Panel Bej 3'lü Klozet Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Klozet Takımı

Banyo ve tuvaletlerde yer alan klozetlerin dekoru için özel olarak tasarlanan klozet takımları en çok kullanılan ürünlerden biridir. Farklı kumaşlardan üretilen bu ürünler ayrı desenlere ve renklere sahiptir. Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde klozetlerin üzeri ya da alt tarafı bu ürünler ile dekor edilebilir. Şık ve sade tasarıma ship klozet takımları markadan markaya farklılık gösterir. Klozet takımı paspasları kullanıcılara konfor ve daha rahat bir ortam sağlar. Tamamen hijyenik bir şekilde modern fabrikalarda üretilerek tüketicilere sunulan klozet takımları hızlı bir şekilde kullanıcılara ulaşır. Klozet takımları aynı zamanda hijyenik bir ortamın sağlanması için gerekli ürünler arasındadır. Banyo ve tuvaletlerin tasarımına göre uygun şekillerde üretilen bu ürünler, yaz ve kış aylarında kullanılabilir. Desenli klozet takımları müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda üretilir. Klozet takımları klozetin şekline göre üretildiği gibi bu ürünler farklı parçalardan meydana gelir. Fayans ve seramik üzerinde kullanılabilen klozet takımları kullanıcıların yer ile temasını keserek soğuğa karşı bir önlem olarak da kullanılabilir.

Klozet Takımı Modelleri

Çeşitli ebatlarda ince yada kalın olarak üretilen klozet takımı modelleri kullanıcılara birçok seçenek sunar. Yapısı itibari ile pamuklu bir dokuya sahip olan bu ürünler genellikle soğuğu geçirmez ve ortamın kuruluğunu sağlar. Bulunduğu yerde aynı zamanda bir dekor ürünü olarak da kullanılan klozet takımları dokusu itibari ile hassas bir yapıya sahiptir. Bu ürünler tek parça olarak kullanıldığı gibi takım halinde de yere serilebilir. Bazı klozet takımı modelleri bilgisayar ortamında tasarlanarak üretilir. Özellikle 3d klozet takımları kullanıcıya özel olarak üretilir ve ürün üzerinde çeşitli desenler yer alır. Bazı 3d klozet takımı modellerinde deniz taşları, manzara resimleri ya da bitki örtüsü gibi farklı motifler işlenir. Pamuklu dokuda üretilen bu ürünlerde mikrofiber malzeme de kullanılır. Kullanılan zemin üzerinde kaymayan yapısı ile ön plana çıkan klozet takımları hijyen açısından önemlidir. İnsan sağlığını koruyan yapısı ile klozet takımları banyoların girişlerine ve klozet kenarlarında kullanılabilir. Ayrıca klozetin tasarımına özel olarak üretilen klozet takımları da mevcuttur. Bu ürünler 2 ya da daha fazla parçadan oluşabilir. Klozet takımı 3’lü setlerde büyük ölçüde ayak altı konfor sağlanarak kullanıcının doğrudan zemin ile teması kesilir. Böylelikle soğuğa karşı önlem alınarak sağlıklı bir ortam oluşturulur. Antibakteriyel özelliklere sahip klozet takımları ile hijyenik bir ortam sağlanarak kullanıcının daha konforlu banyo ve tuvaleti kullanması amaçlanır. Klozet takımları hayvan figüründe tasarlandığı gibi, ağaç ya da manzara gibi detaylar da ürün üzerinde işlenir. Geniş bir seçenek sunan klozet takımları kullanıcıların ihtiyacı doğrultusunda üretilir. Klozet takımlarının temizliği kolay ve pratik bir şekilde yapılabilir. Bu ürünler çamaşır makinesinde doğrudan yıkanabilir. Aynı zamanda özel temizleyici deterjanlar ile klozet takımları elde de yıkanabilir. Çabuk kuruyan klozet takımları gün içinde kullanıma hazır hale gelir. Lateks malzemelerden üretilen klozet takımları esnek bir yapıya sahiptir. Yırtılmalara ve sürtünmeye karşı dayanıklı olan bu ürünler uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Farklı boyutlarda tasarlanan klozet takımları oval, kare, yada dikdörtgen şeklinde üretilir. Klozetin yapısına en uygun klozet takımı hızlı bir şekilde temin edilebilir.

Klozet Takımı Fiyatları

Kullanıldığı alanda konfor sağlayan klozet takımları genel olarak ucuz ve ekonomik ürünler arasında yer alır. Klozet takımı fiyatları her bütçeye hitap eder ve kolay satın alınabilir. Bu ürünlerin fiyatını belirleyen en önemli unsur klozet takımlarının tasarımıdır. Kapladığı yer itibari ile büyüklüklerine göre klozet takımı fiyatları değişir. Aynı zamanda takım içinde yer alan parça sayısı klozet takımı fiyatını doğrudan etkiler. 2’li klozet takımı ile daha fazla yada daha az parçadan oluşan klozet takımlarının fiyatı aynı değildir. Bir diğer unsur ise markaya göre bu ürünlerin tasarım farklılığıdır. Her klozet takımının fiyatı markaya göre değişiklik gösterir. Genel olarak klozet takımlarında renkler fiyatlara pek fazla yansımaz. Aynı fiyata aynı model klozet takımının farklı rengi satın alınabilir. Gri klozet takımı banyo ve tuvaletlerde en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Fayans ve zeminin rengine göre uygun klozet takımları üretilir. Ekstra bakım gerektirmeyen klozet takımları kullanıcılara masraf çıkarmaz. Klozet takımları uzun ömürlü ve dayanıklı olarak muhafaza edilebilir.

Klozet Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Banyolarda kullanabileceğiniz farklı modellerdeki klozet takımlarını kendi tercihinize göre belirleyip hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Eğer ince işçilik ile üretilmiş ve farklı motiflerin yer aldığı bir ürün arıyorsanız klozet takımı örgü modellerini inceleyebilirsiniz. Klozetlerin rengine göre bu ürünleri belirleyebilir ve en uygun fiyatlar ile en yakın satış noktasından bu ürünleri satın alabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden klozet takımı siparişi verebilirsiniz. Eğer koyu renkte bir klozet için paspas arıyorsanız klozet takımı siyah modelleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri ister çamaşır makinesinde isterseniz elde yıkayabilirsiniz. Dilerseniz bu ürünlerin tozunu elektrikli süpürge ile alabilirsiniz. Kendi bütçenize en uygun klozet takımlarını markaya göre seçebilirsiniz. Klozet takımlarını tek parça olarak satın alabileceğiniz gibi farklı parçalardan oluşan ürünleri de tercih edebilir ve direkt kullanabilirsiniz. Sayfamızda yer alan klozet takımları ile ilgili yapılan yorumları inceleyebilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Ergonomik yapıya sahip bu ürünlerin yerini kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Klozet takımları ile banyoda ve tuvalette yüksek oranda konfor sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery