Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Köpek Güvenliği Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Köpek Güvenliği markası:

2021 yılı Köpek Güvenliği Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 110 Köpek Güvenliği modeli içerisinde en ucuz Köpek Güvenliği fiyatı 20.85 TL iken, en yüksek Köpek Güvenliği fiyatı 3553.15 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köpek Güvenliği fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Köpek Güvenliği fiyatı ise 268.65 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Köpek Güvenliği Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

EzyDog marka köpek güvenliği ürünlerini en uygun fiyatlarla Cimri.com sitesinde bulabilir, güvenlik ürünlerini karşılaştırabilirsiniz.

Evlerde bakılan köpeklerin sağlığı ve güvenliği için soğuk havalarda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar şöyledir;

Köpekler, soğuk havalarda içeriye veya soğuktan koruyacak köpek kulübelerine alınabilir. Bazı soğuk iklim köpekleri dışındaki cinsler, soğuk havalara karşı duyarlıdır. Köpeğin hasta olmaması için soğuk havalardan korunması bu nedenle önemlidir.

Kar ve donun olduğu havalarda da köpeklere su vermek gerekir, çünkü bu hayvanlar buzu yiyerek suya dönüştürebileceklerini bilmezler ve susuz kalabilirler.

Köpeklerin eklemleri, soğuk havalardan etkilenebilir. Bu nedenle koruyucu kışlık köpek giysileri giydirmek faydalı olur.

Av köpekleri için geliştirilen köpek güvenlik ürünleri nelerdir?

Bunların dışında köpek güvenliğini sağlamak adına geliştirilmiş ürünler de vardır. Fosforlu ışıklı köpek yelekleri özellikle avcılar tarafından tercih edilir. Av esnasında, köpek meranın içinde avcıdan metrelerce uzaklaşabilir, hatta gözden kaybolabilir. Köpekler genellikle kaybolmaz, sahibini nerede bulacaklarını bilirler, ancak özellikle av meralarında kötü niyetli başka avcılara denk gelen köpekler, başkaları tarafından sahiplenilebilir. Böyle durumları önlemek için köpeklerin boyunlarına takılan köpek takip GPS cihazları ve ışıklı yelekler köpeğin hemen bulunmasını sağlar. Gece avları için de fosforlu yelekler giydirilebilir. Bu yelekler, av hayvanlarını ürkütebileceği için pek çok avcı tarafından tercih edilmese de köpeğinin güvenliğini ön planda tutan avcılar, her şeye rağmen bu ürünleri kullanabilirler.

Sudan korkan köpekler için geliştirilen köpek güvenlik ürünleri nelerdir?

Köpekler, yüzme yeteneği olan hayvanlardır, ancak bazen suya karşı bir korku geliştirip, suya girmek istemezler. Bu durumda, sudan korkan köpekleri suya alıştırmak için kullanılan köpek can yelekleri de kullanılır. Bu yelekler, köpeğin suyun üzerinde kalmasını sağlayarak, su korkusunu yenmesine yardımcı olur. Köpeğinize can yeleği giydirerek yavaş yavaş suya alışmasını sağlayabilirsiniz. En ucuz köpek can yeleklerini Cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Köpek güvenlik ürünlerinin fiyatları ne kadardır?

Köpeğinizin güvenliği için en uygun fiyatlı ürünleri, cimri.com sitesinde, köpek kategorisi altında yer alan, köpek güvenliği sekmesini tıklayarak görüntüleyebilir, en ucuz köpek güvenlik ürünlerini kolayca bulabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery