track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Köpek Taşıma Çantası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Köpek Taşıma Çantası markası:

2021 yılı Köpek Taşıma Çantası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 267 Köpek Taşıma Çantası modeli içerisinde en ucuz Köpek Taşıma Çantası fiyatı 25.19 TL iken, en yüksek Köpek Taşıma Çantası fiyatı 3950.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köpek Taşıma Çantası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Köpek Taşıma Çantası fiyatı ise 345.19 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Köpek Taşıma Çantası

Köpeklerin konforu ve mutluluğu ön planda tutularak, piyasada birden çok çeşitte köpek taşıma çantası modelleri bulunur. Çeşitli tasarımlar ile üretilen taşıma çantaları birbirinden farklı modeller ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Köpeklerin ihtiyacına uygun olarak üretilen çantalar, kaliteli malzemelerden ve teknolojik aksesuarlardan üretilir. Köpek taşıma çantalarını, evcil hayvanınızla birlikte dışarı çıkarken hem sizin hem de köpeğinizin rahatlığı açısından fonksiyonel bir şekilde üretilir. Bu ürün, köpeğinizle veya kedinizle seyahat ederken, herhangi bir yerde sıraya girmeniz gerektiğinde ve onları veterinere götürdüğünüzde sizin ve köpeğinizin işini kolaylaştırır. Evcil hayvanınız dışarıya çıktığı zaman fazla tepki veriyorsa ve arabalardan ya da insanlardan korkuyorsa taşıma çantası kullanarak hayvanınızın psikolojisini koruyabilirsiniz. Yavru köpekler, yetişkin köpeklere göre daha hassas bir bünyeye sahiplerdir. Yavru köpeğinizi dışarıya alıştırmak için köpek taşıma çantasını tercih etmeniz daha doğru olur. Farklı boy ve modellerde üretilen taşıma çantaları tasarım açısından da dikkatleri üzerine çeker. 

Köpek Taşıma Çantası Modelleri

Köpek taşıma çantası modelleri, evcil hayvan sahipleri için işlevsellik açısından çok kullanışlı özelliklere sahiptir. Bu taşıma çantası modelleri renk, desen ve tasarım çeşitliliği açısından tarzınızı geliştirme fırsatı bulunur. Dostunuzun ve sizin konforunuz için tercih edeceğiniz çantaları satın aldıktan sonra hemen dışarı çıkmadan köpeğinizle evde biraz deneme yapmanız hem sizin hem dostunuzun çantaya alışması için önemlidir. Kapılı köpek taşıma çantaları genellikle kafes tipi ürünler ve çanta tipi ürünler olarak piyasada bulunur. Kafes tipi olan çanta modellerinin kapakları genellikle telli bir şekilde olup kenarlardan ve üstten kafesin içerisine hava alacak şekilde tasarlanan ürünlerdir. Köpeğinizi taşırken hem güvenli hem de konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi için oldukça uygun olan bu taşıma çantası, dayanıklı taşıma kolu ve kilitli tasarımları ile oldukça güvenlidir. Özellikle kilitli olduğu için kedi ve köpek  sahipleri tarafından oldukça sık tercih edilen bu ürün evcil hayvanınızın kafesinden çıkmasını önler. Bu kilitli modellerde kendi arasında kenardan ya da üstten olmak üzere iki farklı şekilde ayrılır. Genellikle piyasada kenardan kilitli modelleri görebilirsiniz. Kenardan kilitli modellerde taşıma kulpu üstte olduğu için daha  konforlu bir şekilde evcil hayvanınızı taşıyabilirsiniz. Genellikle orta boyutlarda üretilen kafes biçimindeki köpek taşıma çantası şeffaf ürünler, küçük köpek ve kediler için uygun bir kullanım sunar. Büyük boy köpek ırklarını taşıyabilmek için özel olarak üretilen ürünler de vardır. Bu ürünler sağlam tel örgülerle desteklenmiş taşıma çantalarındandır. Eğer büyük boyda bir dostunuz varsa seyahatlerde ya da olası sağlık sorunlarında köpeğinizi büyük boy köpek ırkları için özel üretilen taşıma çantalarında taşıyabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden üretilen taşıma çantaları kenarından mandallar ile desteklenir ve ürünün kalitesine, modeline göre değişik fiyatlarda piyasada bulunur. Aynı zamanda içerisinde mama ya da oyuncak gibi malzemeleri taşımanıza imkan sağlayan köpek taşıma çantaları işlevsellikleri bakımından da size oldukça rahatlık sağlayacaktır. Plastik kapılı köpek taşıma çantası ise tarz sahibi evcil hayvan bakıcıları için tasarlanan çanta modellerindendir. Bu modeller genellikle küçük boy ırk köpeklerde ve kedilerde kullanılır. Yaz ayları için daha sık tercih edilen bu taşıma çantası hayvanların zarar görmemesi için yumuşak plastikten üretilir. 

Köpek Taşıma Çantası Fiyatları

Köpek taşıma çantaları birçok farklı marka tarafından çeşit çokluğu ile üretilir. Köpek taşıma çantaları markası ve tasarımlarına  bağlı olarak değişik fiyatlarda piyasada bulunur. Hem yerel hem de yabancı markalar tarafından birçok alternatifte köpek taşıma çantaları kullanıcının beğenisine sunulur. Taşıma çantaları hem ürünün malzemesine hem de kalitesine bağlı olarak farklı fiyatlarla satışa sunulur. Büyük boy köpek taşıma çantası, özel olarak üretilen demir kafesli taşıma çantalarıdır ve  diğer modellere nazaran biraz daha yüksek fiyatlarda bulunabilir. Köpeğinizin boyuna göre ve bütçenize göre en uygun köpek taşıma çantasını bulmak çeşit çokluğu sayesinde oldukça kolay olur. Tasarımına göre farklılık gösteren köpek taşıma çantalarını aynı zamanda kediniz için de kullanabilirsiniz. Genellikle orta boylarda üretilen köpek taşıma çantası fiyatları da birbirlerine yakınlık gösterir. Köpek taşıma çantalarında, model, ürünün özellikleri ve malzeme seçimi fiyat konusunda etkin rol oynar. Bu yüzden evcil hayvanınız için bir köpek taşıma çantası almadan önce piyasada fiyat araştırması yapmanız önemlidir. Köpeğiniz için uygun taşıma çantasını bütçenize uygun fiyatlarla bulmak istiyorsanız cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Köpek Taşıma Çantası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Köpek taşıma çantaları hem evcil hayvanınızı olası dış etkenlerden korur hem de kolay taşınabilmesine imkan sağlar. Şık görünümleri ile pek çok marka tarafından farklı modellerde üretilir. Zengin ürün çeşidine sahip taşıma çantaları arasından siz de evcil hayvanınızın boyuna ve kilosuna göre onu taşıyabilecek bir ürünü tercih edebilirsiniz. Bir taşıma çantası satın almadan önce bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekir. Bu özelliklerin başında gelen husus ise köpeğinizin boyuna, cinsine ve kilosuna uygun olacak ve aynı zamanda çantayı ergonomik bir şekilde tutabilmenizi sağlayacak kollara sahip ürünü tercih etmeniz size daha çok kolaylık sağlar. Bu noktalara dikkat ederek en doğru ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bir başka husus ise eğer sıklıkla seyahat ediyorsanız taşıma çantasının standartlara uygun bir boyutta olması da seyahat esnasında ilgili firma ile sorun yaşamamanız için önemlidir. Aynı zamanda sıklıkla seyahat eden kullanıcılar mama kabı ve su kabı bulunan kapılı köpek taşıma çantalarını tercih ederse evcil hayvanları için daha sağlıklı bir ortam oluştururlar.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery