Banyo Havlusu

Banyo Havlusu Fiyatları

1053 Ürün gösteriliyor.
Banyo Havlusu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Banyo Havlusu modelleri ve Banyo Havlusu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Banyo Havlusu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Dıythinker, Nike, Pierre Cardin, Taç. 1053 adet Banyo Havlusu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Banyo Havlusu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Banyo Havlusu markası:

2022 yılı Banyo Havlusu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
10 Ağustos 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1053 Banyo Havlusu modeli içerisinde en ucuz Banyo Havlusu fiyatı 16.9 TL iken, en yüksek Banyo Havlusu fiyatı 1435.65 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Banyo Havlusu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 10 Ağustos 2022 tarihinde ortalama Banyo Havlusu fiyatı ise 156.93 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Banyo Havlusu Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Merinos UL010 060 Urla Koleksiyonu 80x300 cm Halı
Merinos UL010 060 Urla Koleksiyonu 80x300 cm Halı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Banyo Havlusu

Kişisel bakımın en önemli elementlerinden biri, düzenli duş almaktır. Duş sayesinde gerekli hijyen ihtiyacı sağlandığı gibi, psikolojik olarak da bir rahatlama söz konusu olur. Pek çok kişi için banyo etmek, terapi niteliğindedir. Ancak banyodan sonra dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların başında kurulanma ihtiyacı gelir. Banyodan sonra uygun bir biçimde kurulanılmazsa, üşütüp hasta olma gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Özellikle ıslak saçlar, sinüzit gibi kronik sorunlara yol açabilir. Hassas bölgeler uygun bir biçimde kurulanmazsa, mantar, egzama gibi istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Tüm bu durumların önüne geçmek için kaliteli bir banyo havlusu kullanılmalıdır. Banyo havlusu, özel emici dokusu sayesinde, duştan sonra vücudunuzdaki ıslak bölgeleri en iyi şekilde temizlemenize yardımcı olur. Bu sayede vücudunuzun her yerini tamamen kuru bir hale getirerek hem hastalıklardan korunabilir ve kısa sürede dışarı çıkmak için hazır hale gelebilirsiniz. Banyo havluları oldukça yumuşak dokulu malzemeden üretildiği için kurulama esnasında vücudunuza temas ederken asla rahatsızlık hissi vermez ve hoş bir his yaşamanızı sağlar.

Banyo Havlusu Çeşitleri

Banyodan sonra uygun bir biçimde kurulanmak hem çeşitli hastalıklardan korunmak açısından önemlidir; hem de pek çok insan için keyif verici bir deneyimdir. Bazı kullanıcılar duştan sonra yumuşacık havlularıyla kurulandıktan sonra, bu havlulara sarınıp vakit geçirmeye bayılır. Banyo havluları özellikle seyahatler için elzemdir. Gidilen yerlere bornoz gibi çok fazla yer kaplayan nesneleri taşımaktansa, banyo havlularını götürmek çok daha işlevseldir. Pek çok kullanıcı, otellerdeki ve pansiyonlardaki havluların temizliğine güvenemediği için kendi banyo havlularını yanında taşımayı tercih eder. Banyo havlusu modelleri, çoğunlukla pamuk ağırlıklı kumaştan üretilir. Pamuğun suyu içine çekip hapsetme kapasitesi oldukça yüksektir. Pamuk kumaştan üretilmiş banyo havluları, vücuttaki su damlalarıyla temas ettiği anda, hızlı bir şekilde kendi içine çekerek bu su damlalarını ve nemi hapseder. Böylece vücut tamamen kurulanmış olur. Bunun da ötesinde pamuk kumaştan üretilmiş olan banyo havluları oldukça esnek bir yapıda olduğundan vücudun her yerine ulaşarak kolayca kurulama sağlayabilir; bu sayede vücudunuzda ulaşılması en zor bölgelerde bile herhangi bir nemlilik kalmaz. Banyo havlusu yapımında, pamuktan sonra en çok kullanılan malzemelerden biri de bambudur. Bambudan üretilmiş banyo havlularının da emicilik düzeyi oldukça yüksektir. Bambu, yumuşak bir dokuya sahip olduğundan, kurulanma sırasında herhangi bir şekilde vücudu tahriş etmez ve yumuşak dokusu sayesinde vücuda hoş bir his verir. Zaman zaman ketenden üretilmiş banyo havlularının da banyolarda kullanıldığı görülür ama bu daha az yaygındır. Çünkü ketenin su emiciliği pamuk ve bambuya göre oldukça azdır. Bu yüzden pek çok kullanıcı genellikle yıkanma esnasında; ya da yıkanıp kurulandıktan sonra kendini sarmak için bu tür havluları kullanır. Geleneksel Türk hamamlarında kullanılan peştemallar buna en iyi örnektir. Banyo havluları, üstün kurulama kabiliyeti ve cilde iyi hissettiren yumuşaklığının dışında, görüntü olarak da kullanıcılara hitap etmek üzere tasarlanır. Banyo havluları arasında pek çok desen ve renk seçeneği mevcuttur. Örneğin banyo havlusu krem, kir tutmayan ve kolay temizlenen yapısı sayesinde kullanıcılar tarafından yoğun rağbet görür. Yazı, desen ve işlemeleri üzerinde taşıyan şık banyo havluları da kullanıcıların beğenisine sunulur.

Banyo Havlusu Fiyatları

Banyo havlusu fiyatları üzerinde belirleyici olan temel unsur hammadde ve üretim maliyetleridir. Banyo havluların temel malzemesi olarak genelde pamuk ve bambu kullanıldığından, bu malzemelerin fiyatlarındaki değişiklikler banyo havlusu fiyatlarına yansır. Genel anlamda bakıldığında ise, sağladığı işlev açısından oldukça uygun fiyatlarda ve her bütçeye uygun banyo havluları bulmak mümkündür denilebilir. Ancak, çeşitli değişkenlere göre fiyatlarda farklılıklar gözlendiğini de unutmamak gerekir. Havlunun kalınlığı ve boyutları; banyo havlusu fiyatları üzerinde belirleyici etkiye sahiptir. Farklı beden tiplerine uygun olacak şekilde piyasada genellikle 130 x 140 cm veya 90 x 170 cm gibi ölçülerde banyo havluları üretilir. Farklı ebatların fiyatları da beklendiği gibi birbirinden farklılık gösterir. Bunun dışında, havlu üzerindeki desen ve işlemelerin de fiyatlar üzerinde etkisi olabilir. Bazı üreticiler özellikle çeyizlik olarak el işlemesi desenler içeren ya da iğne oyası kenarlara sahip havluları kullanıcılara sunarlar. Bu tür işlemeler el emeği gerektirdiğinden; bunlara sahip havluların fiyatlarının yüksek olması kaçınılmazdır.

Banyo Havlusu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Banyo havlusu satın alma aşamasında dikkat etmeniz gereken en önemli unsur, havlunun emicilik özelliği ve yumuşaklığıdır. Bu noktada özellikle havlunun hangi malzemeden üretildiğine göz atılabilir. En yüksek emicileğe sahip havlular; pamuk ve bambudan üretilmiş olan havlulardır. Bu özellik havluların emiciliğini artırdığı gibi yumuşaklığını da sağlar. Özellikle kurulanma sırasında havlunun bir miktar cilde baskı yapması ve sürtünmesi gerektiğinden, yumuşak olmayan malzemeden üretilmiş banyo havluları ciltte tahrişlere nedeen olabilir. Bu yüzden bu konuya çok dikkat edilmelidir. Bunun dışında satın almada dikkat edilmesi gereken bir konuda ihtiyaçlarınız ve kullanma özelliklerinizdir. Örneğin; çok sık duş alıyor olabilirsiniz. Bunun da ötesinde hijyene çok önem verdiğiniz için en fazla 1 -2 kullanımdan sonra banyo havlunuzu değiştirip yıkama gereği duyuyor olabilirsiniz. Çok sık seyahate çıkıyor da olabilirsiniz. Bu durumda ihtiya. Duyduğunuz banyo havlusu miktarı artış gösterir. Üreticiler bu ihtiyacı karşılamak için kullanıcılara banyo havlusu seti seçenekleri sunar. Böylece ihtiyacınızı karşılamaya yetecek çeşit çeşit havlulara sahip olabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery