KÖPEK TAŞIMA ÇANTASI NASIL SATIN ALINIR?

Sevimli dostlarımız köpekler için ihtiyacımız olan aksesuarlardan biri de köpek taşıma çantalarıdır. Köpeklerinizle birlikte seyahat ederken köpek taşıma çantalarını / köpek taşıma kafeslerini / köpek taşıma kutularını / köpek taşıma arabalarını / köpek taşıma bavullarını kullanabilirsiniz. Çeşitli marka ve modelde köpek taşıma çantaları üretilmiştir. Çanta içinde taşınan köpeğin rahat etmesi önemlidir. Katlanarak açılan modeller, köpeğin rahatça girip çıkması için konforludur. Orta ve büyük boy köpekler için daha büyük ve farklı özellikte köpek taşıma kafesleri kullanılır. Küçük köpekler için köpek taşıma sepeti kullanılabilir. Kola asılabilen köpek taşıma çantaları da küçük köpekler için uygundur. Kumaş veya peluş kaplı bu çantalar üzerinde, köpeğinizin sıkılmaması, etrafını izleyebilmesi için bir boşluk bulunur. Ayrıca, belirli ısılarda çamaşır makinesinde yıkanabilen, köpek taşıma çantaları da mevcuttur. Köpek taşıma bavulları, tekerlekli olup, köpeğinizi taşırken yorulmanızı engelleyecek niteliktedir. Tek renkte köpek taşıma çantaları olduğu gibi, leopar, çiçek, zebra gibi desenlerde üretilmiş olanları da vardır.

Köpekle birlikte uçağa binerken nelere dikkat etmeliyiz?

Köpeğinizle birlikte uçak yolculuğu yapacaksanız, bazı hususlara özellikle dikkat etmek gerekir. Yolculuk öncesi, canlı hayvanların nasıl taşınabildiğine dair kuralları öğrenmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Köpeğinizle birlikte uçağa binmeniz gerekiyorsa, yolculuk öncesi gerekli izni havayolu şirketinizden almanız, son dakika bir sürpriz yaşamanızı önler. Hava yolları şirketlerinin köpek taşıma kafesi konusunda bazı standartları olabilir. Ölçüsü ve güvenlik kompenantları açısından uygun olan ürünü almanız, rahat bir yolculuk yapabilmeniz için önemlidir.

Köpek taşıma çantalarının fiyatları ne kadardır?

Köpek taşıma çantalarının fiyatları, çantanın boyu, üretildiği malzemenin özellikleri, markası, modeli gibi etkenler tarafından değişkenlik göstermektedir. Köpeğiniz için uygun olan en uygun fiyatlı, köpek taşıma çantasının satın almak isterseniz, cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Trixie, Ferplast, Moderna, Savic marka köpek taşıma çantaları, uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesi üzerinde sunulmaktadır. Ayrıca, ‘fiyat alarmları’ bölümünü aktif hale getirerek, satın almak istediğiniz ürünün fiyatı düştüğünde haberdar olabilirsiniz. Site, çeşitli marka ve modeller arasında karşılaştırma yaparak, karar vermenizi kolaylaştıracak özelliklere sahiptir.