track source

Casper Tablet Pc

Casper Tablet Pc Fiyatları

10 Ürün gösteriliyor.
Arka Kamera
Ekran Boyutu
Arka Kamera Çözünürlüğü
İşlemci Çekirdeği
Dahili Hafıza
Hafıza Kartı Desteği
Ön Kamera
Bluetooth
Ekran Teknolojisi
Ön Kamera Çözünürlüğü
Sim Kart Desteği
İşletim Sistemi
Şebeke Bağlantısı Türü
Parmak İzi Okuyucu
Pil Kapasitesi
Wi-Fi
Safari
iTunes
Desteklenen Hafıza Kartı Türü
App Store
iBooks
Apple TV
Apple Müzik
Google Play Store
Google Drive
Play Müzik
Play Filmler
Gmail
Pil Tipi
Google Haritalar
Siri
Google Asistan
Cortana
Samsung Bixby

Casper Tablet Pc

Casper Tablet Pc fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Casper Tablet Pc ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Casper Tablet Pc Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Casper Tablet Pc incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Hisar Yemek Takımı
 • Alcatel Tablet Pc
 • Regal Derin Dondurucular
 • BenQ Projeksiyon
 • Mopak Fotokopi Kağıdı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Casper Tablet Pc fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Casper

  Sıkça Sorulan Sorular

  2022 yılı Casper Tablet Pc Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  3 Temmuz 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 10 Casper Tablet Pc modeli içerisinde en ucuz Casper Tablet Pc fiyatı 999.99 TL iken, en yüksek Casper Tablet Pc fiyatı 2889.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Casper Tablet Pc fiyatlarının ortalaması alındığında ise 3 Temmuz 2022 tarihinde ortalama Casper Tablet Pc fiyatı ise 1920.84 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Casper Tablet Pc Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Casper Tablet PC

  Teknoloji ve bilişim çağına girilmesiyle birlikte bilgisayar, telefon tablet gibi elektronik aletlerin önemi hızla artmaya başladı. Bilgisayarların taşınmasının zor olması ve telefonlarla da bilgisayarda yapılan her şeyin yapılamaması gibi nedenler, bilgisayar ve telefon karışımı olarak tarif edebileceğimiz tabletleri ortaya çıkardı. Tabletler, kullanımı son derece konforlu olan ve birçok ihtiyaca cevap veren elektronik cihazlardır. Genellikle ebeveynler çocuklarına alır. Çünkü akıllı telefondan daha güvenlidir. Tabletlerin pc’lerin yaygınlaşmasıyla beraber birçok teknoloji markası birbirinden farklı tablet markalarını piyasaya sürdü. Bunlardan en göze çarpanlarından birisi Casper tablet pc modelleridir. Casper 1991 yılında üç üniversiteli girişimci tarafından Türkiye’de kurulmuştur. Kurulduğu andan itibaren hızla gelişmiş ve sektörde yükselmiştir. Elektronik cihaz denilince akla gelen markalardan birisi olan Casper, ürettiği bilgisayar, tablet ve televizyon modelleriyle teknoloji dünyasında emin adımlarla yükselmiştir. Özellikle son zamanlarda çıkardığı Tablet bilgisayar modelleri ile dikkat çeker. 

  Casper PC Fiyatları

  Casper tablet bilgisayar fiyatları diğer markalarla kıyaslandığı zaman gayet uygundur. Casper Nirvana Tablet pc’ler modeline, özelliklerine ve sağladığı imkanlara göre farklılıklar gösterir. Fiyatlar kamera kalitesine, ekran boyutuna, ram hafızasına ve işlemcisine göre belirlenir. Mesela ekran boyutu ve ram hafızası arttıkça fiyat artar. Casper S38 tablet 8.0 inç ekrana sahiptir. Buna bağlı olarak fiyatı diğer modellere göre daha ucuzdur. Ekran özellikleri ve tipi de fiyat belirleyici özelliklerindendir. Pil kapasitesi de tablet bilgisayarlarda fiyatı belirleyen önemli faktörlerdendir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu için  herkesin beklentisini karşılayacak fiyat da ve özellik de tabletlere sahiptir. Casper tablet pc’lerin özellikleri geliştikçe fiyat artar. Casper tablet fiyatları en ucuz  modeline cimri.com üzerinde yer alan fiyat karşılaştırma özelliği sayesinde ulaşabilirsiniz.

  Casper Tablet PC Modelleri

  Casper tablet modelleri  bakımından oldukça zengin bir markadır. Son zamanlarda dikkat çeken tablet modelleri arasında Casper S20 Tablet, Casper tablet via s10, Casper s28 Tablet gibi modeller vardır. Casper hem büyük hem de küçük boyutlarda tablet modellerine sahiptir. En büyük ekrandaki modelin ekran boyutu 10.1 inç’tir. Casper tablet bilgisayarlarda ram hafızları farklılık gösterir. 2 ve 3 GB ram’li Casper tablet pc modelleri vardır. Ayrıca Casper tablet klavyeli olarak da kullanılabilir. Bilgisayar formatında daha rahat hissedenler için Casper tablet bilgisayarları tercih edebilir. Casper, son ürettiği tablet modellerinde en güncel android sistemini kullanır. Mesela Casper S20 tablet ve Casper S10 tabletlerde en güncel android sistemi vardır. Bundan dolayi işlemcileri çok hızlıdır ve bu tabletlerde son teknolojiler kullanılabilir. Çağa ayak uydurmak isteyen alıcılar için uygundur. Casper tablet bilgisayarlar hafif ve incedir. Taşınması kolay ve kullanımı konforludur. Casper tablet yorumlarına baktığımız zaman yorumların birçoğunun olumlu yönde olduğunu ve kullanıcıların memnun olduğunu görebiliriz.

  Casper Tablet PC Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Tablet alıcıları tabletler hakkında yeterli bilgiye sahip olmadıkları için çoğu zaman doğru tableti seçmekte zorlanırlar. Dikkatsizce aldıkları tabletler 2 yılı doldurmadan bozulur ve yenisini almak zorunda kalırlar. Alınan tabletin daha uzun ömürlü olması ve beklentileri karşılayan bir tablet olması  için bilinçli ve dikkatli davranmak gerekir. Tablet bilgisayar seçmeden önce dikkat edilmesi gereken en önemli nokta tabletin hangi kullanım amacı için alınacağıdır. Eğer bir aile çocuğuna oyun oynaması için tablet alıyorsa bataryasının uzun ömürlü olması yüksek ram hafızasına sahip olması önemli bir etkendir. Çocukların eşyalara çok iyi davranmadığı ve dayanıklı bir şey almak gerektiği gerçeğini göz önünde bulundurmak gerekir. Çoğu zaman tablet bilgisayarların kamera kalitesi ve çözünürlüğü akıllı telefonlara göre düşüktür. Eğer tablet alma amaçları arasında iyi fotoğraflar çekmek varsa bu özellik dikkate alınmalıdır. Casper Tablet bilgisayar seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri ekran boyutu ve çözünürlüğüdür. Örneğin, eğer tablet dizi film izlemek için alınıyorsa büyük ekran bir tablet tercih  etmek doğru olur. Ayrıca tabletin kullanılacak yere göre de bağlantı sistemi önemli faktördür. Eğer tablet dışarıda, wi-fi olmayan bir yerde kullanılacaksa 4G bağlantının olması gerekir. Fakat evde ya da wi-fi olan bir yerde kullanılacaksa wi-fi bağlantısının olması yeterli olacaktır. Ek olarak, tabletin ağırlığı, inceliği, televizyona bağlanma özelliği, işletim sistemi, garantisi süresi gibi etkenler incelenmeli ve kısa bir araştırma sonucu tablet seçilmelidir. 

  Casper Tablet PC Kullanımı 

  Casper Tablet bilgisayarların kullanımı kolaydır. Yediden yetmişe okuma yazma bilen herkes bu tabletleri zorlanmadan kullanabilir.  Fakat tablet bilgisayarlar, cep telefonları ve bilgisayarlar gibi elektronik aletler bilinçsizce ve dikkatsizce kullanıldığı takdirde psikolojik ve fiziksel olarak sağlığa zarar verir. Casper Tablet pc’ler kullanırken dikkatli olunmalı ve zaman aralıklarında kullanılmalı. Bu gibi elektronik cihazlar radyoaktif dalgalarla insan sağlığını olumsuz etkiler. Özellikle küçük yaştaki çocuklar bu konuda bilinçli olmadıkları için aileleri tarafından tablet, bilgisayar ve akıllı telefon gibi elektronik cihazların kullanımı kısıtlandırılmalıdır. Bu cihazlar çocukların fizyolojik ve psikolojik gelişimini olumsuz etkiler. Asosyal  bir çocukluk geçirmelerine neden olur. Ayrıca aileler çocuklarını tatletlerle sadece oyun oynamak dışında eğitimleri için kullanabileceklerini hatırlatmalı ve buna teşvik etmeli. Casper Tablet Bilgisayarlar bilinçli kullanıldığı takdirde hayatı kolaylaştırır ve kullanıcıların keyifli zaman geçirmelerine yardımcı olur. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery