track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Köpek Eğitim Malzemeleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Köpek Eğitim Malzemeleri markası:

En Çok İncelenen Köpek Eğitim Malzemeleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Köpek Eğitim Malzemeleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 107 Köpek Eğitim Malzemeleri modeli içerisinde en ucuz Köpek Eğitim Malzemeleri fiyatı 7.6 TL iken, en yüksek Köpek Eğitim Malzemeleri fiyatı 1336.65 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köpek Eğitim Malzemeleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Köpek Eğitim Malzemeleri fiyatı ise 63.72 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Köpek Eğitim Malzemeleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Köpek Eğitim Malzemeleri

Köpekler insanların en sadık dostlarından biri olarak da bilinir. Bu nedenle de evcil hayvan beslemek isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği hayvanlar arasında yer alır. Bunun yanı sıra köpekler yerinde duramayan ve oldukça hareketli olan hayvanlar arasında da bulunur. Bu nedenle de evcil hayvan sahipleri birbirinden farklı çeşitleri bulunan köpek eğitim malzemeleri kullanarak köpekleri ile kolayca vakit geçirebilirler. Son derece farklı renk ve modelleri içerisinde bulunduran köpek eğitim malzemeleri, hemen hemen her köpek sahibi kişi tarafından sıklıkla kullanılır. Tüm bunlara ek olarak bu bahsi geçen eğitim malzemeleri de köpeklerin cinsinden dolayı farklılaşabilir. Bodyguard köpekleri veya polis köpekleri için özel eğitim setlerin hazırlanma nedeni de budur. İnsanlarda olduğu gibi köpekler de farklı karakter ve kişiliklere sahiptir. Bazıları daha uysal olurken bazıları daha aktif ve hareketli olabilir. Bu nedenle satın alınacak eğitim setleri için bu gibi köpeklerin karakter ve özellikleri de iyi bilinmelidir.  

Köpek Eğitim Malzemesi Çeşitleri

Oldukça zeki olan köpekler istenilen şekilde eğitilebilir. Ancak bunun için çeşitli ekipmanlara ihtiyaç vardır.  Buna ek olarak köpeklerin eğitimi oldukça önemlidir. Birbirinden farklı çeşidi bünyesinde barındıran köpek eğitim eşyaları, köpek türlerine göre farklılık gösterir. Bu bahsi geçen modellerin arasında en çok bilinenlerinden biri eğitim tasması çeşitleridir. Eğitim tasmaları köpeklere belirli komutların öğretilmesinde kullanılan bir aksesuar olarak da bilinir. Buna ek olarak bu tip tasmalar her ırk ve yaş için uygun seçenekler bulunur. Ayrıca köpek eğitim düdüğü modelleri hemen hemen herkes tarafından sıklıkla tercih edilir. Bunun yanı sıra pek çoğunun sesi ayarlanabilir özellikte olup, bazıları metal bazıları da plastikten üretilir. Sesin vermiş olduğu komutla bir sonraki hareketin ne olduğunu anlamaya çalışmaları, köpekleri aktif hale getirir. Sürekli hareket halinde olmasını sağlayan birbirinden farklı köpek eğitim aparatı modellerinin çoğu insanları rahatsız da etmez. Eğitim düdüğünden çıkan seslerin insanlar tarafından duyulmaması ya da çok az duyulması da bu doğrultuda verilebilecek en güzel örnekler arasında yer alabilir. Özellikle polis köpeklerinin eğitimi için kullanılan köpek eğitim kollukları, sahip olduğu naylon kayışları kullanarak kola uygun olarak ayarlama imkanı sunar. Sağ ve sol kola uygun olan kolluklar esnek ve sağlamdır. Özel harekat ya da polis eğitim köpekleri tarafından sıklıkla tercih edilir. Bunun yanı sıra köpek eğitim kırbacı da sıklıkla kullanılan eğitim ürünleri arasında yer alır. Ürünün sap uzunluğu 24.5 cm olarak belirlenirken kamçı uzunluğu ise 28 cm’dir. Son derece esnek ve şekli bozulmayan köpek eğitim kırbacı da kolluk gibi polis köpeklerinin eğitimde sıkça kullanılır. Sıklıkla tercih edilen eğitim malzemelerinden biri de tuvalet eğitim spreyidir. Birbirinden farklı boyutlarda sprey modelleri üretilir. Evde ya da açık alanlarda da kullanılabilen tuvalet eğitim spreyi, çiş alıştırma spreyi olarak da bilinir. Kullanımı oldukça basittir. Tuvaletin yapılması istenilen bölgeye tuvalet alıştırma pedi serilir. Daha sonrasında ise yaklaşık 15 cm uzaklıktan biraz sprey sıkılır ve koklaması sağlanır.

Köpek Eğitim Malzemesi Fiyatları

Birbirinden farklı model ve ürün çeşitliliği ile köpek eğitim malzemeleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Isırma yastığı modellerinin yanı sıra eğitim tasması gibi pek çok ürün çeşidi de bu kategori içerisinde yer alır. Köpeğe sahip olan hemen hemen herkes tarafından sıklıkla tercih edilen köpek eğitim malzemesi fiyatları, her bütçeey hitap eden seçenekler sunar. Ayrıca ürünlerin genel olarak toplumun her kesiminden kişinin bütçesine uygun olduğu söylenebilir. Bunun yanı sıra her köpek eğitim malzeme ve aksesuar modeli de aynı fiyattan satışa sunulmaz. Her biri farklı boyut ve işlev ile üretildiği için köpek eğitim araçları farklı fiyat aralıklarıyla kullanıcılara sunulur. Bunun en önemli nedeni ise kullanılan malzemenin kalitesidir. Ayrıca ürün modelinin sunduğu özellikler de bu noktada önemlidir. Her ürün modelinin fiyat aralığı birbirinden farklıdır. Tuvalet eğitimi sağlayan sprey ile köpek eğitim kırbacının kullanım alanları da farklı olduğu için ücretlendirmeleri de aynı şekilde olmaz. Genel olarak fiyatlar, modellerinin sahip olduğu niteliklerle de doğru orantılı olarak artar veya azalır. 

Köpek Eğitim Malzemesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Günümüzde alışveriş yaparken hemen hemen herkes için en önemli noktalardan biri, satın alınacak ürünün özelliklerine dikkat etmektir. Bu bahsi geçen durum kişiden kişiye farklılık gösterebileceği gibi satın alınmak istenen ürün ya da modelle ilgili olarak da değişebilen bir detaydır. Tüm bunların yanı sıra birbirinden farklı tasarıma sahip köpek eğitim malzemeleri seçiminde de dikkat edilmesi gereken detaylar bulunur. Bu detaylar arasında ise köpeğinize ne tür bir eğitim vereceğiniz oldukça önemlidir. Her ürünün farklı bir işlevi bulunur. Köpek eğitmen malzemeleri arasından seçim yaparken ayrıca köpeğinizin özelliklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Eğitim tasması hemen hemen her köpek için kullanılırken kolluk ise genel olarak özel harekat veya köpek polislerin eğitimi için kullanılır. Bu gibi özellikler satın almada önemlidir. Eğer köpeğinize tuvalet eğitimi vermek istiyorsanız özel olarak üretilen spreyleri tercih edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery