Kombi Aksesuarları

Kombi Aksesuarları Fiyatları

407 Ürün gösteriliyor.
Kombi Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kombi Aksesuarları modelleri ve Kombi Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kombi Aksesuarları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Bosch, Arçelik, Siemens, Duffmart. 407 adet Kombi Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kombi Aksesuarları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kombi Aksesuarları markası:

En Çok İncelenen Kombi Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kombi Aksesuarları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 407 Kombi Aksesuarları modeli içerisinde en ucuz Kombi Aksesuarları fiyatı 7.1 TL iken, en yüksek Kombi Aksesuarları fiyatı 74660.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kombi Aksesuarları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kombi Aksesuarları fiyatı ise 73.11 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kombi Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yeni enerji kaynaklarının hayatımıza katılmasıyla, çocukluk anımız olan sobalar kentlerde yerini kombilere bırakmıştır. Sıcak su ve ısıtma ihtiyacını karşılamak için üretilen kombiler, doğalgaz ile çalışırlar. En doğal ve temiz enerji kaynağı olan doğalgazın ülkemizde kullanımının yaygınlaşmasıyla kombiler evlerimizde sarsılmaz yerlere sahip olmuşlardır. Kendine özel yapısı ile farklı büyüklükteki mekânları ısıtma özelliğine sahip olan kombiler, belli aksesuarlar ile birlikte kullanılırlar. Örneğin kombi aksesuarlarından biri olan oda termostatı ile kombinin ısı ayarı kolaylıkla yapılabilmektedir.

Kombi Aksesuarları Nedir?

Kombi tesisatlarında ve kombilere bağlı radyatörlerde, bacalarda kullanılan gerekli bütün parçalara verilen genel isim; kombi aksesuarlarıdır. Yoğuşmalı ve hermetik kombi çeşitlerine uygun kombi aksesuar çeşitlerini, en ucuz fiyat avantajlarıyla ve General, Vaillant, Siemens, Demirdöküm gibi dünyaca ünlü markaların farkıyla Cimri.com’da bulabilirsiniz.

Kombi Aksesuarları Nelerdir?

Kombiler doğalgazın yaygınlaşmasıyla evlerde, işyerlerinde en çok tercih edilen ısıtma sistemleri olmuştur. Kendine özel donanım ve baca gerektiren kombiler için birçok aksesuar gerekir. Baca boyu yeterli gelmeyen yerlerde; yoğuşmalı 50 cm kombi baca uzatması veya hermetik 50 cm kombi baca uzatması ile yeterli baca mesafesi sağlanabilir. Baca konumu düz şekilde yükselmeyen evlerde yoğuşmalı veya hermetik kombiler için 45 derece kombi baca dirseği veya 90 derece kombi baca dirseği çeşitleri kirli gaz çıkışını yapmak için kullanılan aksesuarlardır. Kombilerde oda ısısını veya suyun derecesini ölçmekte kullanılan dijital oda termostatı, kablolu ve kablosuz olarak iki modelde üretilmektedir. Manuel oda termostatı anlık olarak oda sıcaklığını ayarlayan modeller olarak öne çıkan aksesuarlardır. Cep telefonundan kombinizi yönetmeye fırsat tanıyan akıllı kombi kiti çeşitleri zaman ve enerji tasarrufu sağlamaktadır. Zamanla aşınma ve bozulma gibi durumlarda yetkili servis tarafından değiştirilebilen kombi flatör, önemli bir kombi aksesuarıdır. Kombi radyatör vana ve kombi kolektör çeşitleri farklı markalar tarafından, kaliteli malzemelerden üretilen aksesuarlardır. Kombilerde ısıtmayı sağlayan ana aksamlardan biri olan sirkülasyon pompaları da önemli parçalardandır.

Soğuk kış günlerinde hayati önem taşıyan kombilerin aksesuarlarının seçiminde, kombi markanıza uyumlu parçaları ve kaliteli markaların ürünlerini tercih etmelisiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery