Özellikle banyolarda düzenleyici olarak kullanılan köşe rafları, genellikle alana kolayca uygulanabilen ve banyo alanını konforlu kılan bir yapıya sahiptir. Paslanmaz malzemeden üretilmiş olan köşe raflarını duş kabini içinde kullanabilirsiniz. Köşe rafları, sadece banyoda düzenleyici olarak kullanılmakla kalmaz ev e ofiste farklı amaçlarla da kullanılabilirler. Köşe alanları dikeyde değerlendirerek alan kazanmanızı sağlayan köşe rafları, pratik bir kullanım sunarlar.

Köşe Rafı Süngerlik ne İşe Yarar?

Banyoda kabin içinde, küvet ya da duş alanında köşeye monte edilerek kullanılan köşe rafları, tekli, ikili ya da çoklu olabilirler. Şampuan, duş jeli, banyo süngeri, banyo lifi, saç kremi, tarak gibi banyoda kullanılan malzemelerin düzenli bir biçimde organize edilmesini sağlarlar. Köşe rafları, mutfakta da baharatları yerleştirmek üzere ya da farklı malzemeleri tezgahta yer kaplamayacak şekilde düzenlemek üzere kullanılabilirler. Ofiste, çalışma odasında, gardırop içinde, yatak odası ya da bebek odasında da köşe rafları kullanılarak düzenli ve konforlu bir alan elde edilebilir. Köşe rafları, duvar köşelerini ıvır zıvır koymak üzere kullanmaya olanak verdiği için özellikle çok küçük evlerde ve alanının sınırlı olduğu yerlerde önemli bir kolaylık sunar.

Tekno- Tel, Çelik Banyo, Artema, Titiz, Cooke Lewis, Orka, Serel, E.C.A gibi markaların paslanmaz çelikten köşe raflarına ya da farklı malzemelerden üretilmiş köşe raflarına cimri.com’dan ulaşabilirsiniz. İnternetten banyo köşe rafı almak üzere araştırma yapıp günlerce tüm online mağazaları gezerek aradığınız ürünün en uygun fiyatla nerede satıldığını aramanıza gerek yok. Cimri, online mağazaların aradığınız ürüne verdiği fiyatları anlık olarak karşılaştırmalı bir biçimde ekranınıza yansıtır. Banyo süngerliği, banyo köşe rafı gibi ürünler için en uygun fiyatları zahmetsizce görüntüleyebileceğiniz cimri.com, hem zaman hem de para konusunda tasarruf etmenize yardımcı olan avantajlı bir karşılaştırma sistemi sunar.