Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kedi Taşıma Çantası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kedi Taşıma Çantası markası:

2021 yılı Kedi Taşıma Çantası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 85 Kedi Taşıma Çantası modeli içerisinde en ucuz Kedi Taşıma Çantası fiyatı 31.24 TL iken, en yüksek Kedi Taşıma Çantası fiyatı 2861.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kedi Taşıma Çantası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kedi Taşıma Çantası fiyatı ise 76.45 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kedi Taşıma Çantası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kedi Taşıma Çantası

Evcil hayvanlar, her zaman zamanlarını evde geçirmez. Çeşitli seyahatlerde evcil dostlarınızı yanınızda taşımanız gerekebilir. Bu durumda taşıma çantaları ve sepetlere ihtiyaç duyulur. Özgürlüklerine düşkün olan kedileri dışarı çıkarırken çeşitli araçlar kullanabilirsiniz. Güvenli ve konforlu bir şekilde kedilerin seyahat etmesini sağlayan taşıma ürünleri farklı formlarda üretilir. Plastik ve kumaş gibi farklı malzemelerden üretilen ürünler, kolay taşıma özellikleri ile ön plana çıkar. Kedi taşıma çantası çeşitleri askılı ve tekerlekli tasarımlara sahiptir. Kedilerin rahat bir şekilde seyahat etmesini sağlayan bu ürünler dayanıklı bir yapıdadır. Günlük kullanım ve uzun yolculuklar için tercih edebileceğiniz ürünler, farklı pet markalarının ürün yelpazesinde yer alır. Kedilerin rahat bir şekilde nefes alması için tasarlanan çantalar, şık tasarımları ile göze hitap eder. File, sepet ve şeffaf plastikten üretilen modelleri arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Uygun fiyatları ile her bütçeye uygun alternatifler sunan kedi taşıma çanta ve sepetleri zengin renk seçeneğine sahiptir. Pembe, sarı, mavi ve kırmızı gibi renk kombinlerinin kullanıldığı tasarımlarla evcil dostunuzun konforlu bir şekilde seyahat etmesini sağlayabilirsiniz. 

Kedi Taşıma Çantası Modelleri

Evcil hayvan bakımında kullanılan eşyaların uygun tasarımlara ve özelliklere sahip olması gerekir. Evcil dostların rahat ve konforlu bir şekilde hayatlarını sürdürebilmeleri için tasarlanan pet ürünleri farklı olanaklar sunar. Mama kaplarından suluklara kadar her pet ürünü kedi cinsine özel olarak tasarlanır. Kediler dışarı çıkarırken tasma takmak uygun değildir. Kutu ve sepetler kullanarak kedilerin konforlu bir şekilde seyahat etmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda onların dışarıda daha rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Kedi taşıma çantası modelleri her ırka uygun alternatifler sunar. Her ihtiyaca uygun tasarımlar sunan pet ürünleri arasından kedinizin özelliklerine uygun olacak şekilde seçim yapabilirsiniz. Kilolu hayvanları taşımak için büyük boy ürünleri kullanabilirsiniz. Kedi taşıma çantası çekçekli tasarımları kolay taşınabilir olması sebebiyle kullanıcılarına avantaj sağlar. Çekçekli modelleri tasarım özelliklerine göre farklı şekillerde çantaları kullanabilirsiniz. Askı aparatlarını takarak çekçekli modelleri sırt ve omuzda da taşıyabilirsiniz. File ve pencere bölümleri sayesinde kedilerin rahat bir şekilde nefes almasını sağlayan tasarımlar, tek ve çok renk kombinasyonlarına sahiptir. Leke tutmayan malzemelerden üretilen taşıma araçlarını kolay bir şekilde silerek temizleyebilirsiniz. Bez kedi taşıma çantası çeşitleri ise plastik ürün kullanmak istemeyenler için ideal alternatifler arasında yer alır. Katlanabilir özelliğe bez modelleri çekmece ve dolap içlerinde saklayabilirsiniz. Fermuarlı tasarımıyla pratik bir kullanım sunan bez çantalar, dayanıklı kumaşlardan üretilir. Son zamanlarda popüler modeller arasında yer alan şeffaf çantalar, şık tasarımlara sahiptir. Şeffaf plastik ve kumaş malzemelerin bir arada kullanılmasıyla üretilir. Geniş tasarımlarıyla konforlu bir kullanım deneyimi sunan kedi taşıma çantası şeffaf modeller, kedilerin yolculuk sırasında dışarıyı izlemesini sağlar. Ayrıca, yolculuk sırasında sizlerde kedinizi rahatça görebilirsiniz. Elde ve sırtta taşımaya uygun tasarımlar sunan şeffaf ürünleri su geçirmez özelliği sayesinde dört mevsim kullanım için tercih edebilirsiniz.Kedi taşıma sırt çantası büyük ve küçük boy tasarımlarıyla farklı kedi ırklarına hitap eder. Kedinizin kilosuna göre büyük ve küçük ölçülere sahip modeller arasından seçim yapabilirsiniz. 

Kedi Taşıma Çantası Fiyatları

Kedileri dışarı çıkarırken kullanılan çantalar farklı ihtiyaçları karşılayan alternatifler sunar. Zengin model seçeneğini sunan pet ürünleri üreticileri, büyük ve küçük ırk kedilerin rahat seyahat edebileceği taşıma çantaları üretir. Farklı formlarda üretilen ürünler çeşitli zevklere hitap eden renklere sahiptir. Modeller arasında tek renkli ve çok renkli tasarımları kolayca bulabilirsiniz. Kedi taşıma çantası fiyatları bütçeleri sarsmayan çeşitli alternatifler sunar. Satış fiyatlarını etkileyen durumlar arasında çantaların tasarımları, markaları ve boyutları etkili olur. Bu kriterlere göre belirlenen kedi taşıma ürünleri arasından bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli kullanım fırsatı sağlayan modeller kumaş ve plastik malzemelerden üretilir. Yüzlerce farklı satıcıyı bir araya toplayan Cimri.com’u kullanarak kedi taşıma sepet ve çanta modellerini tek sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz. Kedi taşıma sırt çantası fiyatları ve modellerini karşılaştırarak bütçenize göre bir plan yapabilirsiniz. Sayfada bulunan filtreleme özelliklerini kullanarak ihtiyacınıza uygun taşıma çantası modellerini listeleyebilirsiniz.

Kedi Taşıma Çantası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evcil dostları konforlu bir şekilde taşımak için çeşitli ürünler kullanılır. Bu ürünler hayvanların rahat edebileceği bir şekilde tasarlanmıştır. Kediler hareketli canlılar oldukları için dışarı çıkarken rahatça kontrol edebilmek için taşıma araçları kullanılır. Kedi taşıma çantaları farklı formlarda çeşitli malzemelerden üretilir. Bez ve plastik malzemelerin ağrılı olarak kullanıldığı taşıma çantalarını seçerken dikkat edilmesi gereken durumlar bulunur. Çanta seçimi yaparken kedinizin kilo ve büyüklüğüne göre seçim yapabilirsiniz. Bu sayede büyük ve küçük boyutlu modeller arasından kediniz için konforlu bir alan oluşturabilirsiniz. Kilolu hayvanlar için büyük çantaları tercih edebilirsiniz. Kedi taşıma çantası büyük boy modelleri tasarımlarına göre çekçekli taşıma imkanı sunar. Tekerlekler üzerinde sürükleyerek taşıyabileceğiniz bu model uzun yolculuklarda sizlere kolaylık sağlar. Veteriner ziyaretleri ve dışarı çıkarken ise sırt ve omuz askılı çantaları kullanabilirsiniz. Şeffaf plastik ve bez malzemelerden üretilen çantalar dayanıklı yapısıyla kolay bir kullanım deneyimi yaşatır. Ayrıca, kediniz kalabalıktan hoşlanmıyorsa fileli modelleri tercih edebilirsiniz. Fileli çanta tasarımlarında kediler dışarıyı net göremez ve bu sayede kalabalıktan rahatsız olmasını önleyebilirsiniz. Şeffaf modellerde ise yolculuk sırasında kedinizi kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery