Kedi Mama-Su Kabı

Kedi Mama-Su Kabı Fiyatları

579 Ürün gösteriliyor.
Kapasite
Kedi Mama-Su Kabı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Gaga Taşı-Kumu Fiyatları
 • Reçel Fiyatları
 • Salam Sosis Fiyatları
 • Bulaşık Süngeri Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Kedi Mama-Su Kabı Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kedi Mama-Su Kabı markası:

  2021 yılı Kedi Mama-Su Kabı Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  24 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 579 Kedi Mama-Su Kabı modeli içerisinde en ucuz Kedi Mama-Su Kabı fiyatı 1.0 TL iken, en yüksek Kedi Mama-Su Kabı fiyatı 3799.95 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kedi Mama-Su Kabı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kedi Mama-Su Kabı fiyatı ise 111.63 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Kedi Mama-Su Kabı Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Kedi Mama ve Su Kabı

  Birçok kedi sahibi, kedisinin mama ve su kabını seçerken çocuğuna biberon satın alıyormuş hassasiyeti ile hareket eder. Büyük titizlikle seçilen bu araç gereçlerin hem kalitesi hem de görüntüsü kişileri tatmin etmelidir. Birbirinden tatlı ve hoş gözüken kedi mama su kabı seçenekleri piyasada bulunur. Bu kaplar, kedilerin rahat şekilde mama yemelerini ve su içmelerini sağlayacak şekilde tasarlanır. Dolayısıyla birbirinden farklı boyutlarda ürünlerle karşılaşılabilir. Bu noktada kedinizin boyu ile uyumlu olacak bir mama ve su kabı satın almak önemlidir. Aksi takdirde küçük bir kediye ulaşamayacağı mama kabında yemek vermek çok da etkin olmaz. Kedi mama su kapları birbirinden farklı metaryallerden üretilir. Ürünü satın alırken bu nokta da incelenmelidir. Kedi mama ve su kabı fiyatlarına bakıldığında geniş bir fiyat aralığı göze çarpar. Ancak genel olarak bu kapların fiyatlarının orta grupta olduğunu söylemek mümkün olur. Kedi sahiplerinin tüm seçenekler içerisinde en beğendiğini ve en uygun fiyatlısını seçmesi ise Cimri.com ile kolaylaşır. 

  Kedi Mama ve Su Kabı Çeşitleri

  Birçok kişi, kedi mama ve su kabı çeşitleri üzerine düşünmediği için seçeneklerin ne kadar fazla olduğunu farketmeyebilir. Ancak çok da detaylı olmayan bir araştırma bile sevimli dostlar için üretilen onlarca mama ve su kabı olduğu gerçeğini ortaya çıkarır. Tekli kaplardan, ikili ve üçlü hazneli kaplara; otomatik dolum yapan ürünlerden, dijital mama ve su akıtan kaplara kadar onlarca çeşit bulunur. Birçok kedi sahibinin tercih ettiği kedi mama su kabı seramik olan seçeneklerdir. Seramik kaplar plastiklere nazaran daha ağır olur. Bu nedenle kolaylıkla yer değiştirmez. Böylece hareketli bir kedi bile rahatlıkla beslenebilir. Tek boyutlu üretilmezler. 500 ml, 1000 ml gibi seçenekleri bulunur. Böylece kedinin beslenme kapasitesine uygun olan boyut seçilebilir. Malzeme özelliği gereği sert bir darbeyle kırılma ihtimali vardır. Ancak kediler tarafından kaldırılıp yere vurulması çok mümkün olmadığından dolayı gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Ahşap kedi mama su kabı olarak bilinen ürünlerde ahşap genellikle sehpa kısmında kullanılır. Mama ve su kabı çelik, alüminyum, plastik veya seramik kaplardan üretilir. Bu tür mama kapları çok daha nizami durduğu için tercih edilir. Hem ev içerisinde hem de sokak kedilerini beslemek adına sıklıkla sehpalı mama kapları tercih edilir. Bazı ahşap sehpalı mama ve su kapları eğimli şekilde durur. Hayvanların beslenmesini çok daha kolay hale getiren bu ürünler güzel bir beslenme istasyonu oluşturur. Genellikle birden fazla hazneli şekilde üretildikleri için birden fazla kedi için de aynı alan kullanılabilir. Kedi mama ve su kabı plastik malzemeden de üretilir. Genellikle uygun fiyatı nedeniyle tercih edilir. Normalde hafif bir malzeme olmasından dolayı plastik mama kapları hareketli hayvanlar için dezavantajlı olur. Kolayca yerinden oynatıp içerisindeki ürünler dökülebilir. Ancak üreticilerin birçoğu bu sorunun farkına varıp plastik mama kaplarının yüzeyle birleşen kısmına tutucu materyaller ekler. Bu dezavantaj da ortadan kalktıktan sonra kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği ürünler haline gelirler. Her kedi mama ve su kabı gerek materyali gerek boyutu anlamında iyice incelenerek satın alınmalıdır. Doğru ürün boyutu ve materyali seçildikten sonra geriye kalan yalnızca göz zevki olur.

  Kedi Mama ve Su Kabı Fiyatları

  Kedi mama ve su kabı denildiğinde birçok ürün seçeneği ile karşılaşılır. Kenarları yüksek tabak formunda olanlardan otomatik mama dolduran seçeneklere kadar farklı ürünler bulunur. Basitten karmaşığa giden bu tasarımlarda fiyatların da değişmesi olağandır. Kedi mama kabı fiyatları araştırıldığında fiyatlar arasında uçurumla karşılaşılmaz. İki mama kabı arasında fiyat farkına sebep olan şeylerden birisi kabın materyalidir. Plastik mama kabı fiyatları neredeyse her zaman çelik olan mama kaplarından daha uygun fiyatlı olur. Bazı mama kaplarında iki kaseyi tutmak amaçlı ahşap hazneler bulunur. Bu şekilde ekstradan eklenen materyaller de keza ürün fiyatlarını etkiler. Kedi köpek mama su kabı olarak kullanılabilen otomatik ürün akıtan kaplar da piyasada bulunur. En yüksek fiyatlı kapların bunlar olduğunu söylemek mümkündür. Özellikle mekanizmada elektronik bir aksam bulunuyorsa fiyatlar yükselebilir. Nadir şekilde yüksek fiyatlı mama kaplarına rastlanır demek yanlış olmaz. Genellikle manuel mama kapları kullanıldığından dolayı mama kapları fiyatları anlamında genelleme yapılırsa uygun fiyatlı ürünlerden oluşur demek mümkündür.

  Kedi Mama ve Su Kabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  İster evde bakılan bir kedi için olsun ister sokak kedileri için olsun birçok kişi mama ve su kabı alışverişi yapar. Ancak bu alışveriş esnasında da dikkat edilmesi gereken noktalar mevcuttur. Aksi takdirde satın alınan mama ve su kabı kullanışlı olmayabilir. Bazı durumlarda hiç kullanılamadan durmak zorunda kalabilir. Bunu yaşamamak adına öncelikle mama ve su kabını kullanacak kedi boyutu ve sayısını bilmek gerekir. Birden fazla kedi beslenen bir alanda tek ve küçük bir kap kullanmak doğru olmaz. Eğer beslenen kedi yavru bir kedi ise boyundan büyük bir kap seçmek de doğru bir tercih değildir. Kap ve kullanan kedi boyu değerlendirildikten sonra kabın materyalini seçmek gerekir. Kişi sokak kedilerinin kullanması için bir kap satın alıyor ise kolay kırılmaması için kedi mama ve su kabı plastik çeşitlerinden tercih etmesi gerekir. Plastik malzemelerin kırılmaya karşı seramikten daha dayanıklı olması sokak ortamına daha uygun olur. Beslenen bir ev kedisi ise kedinin karakterine bağlı olarak iki materyal de tercih edilebilir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery