Arçelik Çamaşır Kurutma Makineleri

En Ucuz Arçelik Çamaşır Kurutma Makineleri Fiyatları

14 ürün gösteriliyor.
Program Akış Göstergesi
Kurutma Kapasitesi
Kırışıklık Önleme Sistemi
Çocuk Kilidi
Gürültü Seviyesi
Ses Yalıtımı

Çamaşır kurutma makineleri, yıkanan çamaşırları kısa sürede kurumasını sağlayan beyaz eşyalardan biridir. Yer kaplayan çamaşır askılarından sonra daha da tercih sebebi haline gelen, büyük kolaylık sağlayan çamaşır kurutma makinelerinin en uygun modellerini şimdi en ucuz fiyatlarla Cimri’de bulabilirsiniz.

Çamaşır Kurutma Makineleri Nasıl Kullanılır?

Çamaşır kurutma makineleri, çamaşırları kısa sürede kurutmaları ve çamaşır asıp toplama zahmetinden kurtulmasından dolayı oldukça kullanışlı beyaz eşyalardır. Çamaşır kurutma makinelerini kullanmadan önce, çamaşırlarınızın etiketlerini kontrol etmeniz, kurutulabilir olup olmadığından iyice emin olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde çamaşırlarınızda deformasyonlar meydana gelecektir.

Çamaşır kurutma makinesi kullanırken bir diğer dikkat edilmesi gerekilen unsur ise çamaşırların uygun sıkma programında çalıştırılmasıdır. Çamaşır kurutma makineleri kapasitelerinden fazla çamaşır ile doldurulmamalıdır. Bu durum, kurutma süresinin uzamasına ve makinenizin daha fazla enerji harcamasına neden olacaktır. Çamaşır kurutma makinenizi tekrardan kullanmadan önce de mutlaka filtredeki havların temizlenmesi gerekmektedir.

Çamaşır Kurutma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Beyaz eşyaların tümünde dikkat edilmesi gerekilen ortak nokta çamaşır kurutma makinelerinde de karşımıza çıkıyor. A sınıfı özelliğine sahip olan bir makinenin alınması tasarruf adına önem arz eder. Kendi ihtiyacınıza en uygun çamaşır kurutma makinelerinden birini seçmeniz, makinenizin küçük gelip sürekli çalışır olmasının önüne geçecektir.

Çamaşır kurutma makinenizden, çamaşırlarınızın daha az kırışık ile çıkmasını istiyorsanız, Kırışık önleme fonksiyonuna sahip makineleri tercih etmelisiniz. Aynı zamanda evde uzun vakit geçirmiyorsanız, Zaman programlama özelliğine sahip modellerden birini seçebilirsiniz.

Çamaşır Kurutma Makinesinin Avantajları Nelerdir?

Özellikle ev işlerinde hız ve pratik kazandırması çamaşır kurutma makinelerinin en önemli avantajıdır. Aynı zamanda hem çamaşır kurutma askısı gibi yer kaplamayan makineler, aynı gün içerisinde birden fazla çamaşırın yıkanıp, çamaşır kurutma makinesi ile kurumasını sağlar. Çamaşır kurutma makineleri aynı zamanda kıyafetlerin daha az kırışıklıkla ve daha fazla yumuşaklıkla kurumasını da sağlar. Bu durum da bazı kıyafetler için ütü zorunluğunu ortadan kaldırır.

Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları Nelerdir?

Beyaz eşyaların da her ürünün olduğu gibi farklı modelleri ve farklı fiyatları bulunmaktadır. Çamaşır kurutma makineleri de değişen ve gelişen teknolojik yenilenmeleri, gerek ise enerji verimlilikleri ile fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Siemens,Arçelik, Bosch,Beko,Electrolux gibi birçok markanın size en uygun modellerini, en ucuz çamaşır kurutma makineleri seçeneklerine şimdi Cimri ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz!