track source
track source

Köşe Rafı & Süngerlik

Köşe Rafı & Süngerlik Fiyatları

136 Ürün gösteriliyor.
Köşe Rafı & Süngerlik fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Köşe Rafı & Süngerlik modelleri ve Köşe Rafı & Süngerlik fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Köşe Rafı & Süngerlik kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modatools, Primanova, Babyjem, Artema, Bosphorus. 136 adet Köşe Rafı & Süngerlik fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Köşe Rafı & Süngerlik Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Köşe Rafı & Süngerlik markası:

En Çok İncelenen Köşe Rafı & Süngerlik Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Köşe Rafı & Süngerlik Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 136 Köşe Rafı & Süngerlik modeli içerisinde en ucuz Köşe Rafı & Süngerlik fiyatı 3.0 TL iken, en yüksek Köşe Rafı & Süngerlik fiyatı 738.09 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köşe Rafı & Süngerlik fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Köşe Rafı & Süngerlik fiyatı ise 105.98 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Köşe Rafı & Süngerlik Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Köşe Rafı Süngerlik

Köşe rafı süngerliği birçok köşe‌ ‌rafı çeşidinden en kullanışlı olanlardan biridir. Rafın birçok kullanım amacı ve çeşitliliği olsa da köşe rafları kullanım olarak büyük kolaylık sağladığı ve şıklığa sahip olduğu için ön plana çıkar. Sadece ve şık görünüşünün yanı sıra kullanışlılık ile bilinen köşe rafı süngerlik, her türlü banyoya, mutfağa veya diğer tüm alanlara uyacak şekilde tasarlanır. Banyo tasarımınızın ne olduğu fark etmeksizin, ürün yelpazesi sizin beklentilerinize cevap vermek için çeşitli renkler sunduğundan, eşleşecek olan bir raf veya raf seti bulabilirsiniz. Herhangi bir raf, mükemmel uyum sağlamak için mevcut sabitleme aparatları, kolay kurulum veya hazır kurulmuş olarak gelir. Köşe rafı süngerlikleri farklı tarz ve renklerde üretilir ve kullanılacak ortamın stiline uygun olarak döşenebilir. Köşe rafları tek katlı ve çok katlı modellerden oluşur. Bunun yanında malzeme seçenekleri de farklıdır. Daha iyi karar vermek için modeller hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olabilir.

Köşe Rafı Süngerlik Modelleri ve Özellikleri

Köşe‌ ‌rafı‌ ‌modelleri, farklı işlevsellikte ve malzeme çeşidine göre farklılık gösterir. Bu modeller arasında değerlendirme yaparken, kullanılan malzeme en önemli değerlendirme karar verme kriterlerinden biri olmalıdır. Kullanım sırasında optimum stabilite sağlayan antibakteriyel bir plastik malzemeden veya metalden üretilmiş, etkisi ve güçlü bağlantı parçaları bulunan modelleri tercih etmek uygun olur. Rafın seçeneklerinin yanı sıra kolay temizlenebilir olması da önemlidir. Köşe rafının banyoda kullanılması durumunda çok fazla nemli kalmamasına dikkat edin. Köşe rafı süngerliğin temizliği için raflar ve bağlantı bölgeleri için aşındırıcı veya klor bazlı temizleyicilerle temasından kaçının, bunlar hasara neden olabilir veya ani paslanmaya neden olabilir. Duş‌ ‌köşe‌ ‌rafı, banyonuz için kullanışlı bir çözümdür. Bir dolaptan sürekli erişme zorluğu yerine kolunuzun uzanacağı yerde istediğiniz malzemelere erişebilirsiniz. Köşe rafları farklı katlara ve malzemelere sahip olabilir. ‌3‌ ‌katlı‌ ‌köşe‌ ‌rafı,‌ kullanışlı yapısı ile birden çok ürünü yerleştirmenize olanak sağlar. Bunun yanında rafların sağlamlığı da önemlidir. Krom‌ ‌köşe‌ ‌rafı,‌ ‌sağlam yapısı ile uzun vadeli kullanım sağlar ve iyi bir çözüm üretir. 2 katlı‌ ‌köşe‌ ‌rafı,‌ yeterli işlevselliği sunan şık bir çözümdür. Kurulumu kolay veya kullanıma hazır gelen köşe rafları banyonuzda yer kaplamadan hayatınızı kolaylaştırır. Bazı köşe rafları ya da süngerlikler ek özelliklere sahip olabilir. Örneğin, ‌çekmeceli‌ ‌köşe‌ ‌rafı,‌ kullanım alanı daha geniş seçenekler sunmakla birlikte daha kompakt bir tasarım sunar. Bir diğer çeşit ise ‌hazneli‌ ‌süngerliktir. Hazneli modelde ise derin yapısı ile içerisine koyacağınız ürünleri daha iyi organize etmenizi sağlar. ‌Plastik‌ ‌köşe‌ ‌rafı‌ ise en çok tercih edilen modellerdendir. Krom mollerde olduğu gibi birden fazla katlı olabilir. Yine plastik modellerin çekmeceli seçenekleri de bulunur. Tercihinizi krom, plastik veya diğer malzemelerden yapılan modeller arasından seçebilirsiniz.  

Köşe Rafı Süngerlik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Köşe rafı seçerken öncelikle kendi tercihlerinizi ön planda tutun. Sizin için rafın hangi malzemeden yapıldığı mı yoksa sadece işlevsellik açısından yeterlilik mi olduğuna karar vermeniz gerekir. Öncelikle karar verirken kaç katlı olması sizin için yeterli olacak. Buna karar vermek birçok seçeneği elemenizi sağlar. Üçgen‌ ‌köşe‌ ‌rafı,‌ kullanılan yere tam oturması yanı sıra, işlevsellik olarak ön plana çıkar. Bu işlevselliklerden hangisine sahip olmak istediğiniz tercihinizi belirler. Eğer fazla malze kullanmıyorsanız tek katlı veya ihtiyacınız bundan fazlası ise 3 katlı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Kullanılan malzeme rafın ömrü için önemlidir. Köşe rafı ya da süngerlik yapımında en çok kullanılan malzemeler krom, çelik gibi metal alaşımlı veya plastiktir. Malzeme yanı sıra, bazı raflarda konforlu ve kolay kullanım için ekstra özellikler bulunur. Bunlardan bir tanesi çekmeceli olan modellerdir. Kendi tercihlerinize göre belirtilen birçok model ve sayısız seçenek arasında tercihinizi yapabilirsiniz.

Köşe Rafı Süngerlik Fiyatları

Köşe rafı süngerlik fiyatları belirlenirken birçok etmene bakılır. Malzeme çeşidi bu belirlemede önemli yer tutar. Eğer kaliteli bir malzeme arıyorsanız size uygun modeller bulunmaktadır. Her köşe rafı süngerliği, ayrı ayrı içerdiği malzeme ve detaylar, özellikler göz önüne alınarak her biri özel olarak fiyatlandırılır. 

‌Köşe‌ ‌rafı‌ ‌banyo modelleri,‌ bu konuda optimum seçecekler sunan birçok alternatife sahiptir. Gereksinimleriniz ve tercihlerinizdeki farklılık da bu fiyatların değişiminde rol oynar. Her bütçeye uygun köşe rafı bulmak mümkündür. Neye ihtiyacınız olduğunuz yanında tercihlerinize göre de  karar vermek en sizin açınızdan önemli değerlendirme kriteridir. Hangi ürünün sizin için uygun olduğunu belirlemek için ya da aradığınız köşe rafı süngerliği bulmak için, siz de Cimri.com sayfasından tüm çeşitli ürünlerin modellerini inceleyebilirsiniz. Eğer dilerseniz de, tüm ürünleri karşılaştırabilir, yorumları okuyabilir ve kendinize en uygun olan köşe rafını kolaylıkla seçebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery