track source

Kuru Köpek Maması

En Ucuz Kuru Köpek Maması Fiyatları

1390 ürün gösteriliyor.
Tahıl
Yaş
Aroma
Ürün Özelliği
Irk
Kampanyalı
Kuru Köpek Maması fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kuru Köpek Maması modelleri ve Kuru Köpek Maması fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kuru Köpek Maması kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Royal, King, EzyDog, Jungle. 1390 adet Kuru Köpek Maması fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Best Buddy Kuzu Etli 15 kg Köpek Maması
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

İnsanın en iyi dostu olan köpekler, pek çok aileye evlerinde eşlik ediyor. Köpek sahibi olmak insana pek çok duyguyu bir arada yaşatıyor. Köpeklerimizin sağlıklı ve uzun bir ömür yaşamaları için ise onları kaliteli kuru köpek maması ile beslememiz gerekiyor. Eğer evinizdeki minik dostunuz için sağlığına uygun bir kuru köpek maması satın almak istiyorsanız, Cimri.com’da sizin için yüzlerce markayı ve modeli bir araya getirdik. Siz de Royal Canin, Acana, Pro Plan, Profine gibi markaların en ucuz kuru köpek maması çeşitlerini Cimri.com’dan bulabilirsiniz.

Köpeğinizi Neden Kuru Köpek Maması ile Beslemelisiniz?

Köpeklerin fizyolojisi insanlardan farklıdır. Sizin kolaylıkla sindirdiğiniz besinleri, köpeğiniz aynı kolaylıkla sindiremez. Bununla birlikte domates, soğan gibi sebzeler ve özellikle de şekerli gıdalar köpeklerin sağlığı için oldukça zararlıdır. Kuru köpek maması ise tamamen köpeğinizin sindirim özelliklerine göre üretilmiştir. Kuru köpek maması ile beslenen köpekler, çok daha sağlıklı ve uzun bir ömre sahip olur. Çünkü bu mamaların içinde köpeğinizin ihtiyaç duyduğu besin maddeleri vardır.

Köpeğinize mama alırken onun yaşını, ırkını ve sağlık durumunu göz önünde bulundurmanız gerekir. Örneğin en iyi yavru köpek maması, yetişkin yaştaki köpeğiniz için en doğru seçim olmayacaktır. Çünkü köpeğinizin yaşı büyüdükçe, ihtiyaç duyduğu besin maddeleri de değişiklik gösterir. Aynı zamanda böbrek, kalp ya da tüy dökme sorunları yaşayan köpekler için de üretilen farklı mama türleri vardır.

Köpek maması aynı zamanda kullanım anlamında son derece pratiktir. Paketli köpek mamaları sizi köpeğiniz için mama hazırlama derdinden kurtarır. Üstelik temizdir ve köpeğinize ek besin maddesi yedirmenizi gerektirmez.

Kuru Köpek Maması Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Yavru köpek maması fiyatları ve yetişkin köpekler için üretilmiş olan mamaların fiyatları markaya ve gramaja göre değişiklik gösterir. Köpek mamalarında genellikle gramaj arttıkça fiyatlar daha avantajlı konuma gelir. Tabii bu noktada mamayı depolayacağınız bir alana sahip olmanız gerekir. Cimri.com size en kaliteli kuru köpek mamalarını hem ucuz fiyatlarla satın alma imkanı sunar. Almak istediğiniz mama için fiyat alarmını da kurarsanız, mamanın fiyatının düştüğünden haberdar olabilirsiniz.