Çamaşır Kurutmalık

Çamaşır Kurutmalık Fiyatları

283 Ürün gösteriliyor.
Çamaşır Kurutmalık fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çamaşır Kurutmalık modelleri ve Çamaşır Kurutmalık fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çamaşır Kurutmalık kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Exclusive, Fantom, Modatools, IKEA. 283 adet Çamaşır Kurutmalık fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çamaşır Kurutmalık Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çamaşır Kurutmalık markası:

En Çok İncelenen Çamaşır Kurutmalık Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Çamaşır Kurutmalık Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 283 Çamaşır Kurutmalık modeli içerisinde en ucuz Çamaşır Kurutmalık fiyatı 1.15 TL iken, en yüksek Çamaşır Kurutmalık fiyatı 699.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çamaşır Kurutmalık fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Çamaşır Kurutmalık fiyatı ise 110.37 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Çamaşır Kurutmalık Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çamaşır Kurutmalık

İnsanlar eskiden çamaşırlarını yıkadıktan sonra onları kurutmak için genellikle balkonlarda bulunan demirlere ip gererek, evdeki eşyaların üzerine sererek, kapıların üzerlerine asarak bu işlemi pratik hâle getirmeye çalışırdı. Ancak tüm bunlar ya kapıların kapanmamasına ya da çamaşırların balkona sererken aşağıya uçmasına sebep olurdu. Asmak istediğiniz çamaşırlarınız özellikle iç çamaşırı olunca, komşunuzun bahçesine düşen çamaşırınızı ondan istemek epey zor bir senaryo hâline dönüşürdü. Ancak günümüzde buna bir çözüm bulmak istenildi ve çamaşırları kurutmanın daha basit ve pratik yolunun bulunduğu bir kurutmalık üretildi. Çamaşır kurutmalık veya çamaşır askılığı dediğimiz demirden ya da alüminyumdan üretilmiş olan katlanabilir pratik askılarla birlikte çamaşırları kurutmak çok kolay bir hâle geldi. Çamaşır askılığı, çamaşırlarımızı kış aylarında genelde balkonlarda kurutmak istemeyen kişilerin tercih ettiği, demirden ya da alüminyumdan yapılmış katlanabilir pratik askılardır.

Günümüzde elbette ki insanoğlu pratikliği de yeniliğe ve yaratıcılığa dönüştürmek için boş durmadı. İlk olarak pratik bir amaç doğrultusunda çıkan çamaşır kurutmalığı, gün geçtikçe farklı model ve çeşitlerinden oluşturan, onları geliştiren birçok marka farklı model ve uygun seçenekleriyle çamaşır asmayı kolay, estetik ve teknolojik bir hâle getirdi. Bunlardan başlıcalarının Tezken ve Koçtaş gibi güçlü markalardan oluşan bu kurutmalıklar evlerimizin tam da istediğimiz yerlerinde durarak çamaşırlarımızı güvenle asmamızı sağladı ve sağlamaya devam edecek. 

Çamaşır Kurutmalık Modelleri

Gün geçtikçe pratikliği aynı zamanda estetiğe ve kullanış çeşitliliğine dönüştürmeye çalışan markalar birçok çamaşır kurutmalık modelleri üretip geliştirerek kullanıcılarının mutluluğunu artırmayı amaçladı.

Bu modeller yalnızca kullanıcılarının çamaşırlarını çok daha kolay kurutması amacı ile değil aynı zamanda aklınıza gelmeyecek sağlıksız durumları öngörerek bu durumların önüne geçmeyi amaç edindi. Genellikle koltukların ya da kapıların üzerine asılan çamaşırlar, kururken çıkardığı buhar yüzünden akciğer rahatsızlığı gibi solunum yoluyla sağlığınızı olumsuz etkileyebilecek durumlara sebep olurlar. Ancak çamaşır kurutmalıkları bu durumun önüne geçmeyi hedef edinerek genellikle yaşam alanlarınızın dışarısında balkon ya da kullanılmayan boş odalarınızda çamaşırlarınızdan çıkan deterjan buharını solumanızın önüne geçer. 3 katlı çamaşır kurutmalıklar gibi modeller ise daha çok çamaşır asılması gerektiği lüks yapılarda, bazı kuru temizleme, sanayi bölgeleri ve mağazalarda da kullanılmaya başlandı. 

Çamaşır Kurutmalık Modelleri Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Çamaşırlıklarınızı kış ya da yaz aylarında kurutmak adına nasıl bir seçenek kullanıyorsunuz? Çamaşır kurutmalık satın almadan önce isteğiniz ve beklentinize göre hareket etmenizde fayda var. Örneğin; balkonu olmayan bir evde yaşıyorsanız, farklı çözümleri değerlendirmek ve kullanmak zorundasınız. Bu anlamda özellikleri bakımından herkesin ilk tercihi olan modeller, dar ve uygun olmayan alanlara opsiyonel bir çözüm sunar ve temizlik sonrası özgürlüğünüzü kısıtlayıcı bir alan kaplamaz. Ancak amacınız dekoratif dizaynı ile balkonunuzda çok şık bir görüntü oluşturacak bir askılık almak ise pratiği ve teknolojiyi birleştiren, bulunduğunuz ortamı aydınlatacak ve şık hâle getirecek led aydınlatmalı modellere kadar tercihlerinizi genişletebilirsiniz. Çamaşır kurutmalığı koçtaş gibi güçlü markalarla farklı renk ve özellikleriyle birleşerek yalnızca bir kurutmalık olmaktan çıkar. Bu şekilde modern bir görünüm, randıman ve fonksiyon elde edebilirsiniz. Mobilyalarınızla uyum sağlayacak renklerde modeller üreten marka kurutmalığı da evinizin dekoratifine uygun bir mobilya hâline dönüştürür. 

Çamaşır Kurutmalık Fiyatları

Çamaşır kurutmalık fiyatları kullanıcılarının beklenti ve isteklerine göre değişim gösterir. Çünkü her marka ve modelde olduğu gibi kurutmalıklar da markasına ve modeline göre değişkenlik göstererek kullanıcılarına geniş imkânlar sağlar. Ayrıca çamaşırlarınızın miktarına ve kullandığınız ortama göre boyut ve sağlamlık konusunda size birçok fikir vererek hangi modele ihtiyacınız olduğu konusunda fiyat ve özellik farkı göstererek tercihinizi o yönde kullanmanıza destek vererek ihtiyaç fazlası veya eksiği yaratmaz. Çamaşır kurutmalığı tavsiyelerine sayfada ürünün alt kısmında bulunan özellikler ve kullanıcı yorumlarından erişebilirsiniz.  

Çamaşır Kurutmalık Kullanımı

Çamaşır kurutmalık kullanımı ürünün özelliğine göre değişkenlik gösterir. Önemli olan aldığınız modelin kullanım özelliğini iyi bilerek onu doğru kullanmanızdır. Satın aldığınız ürün şayet hafif ve pratik kullanıma uygun bir ürün ise üzerine asacağınız çamaşır miktarı aynı oranda az ve hafif çamaşırlar olmalıdır. Aksi durumda çamaşırlığınız fazla yükü kaldıramayacak kırılabilir. Ya da tam aksi kullandığınız yer bir işletme veya sanayi, mağaza gibi ticari yerlerse ürünlerinizin fazlalığına göre daha büyük ve fazla demirlikli bir ürün satın alırsanız elinizde asacağınız yer bulamadığınız çamaşırlarınız kalmaz. İki ya da üç kattan oluşan modellerle bolca çamaşır kurutulmasına olanak sağlar. Bu şekilde hayatınızı kolaylaştıran, pratik ve ucuz çözümlere de seçeceğiniz modellerle çok rahat ulaşabilirsiniz.

Çamaşır kurutmalık Tekzen marka gibi çok çeşitlilik sunan ürünleri inceleyip sunduğu fırsatları doğru yakalayabilmek adına isteğinizi doğru belirlersiniz üründen istediğiniz oranda fayda sağlarsınız. Ancak diğer taraftan kullandığınız kurutmalık hangi model ve marka olursa olsun çamaşırlarınızın yıpranmasını önlemek amacı ile kıyafetlerin tersini çevirmeniz kullanımı doğru kılar. Ayrıca çamaşır kurutmalık kullanırken demirlerde küf ve pas olmamasına dikkat etmenizde fayda vardır. Çünkü küf ve pas kıyafetlerinize zarar verir ve aynı zamanda kullanmanız hâlinde sağlığınızı olumsuz yönde etkiler. Bu sebeple kullanacağınız markanın Tekzen ya da Koçtaş gibi kaliteli markalar olması sizi bu gibi olumsuz durumlardan uzaklaştırır ve çamaşırlarınızı güvenli bir şekilde kurutmanızı sağlar. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery