track source
track source

Kedi

Kedi Fiyatları

10090 Ürün gösteriliyor.
Kedi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kedi modelleri ve Kedi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kedi kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Kuru Kedi Maması, Kedi Kumu, Konserve-Yaş Kedi Maması, Kedi Oyuncakları, Kedi Mama-Su Kabı. 10090 adet Kedi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kedi Ürünleri

Kedi ürünleri oldukça çeşitlidir. Kediler de insanlar gibi pek çok ihtiyaca sahiptir. Mamadan kuma, tasmadan aksesuarlara kadar pek çok kategoride kedi ürünü çeşidi vardır. Kedilerin sadece mamaları bile oldukça çeşitlidir. Kuru ya da yaş mama tercihi kedinizin beğenisine göre değişir. Yine bu mamaların farklı tatlarda üretilmiş olanları da mevcuttur. Bununla birlikte kedinizin tuvalet ihtiyacı için kullandığı kedi kumu da farklı içeriklerde üretilmiştir. Kedinizin eğlenmek için oyuncaklara da ihtiyacı vardır. Farklı tasarımlarla kedi oyuncağı çeşitlerine rastlamanız mümkündür. Farklı markalarda kedi ürünleri üretimi yapılır. Bu markalardan alacağınız tüm kedi ürünleri, kedinizin tercihine göre olmalıdır. Bazen onların beğeneceğini düşündüğünüz bir ürün kediniz tarafından çok da tercih edilmez. Kedilerin ayrı bir dünyası vardır. Her biri ayrı bir kişiliğe sahiptir. Bu nedenle alacağınız ürün ne olursa olsun onun hoşuna giden bir ürün olmalıdır. Aksi takdirde kediniz bu ürünü kullanmayı reddedecektir. Bu nedenle kedinizin beğenilerini göz önünde bulundurarak ürünlerinizi tercih etmeniz daha yerinde olur.

Kedi Ürünleri Çeşitleri

 Kedinizin ihtiyaçları için üretilen pek çok ürün mevcuttur. Bu ürünlerin en başında elbette beslenme gelir. Kediniz için üretilmiş farklı tatlara sahip pek çok mama vardır. Bu mamalar kedinizin damak tadına uygun olarak tasarlanmıştır. Fakat her kedinin ayrı bir damak tadı vardır. Günlük kullanım için kuru kedi maması tercih edilir. Kedinizin günlük besin ihtiyacını karşılayan bu mamalar farklı içerikte üretimlere sahiptir. Bununla birlikte yaş kedi maması, kedinizin oldukça seveceği mama türlerinden biridir. Farklı lezzetlerle kendiniz için özel olarak hazırlanmış bu mamalar kedinizin beğenme ihtimalinin yüksek olduğu mama türlerindendir. Elbette kedinize mamasını vermek için bir de kedi mama kabı olmalıdır. Kediniz için özel olarak aldığınız kuru ya da yaş mamaları bu mama kabına koyabilirsiniz. Böylece kediniz mamasını nerede yemesi gerektiğini bilir. Kedi su kabı da mama kabı kadar gerekli olan ürünlerdendir. Kediniz suyunu bu kaptan içmek isteyecektir. Kedinize zaman zaman kedi ödülü de verebilirsiniz farklı lezzetlerde üretilmiş olan bu yiyecekleri kediniz oldukça sever. Aynı zamanda kedinize zaman zaman kedi vitamini de verebilirsiniz. Kedinizin tuvalet ihtiyacı için de bir alan oluşturulmalıdır. Bunun için öncelikli olarak kediniz için özel olarak tasarlanmış kumlardan temin etmelisiniz. Tuvalet kabı içerisine dökeceğiz kum, kedinizin tuvaletini yapmak için tercih edeceği bir alan olacaktır. Kedinizin eğlenme ihtiyacı da önemlidir. Bu amaçla üretilmiş oyuncaklar olmasının yanında hem tırnaklarını bileyici hem de eğleneceği kedi tırmalama aksesuarı ürünlere de kedinizin oldukça hoşuna gider. Kedinizin kendini rahat hissedeceği bir yerde uyuyabilmesi de gerekir. Bunun için özel olarak tasarlanmış kedi yatağı çeşitleri vardır. Kediniz bu alanı benimseyerek yatağında huzurlu bir uyku uyuyabilir. Kedinizin bakımı için kedinizin tüylerini taramanız gerekir. Bu tarama işlemi için kedi fırçası kullanılır. Bunun için tasarlanmış pek çok çeşitli ürün, kedinizin taranırken keyif almasını da sağlar. Bununla birlikte kedinizi veterinere ya da başka bir yere götürürken bir kedi taşıma çantası ihtiyacınız olacaktır. Bu çanta yardımıyla kendinizi güvenli bir şekilde gideceğiniz yere ulaştırabilirsiniz.

Kedi Ürünleri Fiyatları

Oldukça fazla kedi ürün çeşidi vardır. Kedinizin beslenmesinden tuvalet ihtiyacına, eğlenmesinden bakımına kadar pek çok ürüne ihtiyacı vardır. Çeşitli markalardan farklı üretimler gerçekleşir. Bu ürünler kedinizin beğenisi düşünülerek üretilmiştir. Her kedinin farklı bir karakteri vardır. Dolayısıyla aldığınız kedi ürünü ne olursa olsun kedinizin bu ürünü beğenmesi önemlidir. Örneğin mama tercihinde bulunurken pahalı bir ürün yerine çok standart bir ürün tercih edebilirsiniz. Çünkü kediniz bu ürünü tercih eder. Alacağınız ürünün farklı fiyatlandırmaları mevcuttur. Bu fiyatlandırmalara dikkat etmeden önce kedinizin beğenisini göz önünde bulundurmalısınız. Bir konserve kedi maması genel olarak tüm kedilerin tercih ettiği bir mama çeşididir. Fakat bu her kedi için geçerli olmayabilir. Kuru mamalardan daha fazla fiyatlandırmaya sahip olan konserve ve yaş mayalar, kedinizin tercih etmeyeceği bir yiyecek olabilir. Bunun için bu ürünleri alırken kedinizin nedenisiniz göz önünde bulundurmalısınız. Kedi ürünü çeşitlerinden almak isterseniz bütçenize en uygun fiyatı bulabilmek için cimri.com'un filtreleme özelliğini kullanarak karşılaştırma yapabilirsiniz.

Kedi Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kedinizin beğenisi kedi ürünleri satın alırken önemlidir. Örneğin mama tercihinde bulunacaksanız kedinizin damak tadını göz önünde bulundurmanız gerekir ya da kedi kumunuz kedinizin hoşuna gidecek bir esansta olmalıdır. Kedi kum kabı içerisine koyacağınız kum çeşitleri, genellikle kedinizin beğeneceği şekilde üretilmiştir. Kediniz için kedi tasması da tercih etmek isteyebilirsiniz.  Bu ürünü satın alırken de kedinizin tercihini göz önünde bulundurmalısınız. Kedinizin rahatsızlık duyacağı bir tasma tercih etmemeye özen göstermelisiniz. Onun hoşuna gidecek ürünleri tercih etmeniz gerekir. Kediniz için alacağınız oyuncaklar da onun eğlenceli vakit geçirmesi için önemlidir. Hareketli oyuncaklar daha çok hoşuna gidecektir. Bununla beraber kedi tüylerini, evinizin farklı alanlarında gözlemleyebilirsiniz. Koltuklarınız ve kıyafetleriniz tüylerin en sık yapıştığı yerlerdir. Bu alanlarda arınma sağlayabilmek için kedi tüy toplayıcı alabilirsiniz. Bu ürün kullandığınız alandaki tüyleri toplayarak kullanıldığı yerde pürüzsüz bir görüntü sağlar. Böylelikle özellikle evinizden ayrılırken üzerinize yapışan tüyleri rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery