Bizimtoptan Broşürleri ve İndirim Katalogları

Haziran Ayının Bizimtoptan güncel broşürlerini ve Bizimtoptan indirimli ürünlerini Cimri.com'da karşılaştırın. Günlük ve haftalık olarak güncel tüm Bizimtoptan broşür ürünlerini ve aktüel ürünlerini sizin için bir araya getiriyoruz. Cimri.com'daki Bizimtoptan broşür ve indirim kataloglarını inceleyerek çoklu ürün kampanyalarından ya da 1 alana 1 bedava gibi promosyonlardan hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Bizim Toptan Broşür

Bizim toptan, yaklaşık olarak 17 yıldan beri toptan ticaret sektöründe gelişmiş ve kullanıcılarına sunduğu erişilebilirlik sayesinde kaliteli hizmet veren alanında en güvenilir ve en yaygın firmalardan bir tanesidir. Toptan ticaret anlayışının temelini oluşturan ve kullanıcılar için büyük bir önem arz eden ‘bütçe dostu’ aktüel ürünlerini sunduğu Bizim toptan satış broşüründe yakalayabileceğiniz özel indirimleriyle büyüme yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerler. Marka, ulusal ve yerel markalı ürünlerine ek, Bizim toptan ismini en doğru şekilde kullanarak kendi markasını barındıran ürünleri de kullanıcılarına sunar. Özellikle toptan ürün alımı yapan kişiler için belirli tarihler arasında geçerliliği bulunan özel indirim günleriyle birlikte sektördeki güçlü konumunu korumaya devam eder. Bizim toptan indirim broşüründe bulabileceğiniz aktüel ürünler, toptan veya ihtiyacınız dâhilinde bütçenize uygun fırsatları yakalamanızı sağlar. Kullanıcılarına, toptan alımın sağladığı fiyat avantajlarını en etkili biçimde hissettiren Bizim toptan ayrıca haftalık ve belirli zaman aralığında değişkenlik gösteren özel ürünlerindeki özel indirimleriyle birlikte insanların ürün ihtiyaçlarını en doğru biçimde karşılamayı hedef edinir.

Bizim Toptan Broşür Çeşitleri

Geleneksel marketçilik anlayışı toptan ve perakende olmak üzere ikiye ayrılır. Toptan market zincirleri çeşitli işletmelere, marketlere ve kuruluşlara daha yüklü miktarda ürün tedariği sağlar. Perakende marketler doğrudan bireylere hitap eden ürün çeşitliliği ve fiyat oranları sunar. Ülke genelinde başarılı toptan hizmet ağına sahip Bizim market hedef kitlesine yönelik çeşitli ürün gruplarını bir arada barındırır. Taze ve donmuş gıdalar, bakliyat, et ve süt ürünleri ile temizlik, kozmetik ve bebek ürünlerine kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. İlk faaliyete başladığından bu yana Bizim market başarılı bir şekilde toptan market anlayışını sürdürür. Birbirinden farklı ürünlerini hazırladığı broşürler içerisinde hedef kitlesine duyurmayı seçen market zincirlerinin arasında yer alır. Temelde online olarak yayınlanan e-broşürler ile basılı kağıt broşürler kişilere kampanyalar ve indirimler hakkında bilgi verir. Bizim market her iki yöntemi de kullanarak daha fazla kişiye ulaşmayı hedefler. Toptan ürünlerinde gerçekleşen indirim tutarları ürünlere göre değişiklik gösterir. Değişen indirim tutarları ve ürünler belirli aralıklar ile yenilenen broşürlerde devamlı olarak güncellenir. Bizim toptan indirim broşürü genellikle haftalık olarak hazırlanır. Yaklaşık olarak her hafta değişen indirim fırsatlarından yararlanmak için hem internet üzerinden hem de market broşürlerinden takip sağlayabilirsiniz. Profesyonel ihtiyaçlara göre yüklü miktarda malzeme ve ürünleri uygun fiyat oranlarında temin edebilmek için kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Sınırlı süre geçerli olan kampanyaları Bizim markete ait e-broşür ve klasik broşürlerden öğrenebilirsiniz. Özel indirim katalogları ile birlikte ihtiyacın yalnızca anlık gereksinimler olmadığını, aynı zamanda uzun vadede ihtiyaç duyulabilecek ürünlerini kullanıcılarının beğenilerine sunar. Bu sayede aklınıza gelmeyecek ihtiyaçlarınızı aktüel ürünlerle birlikte karşılar ve uzun vadede bir doyum yaşarsınız. 

Bizim Toptan Broşürlerinde Neler Var?

Bizim toptan market broşüründe özel indirimleri ve avantajları haftalık ve belirli günlerde değişkenlik gösteren ürünlerle birlikte bulabilirsiniz. Mobilya dekorasyondan beyaz eşyalara, elektronik cihazlardan temel gıdalara kadar her türlü markalı ve kaliteli aktüel ürünlerini bulabileceğiniz bu katalogda özel indirim seçenekleri mevcuttur. Mutfağınızın vazgeçilmez ürünü olan ve halk arasında "sarı bez" olarak tabir edilen Bezzy temizlik bezi, Ona ayçiçek yağı, zeytin, tuvalet kağıdı, bebeğiniz için ıslak havlu, Komili saç bakım ürünleri, Bingo sıvı deterjanlar gibi temel ihtiyacı kapsayan aktüel ürünlerden görülmemiş fırsatlarla yararlanabilirsiniz. Film izlerken, yemekten sonra ya da ağzınızı tatlandırmak amacıyla her daim tercih edebileceğiniz atıştırmalık ülker ürünleriyle birlikte kendinize lezzet molası vereceğiniz bu ürünlere de bu katalogdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca buzdolabınızda her daim bulunması gereken tereyağ, tost peyniri, süzme çiçek balı, bulgur ve toz şeker gibi ihtiyaçlarınızı, özel indirimler sayesinde kolayca giderebilirsiniz. Haftalık özel indirimli günleri ve ürün fırsatlarını kaçırmamak adına Bizim toptan güncel broşürün içerisinde yer alan aktüel ürünleri takip etmeniz gerekir. Bu broşürde haftanın öne çıkan ürünlerini, önemli markaların sunmuş olduğu fiyat avantajlarını bulabilirsiniz. 

Bizim Toptan Broşürleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Bizim Toptan, ailelerin aylık yapabileceği market alışverişlerinde onların cebini düşünen bütçe dostu anlayışı ve her daim toptan alışverişinde esnafa sunacağı ödeme kolaylığıyla herkesin yanında olmaya devam edecektir. Bizim toptan broşürü kullanıcılarına öne çıkan aktüel ürünler hakkında bilgi verme ve ‘bol kazanç çok fırsat’ mottosuyla insanların tüketim alışkanlıklarını yeniliğe ve kazanca çevirme amacı güder. Market, cafe ve restaurant gibi kaliteli ürün beklentisi olan yerlere indirimleriyle vereceği toptan hizmetle birlikte bütçeyi dengeler. Aynı zamanda teknolojinin getirdiği yenilikleri bünyesinde barındıran Bizim Toptan, dijitalleşerek Toptan bizim market e broşür sistemini kullanıcılarına sunar. Böylece sektördeki güçlü konumunu yeniliğe açık hâle getirir. Teknolojiyle birlikte insanların rekabet hâlinde olduğu bu dönemde e broşür sayesinde aktüel ürünlerden anında haberdar olur ve kampanyalar bitmeden ürünlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca belirli bir fiyat aralığının üzerinde yapacağınız bir alışverişinizde Bizim toptan size özel ürünlerini özel kampanyalarıyla birlikte sunarak çekilişlere katılma şansı sunar. Ek olarak o haftaya özel kişisel bakım ürünlerinizi bir arada karşılayacağınız ve belirli bir fiyat aralığında yapacağınız harcamanız dâhilinde Bizim market size Opet yakıt puan gibi haftalık değişkenlik gösteren hediye fırsatlarını kazanmanızı sağlar. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery