track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kedi Ödülü Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kedi Ödülü markası:

2021 yılı Kedi Ödülü Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
27 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 427 Kedi Ödülü modeli içerisinde en ucuz Kedi Ödülü fiyatı 5.25 TL iken, en yüksek Kedi Ödülü fiyatı 340.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kedi Ödülü fiyatlarının ortalaması alındığında ise 27 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kedi Ödülü fiyatı ise 10.08 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kedi Ödülü Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kedi Ödülü

Hayvansever kişilerin evcil hayvanlara ilgisi oldukça fazladır. Evcil hayvan sahiplenmek isteyen kişiler beslenme, bakım eğitim gibi tüm sorumluluğuyla evcil hayvanları sahiplenir. Evcil hayvanlar arasında eğitilmesi en zor olanları kedilerdir. Bu sebeple ev içerisinde zorlu anların yaşanma olasılığı çok yüksektir. Hareketli yapılarından dolayı eğitilmesinde zorluk çekmemek için kedi ödülleri en büyük yardımcılardır. Kedi ödül mamaları ile daha verimli ve kolay bir şekilde eğitim verilmesi sağlanır. Kedi ödül mamaları, kedilerin sağlığına zarar vermeyecek içeriklere sahiptir. Kedi ödül mamaları her yaş ve cinsteki kediler için uygundur. Kedileri eğitmek ve eve kolay bir şekilde adapte olmasını sağlamak için kedi ödülü mamalarını güvenle tercih edebilirsiniz. Kuru ve yaş kedi ödülü maması olarak üretilen ödül mamaları, kedinizin damak zevkine uygun olanını seçmenizde yardımcı olur. Kedi ödül maması peynirli, somon, tavuk eti, ciğer, sığır eti gibi birbirinden farklı tatlarla lezzetlendirilmiş kedi ödülleri seçenekleri arasından kedinizin damak tadına en uygun olan çeşitleri tercih edebilirsiniz. 

Kedi Ödülü Çeşitleri

Evcil hayvanlar arasında kediler bakımı en zor olan hayvanlar arasında yer alır. Kedi ödülü mamaları, kedilerin eğitilmesinde ve eve alışma sürecinde en büyük yardımcılardır. Kedi ödülü mamaları, her yaştaki ve cinsteki kediler için uygundur. Kedi ödülü mama çeşitleri; kedi ödül maması somonlu, tavuk etli kedi ödül maması, ciğerli kedi ödül maması, sığır etli kedi ödül maması gibi farklı lezzetlerde satışa sunulur. Tüm kedi ödülü mamaları farklı lezzetlerde sunulurken aynı zamanda vitamin protein açısından da zengin içeriklere sahiptir. Bu içerikler sayesinde kedinizi eğitirken aynı zamanda sağlığını korur. Kedi ödülü çeşitlerinin normal mamalar gibi günlük kullanma zorunluluğu yoktur. Kedi ödülü mamalarını, kedinizin eğitimi sırasında ödüllendirmek için tercih edebilirsiniz. Evinize alıştırmak istediğiniz kedilerin eğitiminde oldukça faydalı olan kedi ödülü mamaları yaş ve kuru seçenekleriyle satışa sunulur. Kedilerin sürekli katı mamalarla beslenmesi belli bir süre sonra bağırsak problemleri yaşamalarına sebep olabilir. Bu nedenle kedi ödüllerinde sıvı kedi ödülü maması çeşidi de bulunur. Kedi sıvı ödül mamalarında da farklı lezzette seçenekler bulunur. Kedi ödülü mamaları her yaşta kedilere verilecek şekilde alternatifleriyle satışa sunulur. Bu sebeple farklı yaşlardaki kediler için yaşına uygun kedi ödülü mamaları rahatlıkla kullanılabilir. Bu sayede her yaştaki kedilerin eğitimi için kullanabilirsiniz. Yavru kediler yetişkin kedilere göre daha hassas yapıya sahiptir. Bu nedenle kedi ödülü mamaları yavru kedilere de uygun olacak farklı içerikli seçenekleriyle üretilir. Yavru kedi ödülü mamalarının içeriğinde bulunan yağ ve proteinler kedilerin kısa süre içinde kilo alımına yardımcı olur.Kedi ödülü mamaları gramajları ile de farklı çeşitlerde üretilir. Kedi ödül maması 60 gr., kedi ödülü maması 20 gr., kedi ödülü maması 50 gr. gibi ihtiyacınızı karşılayacak farklı gramajlarda üretilir. Birbirinden farklı, her yaş grubu için olan kedi ödülü mamalarını kedilerinizin eğitiminde ve beslenmesinde güvenle kullanabilirsiniz. 

Kedi Ödülü Fiyatları

Kedi ödül maması fiyatları; birbirinden farklı içerikleri ve çeşitleri ile özelliklerin bir araya gelmesi sonu değişkenlik gösterir. Kedi ödülü maması fiyatlarını etkileyen birçok unsur vardır. Her marka kedi ödül mamalarının içeriğini farklı formüllerle üretir. Bu neden her markanın satışa sundukları fiyatlar farklıdır. Kedi ödül mamaları her yaştan kedinin kullanımı için yetişkin ve yavru kedilere uygun olacak şekilde farklı içeriklerle üretilir. Bu da fiyatları doğrudan etkiler. Kedi ödülü mamaları, farklı lezzetlerle tatlandırılarak çeşitlere ayrılır. Somonlu kedi ödülü maması, kedi ödül maması tavuklu, ciğerli kedi ödülü maması gibi birden fazla farklı lezzetlerde üretilir. Bu da kedi ödülü mamalarının fiyatlarını doğrudan etkiler. Kedi ödülü  mamalarını farklı gramajlarda satışa sunulur. Farklı gramajdaki kedi ödülü mamaları da farklı fiyatlarla satışa sunulur. Birbirinden farklı lezzetteki kedi ödülünü mamalarını satın almadan önce kedinizin hangi lezzetten hoşlandığına, hangi yaş grubunda olduğuna dikkat edilerek en doğru fiyat analizi yapılmalıdır. Kedi ödülü çeşitlerini Cimri.com üzerinden inceleyebilir, fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize en uygun ürünü satın alabilirsiniz. 

Kedi Ödülü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kedi ödül maması, kedilerin eğitilmesinde büyük önem taşır. Kedi ödülü mamaları, kedilerinizin eğitilmesinde yardımcı olurken aynı zamanda beslenmesinde de büyük rol oynar. Bu nedenle kedi ödülü maması satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Kedi ödülü maması satın alırken kedinizin yaşına dikkat edilmelidir. Her yaştaki kediler için farklı içeriklerle kedi ödül mamaları üretilir. Eğer yavru kediniz varsa yavru kedi ödül mamalarını tercih etmelisiniz. Kediler için ödül maması satın almadan önce kedilerinizin tüylerinin uzunluğuna dikkat etmek gerekir. Eğer uzun tüylü bir kediniz var ise muhakkak ona uygun olacak kedi ödülü mamalarını tercih etmelisiniz. Bu sayede sindirim ve boşaltım açısından herhangi bir sıkıntı yaşanmamış olur. Ayrıca kedi ödülü mamalarını malt değeri yüksek olan markalardan tercih etmelisiniz. Ayrıca laktoz kedilerde sindirim sistemini etkileyen büyük bir etkendir. Kedilerin rahat hareket etmeleri ve sindirim problemleri yaşamaması için alacağınız kedi ödülü mamalarının laktoz içermeyen çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz. Tüm bu ayrıntılara dikkat ederek kedilerinizin ihtiyacı olan ve oldukça mutlu olacakları kedi ödül mamalarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery