Banyo Halısı

En Ucuz Banyo Halısı Fiyatları

3662 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    klozet takımı
Banyo Halısı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Banyo Halısı modelleri ve Banyo Halısı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Banyo Halısı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Brillant, Dekoreko, Taç, Else, Confetti. 3662 adet Banyo Halısı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Era Panda Ayağı Antrasit 48x66 Banyo Halısı
Era Panda Ayağı Antrasit 48x66 Banyo Halısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Brillant 805 RS004-60 130x190 cm Halı
Brillant 805 RS004-60 130x190 cm Halı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Banyo Halısı Nedir?

Banyo halıları, banyo içerisine serilmek için, su emmeyen kumaştan üretilmiş özel halılardır. Bu halılar banyolara şık bir görünüm katmasının yanında birçok kolaylık da sağlar.

Banyo Halısı Neden Kullanılır?

Banyoların vazgeçilmez parçaları olan banyo halıları banyolara şıklık katmasının yanı sıra suyu emmeleri nedeniyle de konfor sağlıyorlar. Özellikle banyolar suyun sıklıkla kullanıldığı yerler oldukları için yerlerde çok kolay ıslanabiliyor. Islanan zemin kayganlaşıyor ve kaygan olan zeminde de düşme tehlikeleri yaşanabiliyor. Ayrıca banyoya girip çıkarken sürekli terlik kullanmak istemeyen ama aynı zamanda yerlere yalın ayak basmak da istemeyenler için banyo halıları içinde bulunan paspaslar istekleri yerine getiriyor. Bu sebeple banyo halıları hem ıslaklık sorununu giderdiği gibi hem de şık bir görünüm sağlıyor. Ayrıca kaliteli kumaşlardan üretilmiş banyo halıları yumuşak yüzeyleri ile rahatlatıcı hissettirecektir. Kaliteli ipeksi bir yüzeye sahip banyo halısı duş aldıktan sonra ayaklarınızı rahatlatarak huzur duymanızı sağlayacaktır.

Banyo Halısı Modelleri Nasıl Seçilir?

Bir evi dekore etmek son derece keyifli bir iştir. Ev dekore ederken akıllara ilk olarak salon, mutfak ya da yatak odası gelir. Nedense banyolar, akla gelen son alanlardır. Bununla birlikte aslında banyo evde en çok kullanılan bölgedir ve evimize gelen misafirler tarafından da ziyaret edilir. Kişisel hijyenimizi sağladığımız ve yenilendiğimiz alan olan banyo ne kadar güzel dekore edilirse, burada geçirdiğimiz zaman da o kadar kaliteli olur. Bu nedenle banyonun dekorasyonuna önem vermek gereklidir. Banyo halısı ise banyoyu şık bir havaya büründüren parçaların başında gelir.

Banyo halısı aynı zamanda fonksiyonel bir üründür. Banyo halıları, banyonun zemininde oluşan ıslaklığı emme görevi alır. Böylelikle duştan çıktığımızda kayma ve düşme riskimizi azaltır. Aynı zamanda yere çıplak ayaklarımızla basmamızı engelleyerek bizi istenmeyen sağlık sorunlarından korur.

Banyo halılarının çok çeşitli modelleri vardır. Yuvarlak banyo halısı modelleri evlerde en çok tercih edilen çeşitler arasındadır. Banyo halısını seçerken sereceğiniz zeminin ölçülerini bilmeniz çok önemlidir. Örneğin banyonuz metrekare anlamında küçükse, büyük ebat banyo halısı kullanmak çok doğru bir tercih olmayacaktır. Seçtiğiniz halı modeli, banyonuzun ölçüleri ile orantılı olmalıdır.

Banyo Halısı Çeşitleri Nelerdir?

Banyolar günlük hayatımızın vazgeçilmezi olduğundan hijyen açısından da önemli bir yer durumundadır. Her gün defalarca kez kullandığımız banyoların daha şık bir görünüme sahip olması ve bizler için daha keyifli bir hale gelmesi için banyo halıları çok güzel alternatifler sunmaktadır. Rengarenk ve güzel görünümleriyle banyo halısı ile banyolarınızın sıradanlığından kurtulabilirsiniz. Banyo halısı çeşitleri kumaş kalitesine göre farklılık göstermektedir. Kadife, sentetik ve pamuklu çeşitleri ile banyo halılarıyla banyonuzu sıra dışı bir görünüme ulaştırabilirsiniz. Banyo halıları sayesinde banyonuz daha derli toplu bir görünüme sahip olurken evinizin havasını da değiştirerek gelen misafirlerinize hijyenikliği hissetmelerini sağlar.

Banyo Halısı Fiyatları Nedir?

Piyasada çeşitli kumaşlardan yapılmış farklı kalitelere sahip banyo halılarının fiyatları oldukça farklılık göstermektedir. Düşük bütçeden yüksek fiyatlara kadar değişiklik gösteren banyo halısı fiyatlarının 50 ile 250 Türk Lirası arasında değiştiği görülmektedir. Ortalama kaliteli düzeyde ihtiyacı karşılayabilecek bir banyo halısının fiyatı 100 Türk Lirası civarındadır. Banyo halısı için en kaliteli ürünlerin ve markaların en uygun fiyatlarda karşılaştırmalı bir analizini yapabileceğiniz Cimri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.