track source

Kedi Taşıma Çantası

En Ucuz Kedi Taşıma Çantası Fiyatları

55 ürün gösteriliyor.
Kedi Taşıma Çantası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kedi Taşıma Çantası modelleri ve Kedi Taşıma Çantası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kedi Taşıma Çantası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Trixie, Ferplast, Georplast, Imac, DaYang. 55 adet Kedi Taşıma Çantası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Kedi Taşıma Çantası Nedir?

Günlük hayatta artık sıkça rastlanabilen bir çanta türüdür kedi taşıma çantaları. Günümüzde artık daha çok hayvan bakımı üstlenilmekte buna bağlı olarak da hayvanların ihtiyaçlarına yönelik daha çok ürün tasarlanmaktadır. Kedi taşıma çantaları da bunlardan birini teşkil eder. Bu çantanın temel görevi kedinizi güvenli ve rahat bir şekilde taşıyabilmenizdir. Özellikle hayvanların hareket alanının yasak olarak kabul edildiği örneğin otobüsler veya feribotlarda seyahat imkanı sağlamasıyla çok yaygın bir kullanım sahasına ulaşmıştır.

Kedi Taşıma Çantası Çeşitleri Nelerdir?

Kedi taşıma çantaları çok geniş bir çeşit yelpazesine sahiptir. Kimi çantalar deri olarak üretilirken kimi çantalar plastikten üretilmektedir. Kimi çantalar el çantası iken kimileri ise sırt çantası olabilmektedir. Bazıları kedi taşıma çantaları fermuarlı olarak üretilirken kimileri ise özel kilitlere, kilitleme yuvalarına sahiptirler.

Kedi Taşıma Çantası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle düşünmeniz gereken en önemli şey kedinizin konforudur. Bu tür çantalar kedilerinizi rahatsız edici ürünlerdir. En ufak bir kusurda kediniz içerisinde durmak istemeyecektir. Sırt çantası alacaksanız eğer o vakit sırtınızda çantanızı test edin. Çantanın şekli sırta gelince değişiyor ise kedinizi de içinde olduğunu düşününce kediniz çantanın içinde düz bir pozisyon alamayacaktır. Bu da kendinizin rahatsız olmasına sebep olur. Bir diğer husus çantanın muhakkak hava alıyor olmasıdır. Sonuç itibariyle kediniz sizin bakımı üstlendiğiniz, cana sahip bir varlıktır. Onun yaşam koşullarının iyi olması veya iyileştirilmesi en az bir insanınki kadar mühimdir. Havasız bir çanta ya da bir diğer tabiriyle nefes almayan bir çanta kendinizi içinde bunaltır. Bu da kedinizin sersemleşmesine sebep olur.

Kediler ile Yolculukta Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kediler, genellikle yaşadıkları ortama bağlanan ve devamlı aynı yerde yaşamak isteyen canlılardır. Bu nedenle, bulundukları ortamdan uzaklaştırıldıklarında huzursuzlanırlar. Seyahatlerden de bu nedenle pek hoşlanmazlar. Yolculuk sonrası verilen kedi ödülleri, birlikte zaman geçirme gibi motivasyonlar, kedileri heyecanlandırmaz. Bu bağlamda köpeklerden oldukça farklıdırlar. Kedi ile birlikte seyahate çıkarken, onların rahatça huzurlu bir şekilde kalabilecekleri taşıma çantalarını kullanabilirsiniz. Otomobil ile yolculuk esnasında kedinin araç içinde serbest bırakılması, aracın içerisindekiler için oldukça risklidir, çünkü şoförün kucağına önüne atlayarak kazalara sebebiyet verebilir. Ayrıca açık camlardan köpekler gibi sadece dışarıya bakmakla kalmaz, atlayabilirler de. Bu nedenle, araç içerisindeyken, kapalı kutu veya çantalarında durmaları gerekir. Bu çantayı, kedi için iyi bir hava akımı sağlayan bir yere yerleştirmek gerekir. Aynı zamanda fren yaptığınızda düşmemesi için sabitleyerek, destekleyerek de yerleştirebilirsiniz. Kediyi kutusuyla beraber diğer eşyaların arasına bagaja koymak, kedinin hava almasını zorlaştırır ve huzursuz olmasına neden olur. Ön koltuk veya arka koltukta olması daha güvenlidir. Araç içinde seyahat ederken kedi durmadan miyavlayabilir. Bu durumdan endişelenip, kediyi kutudan çıkartmamak sağlıklı olur. Kedi kutuda kalmalıdır. Miyavlaması, bu durumdan hoşlanmadığını gösterir ki bu da onun sağlığından daha önemli değildir. Aracınızı park ettiğinizde, güneşten ısınabileceğini aklınızda bulundurmanız gerekir. Bu nedenle, uzun süre park halinde kalacaksanız, kediyi de yanınıza alabilir veya mümkünse camları açık bırakarak arabadan inebilirsiniz. Uçak seyahatlerinde ise birçok havayolu şirketi, kedinin sahibiyle birlikte yolculuk yapmasına izin vermeyebilir. Bu nedenle uçak yolculukları, yavru kediler için pek önerilmez. Kısa yolculuklar yapılacaksa, yetişkin kediler için uygun olabilir, fakat genellikle yorucu ve sersemleticidir.

Kedi Taşıma Çantaları Fiyatları Nelerdir?

Kedi taşıma çantalarının fiyatları tasarımlarına göre farklılık arz etmektedir. Kafes türü çantalar ile normal kumaştan üretilen bir el çantası arasından fiyat farklarının olması çok normaldir. Ortalama olarak piyasada kedi taşıma çantası 70 Türk Lirasından başlayan fiyatlar vardır. 200 Türk Lirasına kadar varabilmektedir. Böylece geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarda karşılaştırmalı bir analizi için cimri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.