Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Köpek Kulübesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Köpek Kulübesi markası:

2021 yılı Köpek Kulübesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 72 Köpek Kulübesi modeli içerisinde en ucuz Köpek Kulübesi fiyatı 88.51 TL iken, en yüksek Köpek Kulübesi fiyatı 3339.78 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köpek Kulübesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Köpek Kulübesi fiyatı ise 1526.99 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Köpek Kulübesi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Köpek Kulübesi

Köpek kulübesi köpekleri yağmurlu ve karlı gibi çeşitli hava şartlarından korumak ve kendilerini güvende hissetmeleri amacı ile inşa edilen yapıların başında gelir. Köpek kulubeleri sadece evcil hayvanları değil sokak hayvanlarının kalması için korunaklı bir yuva sağlar. Bu noktada sokak hayvanlarının kalması için inşa edilmiş köpek kulubeleri sokağın çeşitli noktalarında konumlandırılabilir ve korunaklı bir yuva görevi görür. Köpek kulübesi modelleri genellikle ev şeklinde dizayn edebildikleri gibi farklı geometrilerde de kullanıcılara sunulabilir. Köpek kulübeleri farklı tasarımlar ve özellikler de kullanıcılara sundukları için kullanıcılara geniş bir seçim imkanı sunar. Köpek türleri çocuklarına ve yetiştikleri bölgeye bağlı olarak çok farklı boyutlarda olabilir. Bu nedenle Köpek kulübesi modelleri her köpeğin sığabileceği farklı boyutlarda kullanıcıların beğenisine sunulur ve köpeklere mutlu hissedebilecekleri bir yuva sunar. Köpek kulubeleri genellikle ahşap malzemelerden üretilebildiği gibi plastik gibi malzemelerden de üretilebilir. Köpek kulübelerinde kullanılan malzeme farklı avantaj ve dezavantajlar oluşturabilir. 

Köpek Kulübesi Modelleri ve Özellikleri

Köpek kulubeleri su geçirmezlik gibi evcil hayvanlarınızın rahat etmesi için  farklı özelliklerde sunulabilir. Köpek kulübesi markaları köpeklerinizin, kendilerini güvende hissetmeleri ve soğuk hava şartlarından korunmaları için özenle üretilir. Köpek kulübesi markaları arasından seçimlerinizi yapabilir köpeğinizin konforunu artırabilirsiniz. Su geçirmez köpek kulubeleri üst kısmı membran gibi yalıtkan malzemeler ile donatılır. Bu sayede su geçirmez köpek kulübesi modelleri ile köpeğinizin yağışlı havalarda köpeğinizin kuru ve sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz. Bilinenin aksine, sibirya kurdu ve kangal gibi doğuştan soğukta yaşamaya elverişli yapısı olan köpekler dışında tüm köpekler üşür. Bu noktada yaşadığınız bölgedeki sokak hayvanlarının bir kulübeye sahip olmasını sağlayabilir, onları soğuktan korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Köpek kulübesi modelleri bahçe gibi  farklı ortamlara uyum sağlayabilmeleri açısından değişik dizaynlarda üretilir. 

Bahçenizde beslediğiniz köpeğinize şık tasarımlı bir köpek kulübesi alabilir, bahçenizin görselliğini artırabilirsiniz. Üstelik bu sayede aynı zamanda köpeğinizin güvende ve huzurlu hissetmesini sağlayabilirsiniz. Köpek kulübesi modellerinden demonte olarak sunulan modelerden birisine sahip olabilir, montaj esnasında sevdiklerinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Bu sayede köpeğinizin bir yuvası olmasını sağlayabilir ve köpeğinizin sevgisini daha çok kazanabilirsiniz. Ya da hazır köpek kulübesi modellerinden alabilir pratik  kurulum imkanına erişebilirsiniz. Köpekler kemirme alışkanlıkları gibi alışkanlıkları yüzünden kulübelerini kemirebilir, olumsuz durumlar oluşabilir. Köpek kulübesi ahşap modelleri sağlıklı bir kullanım sunar köpeğinizin sağlıklı kalırken, güvende hissetmesini sağlar. Mandu ultra lükse köpek klubesi bahçeli genelde tekne yapımında kullanılan dayanıklı dış yapı malzemeleri kullanılarak üretilir. Bu sayede yoğun iklim değişikliklerinde bile sağlam kalır. Mandu ultra lüks köpek kulübesi bahçeli modeli çürümeye ve kurtlanmaya dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar köpeğinize ev sahipliği yapabilir. Mandu ultra lükse köpek klubesi insan girişi için ek bir kapı bulundurur bu sayede kolaylıkla temizlenebilir, köpeğinize temiz bir yuva imkanı sunar. Üstelik yüksek çatı seviyesi sayesinde köpeğinize konforlu ve huzurlu bir barınma alanı sunabilir. Köpek kulübesi büyük boy modelleri tercih edebilir köpeğinizin geniş ve ferah bir yuva sunabilirsiniz. Köpek kulübesi plastik modelleri taşınma gibi durumlarda hafif yapısı ile rahat taşınabilir ve pratik bir kullanım imkanı sunar.

Köpek Kulübesi Fiyatları

Köpek kulübesi modelleri değişken hava şartlarına uygun şekillere ve özelliklerde dizayn edilir. Bu nedenle köpek kulübelerinde kullanılan malzemelerin yapısı ve özellikleri farklı olabilir. Bu noktada köpek kulübesi fiyatları üzerlerinde kullanılan malzemenin birim maliyeti oranında değişir. Su geçirmez özellikte sunulan köpek kulübesi ile plastik köpek kulübesi kullanılan malzeme farklı olduğu için farklı fiyatandırılır. Köpek kulübeleri köpekleriniz rahat ve sağlıklı bir kullanım sunları için uzun süreler farklı üretim teknikleri denenerek üretilir. Her marka farklı üretim prosesleri kullanabileceği için köpek kulübesi fiyatları markadan markaya farklılık gösterebilir. Demonte olarak sunulabilen köpek kulübelerinin alternatif bir seçenek sunan hazır köpek kulübeleri önceden monte edilir, ve kullanıcıların pratik bir kurulum yapmalarına olanak verir. Hazır köpek kulübesi fiyatlarında, yağmur geçirmeme gibi ek özelliklerin olması kulübenin fiyatını etkileyebilir. Ahşap malzemeden dizayn edilmiş hazır köpek kulubesi fiyatı ile plastik köpek kulübesi farklı fiyatlandırılır. Dilerseniz cimri.com’u ziyaret edebilir en ucuz köpek kulübelerini karşılaştırabilirsiniz.

Köpek Kulübesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Köpeğinizin güvende hissetmesini sağlamak için bir köpek kulübesi satın almayı planlıyor olabilirsiniz. Köpek kulübesi satın alırken dikkat edilecek birkaç temel nokta bulunur. Bu noktalardan en önemlisi köpeğinizin boyutlarına uygun bir köpek kulübesi tercih etmeniz olur. Bu nedenle satın alacağınız köpek kulübesi ölçüsü köpeğinizin konforu açısından önemli olur. Yoğun yağış alan bölgelerde yaşıyorsanız bu noktada su geçirmez bir köpek kulübesi modeli tercih etmeniz daha doğru olur. Bu sayede köpek kulübesi su geçirmez modelleri ile köpeğiniz kuru ve sağlıklı kalabilir. Köpekler kemirme alışkanlıklarına sahip olmaları nedeni ile kulübelerini kemirme eğilimde olabilirler. Bu ihtimale karşı kimyasal kullanılmayan ahşap köpek kulübesi modellerini tercih etmeniz köpeğinizin sağlığı açısından daha doğru olabilir. Soğuktan koruyan dayanıklı köpek kulubeleri tercih etmeniz köpeğiniz sıcak kalmasına yardımcı olur ve daha huzurlu hissettirebilir. Bu nokta satın alacağınız köpek kulübesinin dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat edebilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz köpek kulübesi modelinin kullanıcı yorumlarına göz atabilir, farklı kullanıcı deneyimlerini okuyabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery