track source
track source

Köpek Tasması

Köpek Tasması Fiyatları

5951 Ürün gösteriliyor.
Köpek Tasması fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bisküvi ve Kek Fiyatları
 • Kırmızı Et Fiyatları
 • Yüzey Temizleyici Fiyatları
 • Kahvaltılık Gevrek Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Köpek Tasması Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Köpek Tasması markası:

  En Çok İncelenen Köpek Tasması Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Köpek Tasması Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  27 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 5951 Köpek Tasması modeli içerisinde en ucuz Köpek Tasması fiyatı 4.66 TL iken, en yüksek Köpek Tasması fiyatı 3692.04 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köpek Tasması fiyatlarının ortalaması alındığında ise 27 Eylül 2021 tarihinde ortalama Köpek Tasması fiyatı ise 151.6 TL olarak sitemizde yer alıyor.
  Cimri'nin Seçimi
  Doggie SBT-3514L Comfort İsimlikli Köpek Boyun Tasması
  Doggie SBT-3514L Comfort İsimlikli Köpek Boyun Tasması
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Doggie SBT-3523 L Kahve Yumuşak Doku Ve Nazar Boncuklu Deri Boyun Tasması
  Doggie SBT-3523 L Kahve Yumuşak Doku Ve Nazar Boncuklu Deri Boyun Tasması
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Köpek Tasması

  Hayvanlar bebeklerden sonra dünyanın en masum ve en bakıma muhtaç olan canlılarıdır. Bazı hayvan türleri evde bakıma uygundurlar ve sahiplenme yaptığınız anda dünyalar onun olur. Sıcak yuvasına ve size hayatının sonuna kadar hiçbir beklentisi olmadan minnet duyacak olan sevimli dostlarınız köpekler için belli başlı ekipmanlara ihtiyaç vardır. Köpekler ilk sahiplendiğiniz andan itibaren bir Bebek gibi bakıma ve korunup kollanmaya ihtiyaç duyarlar. Yapıları gereği oldukça hareketli ve atik olan köpekler için ilk edinmeniz gereken ekipman kuşkusuz tasmalardır. Tasmalar olmadan minik dostlarınızı kontrolde tutmak pek mümkün olmaz. İlk sahiplendiğiniz günden bu yana onlar için endişelenmek, sağlıkları için en iyi mamaları tercih etmek, eğitimine katkıda bulunmak için yoğun çaba sarf edebilirsiniz. Fakat evcil dostlarınız akıllı beyinleri ile herşeyi çok kısa sürede çözebilirler. Tasma kullanma alışkanlıkları da bunlardan biridir. Tasma takıldığı anda dışarı çıkacağını anlayan sevimli dostlar yerinde duramaz. Tasma seçimi yaparken evcil dostunuzun cinsine ve ağırlığına göre seçim yapabilirsiniz. Evcil hayvanlar için aksesuar üretici markaların birbirinden sevimli ve işlevsel Köpek tasması modellerine  ulaşabilir, minik dostunuzu kontrol altına alabilirsiniz.

  Köpek Tasması Çeşitleri

  Evcil dostlarınız hayatınıza girdiğimizi günden itibaren bakım, koruma ve kollama göreviniz başlamış olur. Evcil bir dost edindiğiniz andan itibaren yapmanız gereken ilk iş bakım ekipmanları edinmek olur. Bu ekipmanlar arasında en önemli yeri kuşkusuz tasmalar alır. Birçok farklı marka tarafından üretimi sağlanan tasmalar sevimli dostların ev içi ve dışında da tatlılaş kullanıma  yönelik olarak üretilir. Çok sayıda çeşide sahip olan tasmalar arasından seçim yapmak oldukça zor olabilir. Tasmalar renk renk, desen desen, boyut boyut birçok farklı özellik ve fonksiyonel kullanıma uygun olarak üretilir. Sevimli dostunuz için ev içinde, dışarı çıktığında, gezmeye çıktığında nasıl bir tasma takması gerekliliği  önemli bir detaydır. Bir çok farklı çeşit arasından köpeğinizin cinsine göre seçim yapmak en doğru olanıdır. Her köpek cinsine göre ayrı özelliklerle üretilmiş tasmalar mevcuttur. Sayılamayacak kadar çok köpek cinsi mevcuttur. Küçük ırklar, büyük ırklar, orta büyüklükte ırklar, agresif ve tehlikeli  ırklar gibi birçok farklı özelliğe sahip köpek cinsleri bulunur ve hepsi için ayrı tasma seçimi yapılması gerekir. Küçük ırklar için evde de yapabileceği boyun tasmalarına ek köpek tasması zinciri ile rahatlıkla dışarı çıkabilir minik dostunuzun ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Gün içinde birkaç defa dışarı çıkması gereken minik dostlarınız için tasmaların önemi büyüktür. Köpeğiniz evde daha sakin dışarıda daha hareketli davranıyorsa o zaman Belden köpek tasması kullanarak daha rahat kontrol sağlayabilirsiniz. Küçük ırklar için boyun tasması zarar verici olabilir. Herhangi bir aşırı hareketini kontrol halinde tutmaya çalışırken yaptığınız durdurma hamleleri narin boynuna zarar verebileceği için belden tasma kullanımı çok daha doğru bir seçim olabilir. Dikenli köpek tasması genellikle büyük ırk ve biraz agresif köpeklerde daha sık kullanım sağlanır. Herhangi bir tehlike anında köpekler birbirlerinin ilk olarak boğazına yapışarak zarar vermeye odaklıdırlar. Bu sebeple herhangi bir tehlikeyi önlemek amaçlı kullanım sağlanan dikenli tasmalar hayat kurtarıcı görev üstlenebilir. Büyük ve küçük  ırk köpekler için de dikenli tasma modelleri mevcuttur. Otomatik tasma tutma kolunu sizin kontrol etmenize olanak tanır. Köpeğin uzaklaşmasını istediğiniz alana kadar gitmesini sağlayabilir çok uzaklaştığı yerlerde tasmasını otomatik olarak kilitleyerek uzaklaşmasını durdurabilirsiniz. 

  Köpek Tasması Fiyatları

  Köpek tasması fiyatları taşmanın özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Çok çeşitli sayıda üretilerek satışa sunulan köpek tasmaları arasında sevimli dostunuza ürün seçmek oldukça zor olabilir. Bir çok farklı özellikle satışa sunulan köpek tasmaları fonksiyonel alanlarına göre fiyatta farklılık gösterir. Her bütçeye uygun ürün bulmak elbette mümkündür. Fakat sevimli dostların hareket kabiliyetleri ve çekiş güçleri göz önünde bulundurulursa kaliteli malzeme kullanımı büyük önem taşır. Birçok fiyat performansı ve özellikle satışa sunulan ürün grupları arasından seçim yapmak için ihtiyacınıza uygun olan ürünleri belirleyebilir bütçenize uygun alışveriş yapabilirsiniz. Güvenlik önlemi sıkı olan tasma çeşitleri biraz daha yüksek fiyat performansları gösterebilir. Çok sayıda çeşit içimden köpeğinizin hareket kabiliyeti ve çekiş gücüne göre ürün seçimi yapabilirsiniz. Çok uygun fiyatlı ürünlerin yanı sıra yüksek kalite ve yüksek güvenlik önlemi sağlayan tasma fiyatları çok yüksek oranlarda olabilir.  En uygun fiyat seçenekleri ile birçok ürün bulabileceğiniz cimri.com’dan seçim yapabilir hesaplı alışveriş sağlayabilirsiniz. 

  Köpek Tasması Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Köpek tasması modelleri arasından seçim yapmak bir hayli zor olabilir. Evcil hayvanlarınızın özel ihtiyaçlarının başında tasmalar gelir. Tasma tercihi yapmadan önce atacağınız ilk adım evcil dostunuzun yarInı belirlemek olabilir. Evcil dostlarınız sizin yansımanızdır, onlar için bir stil belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Bir tarz belirlemek birçok seçenek arasından doğru tercihi yapmanıza olanak sağlar. Bir diğer dikkat edilmesi gereken detay evcil hayvanlarınızın vücut yapısına ve çekiş gücüne uygun kaliteli tasma kullanımıdır. Köpekler bilinenin aksine çok ciddi bir çekiş gücüne sahiptir ve basit bir tasmayı bir hamleyle kopararak uzaklaşabilir. Bu gibi durumlara sebebiyet vermemek için kaliteli ve dayanıklı iplerle dizayn edilmiş ve sağlam tutuş kabiliyeti sağlayan tasmalardan yana seçim yapabilirsiniz. Bir diğer dikkat edilmesi gereken detay ise tasmaların sevimli dostlarınızı vücut ya da boyun ölçülerine uygun boyutlarda olmasıdır. Yüksek güvenlik alanı sağlamak için seçtiğini tasmaların dostlarınızın vücuduna tam oturması gerekir. Cimri.com üzerinden tüm tasma modellerini ve özelliklerini inceleyerek doğru seçim yapmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery