Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kedi Tasması Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kedi Tasması markası:

2021 yılı Kedi Tasması Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 440 Kedi Tasması modeli içerisinde en ucuz Kedi Tasması fiyatı 5.5 TL iken, en yüksek Kedi Tasması fiyatı 437.38 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kedi Tasması fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kedi Tasması fiyatı ise 57.9 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kedi Tasması Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kedi Tasması

İnsanların en iyi dostları olan kedi ve köpekler için farklı alternatiflerde aksesuarlar üretilir. Kedi tasması ürünleri de kediler için üretilen aksesuardan biridir. Kedi sahipleri için kedilerinin nerede olduğunu bilmek ve olası kaybolma durumunda yerini kolaylıkla bulabilmek için tasma kullanmanın önemi büyüktür. Kedi tasmaları farklı boyutlarda ve farklı özelliklerde üretilerek satışa sunulur. Tasma kullanmak kedinizin kaybolması durumunda daha kolay bulunabilmesine yardımcı olur. Ayrıca tasma çeşidine göre kontrol edebilme özelliğine de  sahip olabilirsiniz. Örneğin göğüs tasmaları kedileri gezdirirken kontrol altında kalmalarını sağlayacak olan tasma çeşitlerinden biridir. Kedi gezdirme tasması olarak da bilinen bu tasma türlerini kedinize giydirerek onun dışarıda da güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Kediler için üretilen tasmalar boyun tasması ve göğüs tasması olarak farklı modellerde üretilir. Kedinizin kullanabileceği özellikte olan tasmalar genellikle bu iki tür arasından seçilir. Tasma çeşitleri ile hem kedinizin güvenliğini sağlayabilir hem de daha sevimli görünmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle isim yazılabilen kediler kaybolma durumunda oldukça önemli olan tasma modellerindendir. Kedi tasması isimli modelleri tercih ederek sizde kedinizin her yerde kolaylıkla bulunabilmesini sağlayabilirsiniz.

Kedi Tasması Modelleri

Evcil hayvan sahibi olan  kişiler için tasma modelinde karar kılmak kafa karıştırıcı olabilir. Seçeceğiniz tasma modelinin hem kedinizi rahatsız etmemesi hem de kullanım amacına uygun olması önemlidir. Bu sebeple tasma seçimi yaparken kedinizin rahat etmesini de göz önünde bulundurmak gerekir. Kedi tasma ve künye çeşitleri genellikle boyun tipi olan tasmalar için üretilir. Künyeli tasmalar şık görüntülerinin yanında isim yazılabilir olmaları özelliği ile de aynı zamanda kimlik yerine geçebilir. Kediniz ya da köpeğinizin kaybolmaması için üzerinde isminin ve sahibinin bilgilerinin yazıldığı künye modellerini seçebilirsiniz. Tasmalara takılarak kullanılan bu künye modelleri ile evcil hayvanınızın kaybolması durumunda sizinle iletişime geçilebilmesini sağlayabilirsiniz. Kedileri yavru döneminden itibaren tasmalara alıştırmak daha kolay bir kullanım sağlar. Kediler yapıları itibariyle yaramazlık yapmaktan hoşlanırlar. Özellikle yavru kedileri saklandıkları yerde bulabilmek biraz zor olabilir. Kedi tasması zilli olan modelleri tercih ederek evin içinde dolaşırken kedinizin nerede olduğunu kolaylıkla fark edebilirsiniz.Aynı zamanda oyuncu hayvanlar olan kediler bu ziller ile oyun da oynayabilirler. Kediler için tasarlanan tasmaları birbirinden farklı pek çok modeli bulunur. Kedi tasması modelleri arasından siz de kendi zevkinize göre ve kedinizin ihtiyacına uygun bir tasma modeli tercih edebilirsiniz. Özellikle bahçeli evlerde yaşayan bazı kediler kendi başlarına bahçeye çıkıp dolaştıktan sonra geri eve dönebilir. Akşam karanlığında kedinin kolay fark edilebilmesi için reflektörlü kedi tasması modellerini seçmek kedinizin kaybolmaması için önemlidir. Kendi başına dışarı çıkan kediler için maksimum önlem almak kedinin güvenliği açısından önemlidir. Bazı kediler sahipleri ile birlikte dolaşmayı oldukça severler. Siz de kendinizi yanınızda yürüyüşe götürmek park bahçe gibi alanlarda beraber zaman geçirmek isterseniz kedi vücut tasması modellerini tercih edebilirsiniz.Bu tasma modelleri kedinizi kolay kontrol altında tutabilmenize yardımcı olur. 

Kedi Tasması Fiyatları

Kedi tasması fiyatları genellikle tasmanın modeline göre değişebilir. Kedinizin tasma ile rahat edebilmesi için uygun fiyatlı ve kalitesiz tasma modeller yerine kaliteli ve rahat modelleri tercih etmeniz faydalı olur. Kedi tasma fiyatları genellikle her bütçeye uygundur. Tasma seçimi yaparken kedinizin boğazını sıkmayacak ve kolay kopmayacak modeller arasından seçim yapmak doğru olur. Kediler yapıları itibariyle yaramaz ve oyuncu canlılardır. Özellikle yavru kediler yetişkin kedilere göre daha hareketli olabilir. Bu yüzden tasma seçimi yaparken kedinizin boynunu rahatsız etmeyecek ve oyun esnasında kopmayacak modelleri tercih etmek doğru olur. Pek çok farklı model alternatifi ile üretilen kedi tasmaları arasından kedi tasması papyonlu olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Kedileri oldukça sevimli gösteren bu tasma modelleri ile siz de kendinizi ve kendinizi mutlu edebilirsiniz. Tasmalar bazı kediler için oldukça rahatsız edici olabilir. Bunun önüne geçmek için kedinizin ne tarz tasma modelleri ile rahat ettiğini göz önünde bulundurarak model seçmek faydalı olur. Kedi tasması fiyatları ve model alternatifleri için cimri.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Kedi Tasması Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kedi sahipleri için tasma seçimi en eğlenceli olan aktivitelerden biridir. Yüzlerce model arasından doğru modeli bulabilmek için kendi tarzınıza ve kedinizin rahat edeceği tarza göre bir model seçmek yeterli olur. Kedi tasması satın alırken en önemli kriter, kedinizin boynunu veya gövdesine sıkmayacak bir tasma seçimi yapmaktır. Kedinizi yürüyüş yaparken yanınızda gezdirmek için tasma almayı düşünüyorsanız göğüs tasması modelleri daha kullanışlı olacaktır. Tercih edebileceğiniz pek çok farklı model alternatifi bulunur. En çok tercih edilen tasma modellerinden biri lastikli kedi tasması modelidir. Kedinizin boynunu sıkmayacak bu tasma modelini güvenle tercih edebilirsiniz. Tasma seçimi yaparken dikkat edilecek bir diğer husus tasmanın güvenlik riski oluşturmamasıdır. Kedinin nefes almasını engellemeyecek genişlikte ve rahat etmeyecek malzemelerden üretilmiş olan kedi tasmalarını seçebilirsiniz. Güvenlikli kedi tasmaları kedilerinin güvenliğini önemseyen evcil hayvan sahipleri tarafından çok tercih edilir. Kedinizin dışarıda kolay bulunabilmesi ve kaybolmaması için künyeli tasma modellerine de tercih edebilirsiniz.Kedi tasması satın alırken adının ve sahibinin iletişim bilgilerinin olduğu künyeli tasmaları tercih etmek daha kullanışlı olur. Fiyonklu kedi tasması modelleri ile de kedinizin daha şirin görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery