track source
track source

Banyo Askılık

Banyo Askılık Fiyatları

562 Ürün gösteriliyor.
Banyo Askılık fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Banyo Askılık modelleri ve Banyo Askılık fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Banyo Askılık kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Primanova, Modatools, IKEA, Wildlebend. 562 adet Banyo Askılık fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Banyo Askılık Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Banyo Askılık markası:

En Çok İncelenen Banyo Askılık Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Banyo Askılık Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 562 Banyo Askılık modeli içerisinde en ucuz Banyo Askılık fiyatı 3.0 TL iken, en yüksek Banyo Askılık fiyatı 8859.63 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Banyo Askılık fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Banyo Askılık fiyatı ise 76.37 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Banyo Askılık Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Banyo Askılık modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Banyo Askılık modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Banyo Askılık

Banyo askılık çeşitleri banyoda genellikle havlu asmak ya da bornozları takmak için kullanılır. Bu askılıklar banyoda yer alan sınırlı alanı en iyi şekilde kullanmak için oldukça işe yarayabilir. Bu askılıkların boyutları, yapım malzemeleri, kaplamaları, tasarımları ve monte edilme şekilleri değişiklik gösterse de amaç olarak aynı noktada hizmet eder. Banyodanızda el havlusu ya da banyo havlularını asmak ve rahatlıkla kullanmak için sizin de bu askılık modellerine ihtiyacınız olabilir. Bu askılıklara ek olarak bazı firmalar set halinde bir de duvara monte sabunluk, ayna ve çeşitli banyo aksesuarlarını da sunar. İhtiyaç olması durumuna göre hareket ederek satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Banyonun boyutlarına göre farklı boyutlarda ve adetlerde askılık gerekebilir. Alan açmak ya da var olan alanı kullanmak için işe yarayan bu aksesuarlar banyoda sıklıkla kullandığınız havluları taşımak için iyi bir fikirdir. Banyoda askılıklar kapı arkasında ya da lavabonun yanında olacak şekilde sıklıkla tercih edilir. 

Banyo Askılık Çeşitleri

Banyo askılık aksesuarları genellikle raf şeklindedir ve bu rafların adedi de ürün çeşitliliğine göre değişiklik gösterir. Banyoda raf olarak bir askılık alarak da sabun ya da şampuan koyabilirsiniz. Banyoda kullanılmak için tasarlandığı için bu modellerin suya dayanıklı olması önemlidir çünkü sık sık su ile temas edebilir. Kullanılacak amaca ve yere göre değişen bu askılık modellerinde beşli, dörtlü veya tekli olabilir. Paslanmaz çelikten yapılan bazu askılık modellerinde uzun ömürlü kullanım vaad edilir. Askılık banyo modellerinde S şeklinde olan modellere S askılık adı verilir. Bir yere kancası takılarak kullanılabilir ve bu nedenle herhangi bir monte işlemi gerektirmeden hemen takılabilir. Bu modellerin tekli olması hem banyoda hem de mutfakta kullanım alanları açar. Tekli bir askılık modeli sizin için yeterli değilse dörtlü ya da beşli olan askılık modellerini inceleyebilirsiniz. Bazı askılık modelleri ise vakumludur. Krom nikel ürünler askılıklarda sıklıkla kullanılır. Vakumlu olan askılık modelleri yüzeyi delme işlemi gerektirmediği için tercih edilebilir. Bunun yanında da birçok model düz zemin üzerine uygulama imkanı sunar. Askılık modellerini internet üzerinden incelerken ürün detaylarından yapılma malzemesini, en fazla kaç kg taşımaya uygun olduğunu ve boyutlarını incelemeniz tavsiye edilir. Vakumlu olan askılık modelleri genellikle max 10 kg ye kadar taşıma sağlar. Banyo askılık modelleri alüminyum olan modelleri de kapsar. Genellikle basit bir yapıda olan askılık modellerinde bir rozet, kapak ve çubuk yer alır. Birçok model vidalama gerektirir ve vidalama yapacağınız alanı belirleyerek işlem yapabilirsiniz. Monte gerektiren askılık modellerinde gerekli olan malzemeler de paket içerisinde gönderilir. Boru üzerine ya da duşakabin üzerine takmak için alıyorsanız almak istediğiniz askılıkların koymak istediğiniz yüzeyin büyüklüğüne uyum sağladığından emin olmanız gerekir. Metal askılık modellerine alternatif olarak şeffaf askılık modellerini de değerlendirebilirsiniz. Bu modeller şeffaf sert plastikten üretilir. Bornoz askıları genellikle farklı tasarımlara sahiptir. Tasarımlarda yuvarlak ya da açık taç şekline benzeyen askılar olabilir. Modern ve şık bir görünüme sahip olan bu askılıklar banyonuzun da dekorasyonuna uyum sağlamalıdır. Metal renkler genellikle kolay uyum sağlar ve özellikle askılıkların yapılma malzemeleri paslanmaz çelik ise uzun yıllar paslanmadan kullanılma özelliğindedir. Askılık modellerinin boyutlarını ve takılma şekillerini inceleyerek hangi tip askıların banyonuza uygun olduğunu anlayabilirsiniz.

Banyo Askılık Fiyatları

Banyo askılık fiyatları modelden modele artış veya azalış gösterebilir ve bu artışların nedeni genellikle boyut, monte şekli, yapım malzemesi kalitesi, kaçlı askılık olduğuna bağlıdır. Markasal fiyat ölçülerinin de etkisi olabilir ve firmadan firmaya değişen kalite durumu da askılıkların fiyatlarına etki ettiği kadar kullanım ömrünü de etkiler. Banyo duş askılığı olarak satın almak istiyorsanız genellikle el havlusu ya da bornoz asmak için tasarlanır. Bornoz modelleri el havlusundan daha ağırdır ve bu nedenle de ürünlerin taşıma kapasitelerine dikkat edilmelidir. Max taşıma kapasitesi de ürünlerin kalitesini ve fiyatını etkiler. Paslanmaz çelikten yapılan askılık modelleri suya dayanıklı olduğu için tercih edilir. Duş askılık olarak sunulan modeller ise genellikle duşakabin üzerine takılmak üzere tercih edilir. Cimri.com üzerinden banyo askılık modelleri arasında değişen fiyat seçeneklerini göz önünde bulundurarak istediğiniz askılığı seçebilirsiniz. Fiyat ve model bazında askılık modellerini internet üzerinden incelerken belirli kriterlere göre değerlendirmeniz gerekebilir.

Banyo Askılık Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Banyo askılığı satın alırken dikkat etmeniz gereken özellikler ürünlerin taşıma kapasitesi ve paslanmazlık durumudur. Bu noktalara ek olarak öncelikle bu askılığı nerede ve ne asmak için kullanacağınızı da göz önünde bulundurmanız gerekir. İhtiyaçlarınızı göz önünde tutarak kaçlı bir askılığın size göre olduğunu belirleyebilir ya da dilerseniz aynı yerde havlu dizmek istemiyorsanız tekli alarak farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Banyo askılığı havlu asmak için tasarlanır ve banyoda bulunan alanlara havlunuzu asarak kullanım kolaylığından faydalanırsınız. Satın alırken banyoda duvara monte olan bir model alırken dikkat etmeniz gereken kurulum talimatları bulunur. Duvara delik açmayı tercih etmeyenler ise S şeklinde olan kancalı askı modellerini ya da vakumlu askılık modellerini kullanabilir. Vakumlu olan modellerin diğer bir avantajı da sabit olmadıkları için farklı alanlara takılarak değiştirmek özelliğinde olmalarıdır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery