track source
track source

Kedi Oyuncakları

Kedi Oyuncakları Fiyatları

1212 Ürün gösteriliyor.
Malzeme
İhtiyaç
Kedi Oyuncakları fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Kedi Mama-Su Kabı Fiyatları
 • Gaga Taşı-Kumu Fiyatları
 • Reçel Fiyatları
 • Diyet Atıştırmalıklar Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Kedi Oyuncakları Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kedi Oyuncakları markası:

  En Çok İncelenen Kedi Oyuncakları Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Kedi Oyuncakları Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1212 Kedi Oyuncakları modeli içerisinde en ucuz Kedi Oyuncakları fiyatı 3.9 TL iken, en yüksek Kedi Oyuncakları fiyatı 2817.57 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kedi Oyuncakları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kedi Oyuncakları fiyatı ise 32.26 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Kedi Oyuncakları Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Kedi Oyuncağı

  Kediler birçok evin neşe kaynağı olan evcil hayvanlardan birisidir. Bu tatlı evcil hayvanlar kimi zaman çok hareketli hale gelebilir. Var olan bu enerjiyi oyun ile atmak, hem kedi hem de kedi ailesi için fazlasıyla ideal bir yöntemdir. Bu nedenle birçok kedi ailesi, kedilerin keyfini ve konforunu artırmak için kedi oyuncaklarına başvurur. Hem kedilerin eğlencesi hem de sağlıkları adına kullanılan onlarca kedi oyuncağı bulunur. Kedi besleme oyuncağı farklı tasarımlara sahip çeşitleriyle kedi sağlığını doğrudan etkileyen oyuncaklardan birisidir. Kedi çiftleşme oyuncağı da keza sağlık açısından tercih edilebilecek oyuncaklardan sayılır. Bu iki oyuncak türünün dışında daha basit ve eğlence amaçlı kullanılan onlarca kedi oyuncağı bulunur. Kedinin karakterine göre seçilecek bir oyuncak keyifli şekilde vakit geçirebilmesini sağlar. Öte yandan oyuncak fiyatları incelendiğinde oldukça uygun fiyatlı olan çeşitler bulunduğu gibi özellikleri nedeniyle yüksek fiyatlara sahip çeşitleri de bulunur. Kedilerin yaşamı için şart olmasa da keyifli zaman geçirmeleri yaşam kalitelerini artırmak adına önemli bir adımdır. Kedi oyuncakları da bu anlamda ön plana çıkar.

  Kedi Oyuncağı Çeşitleri

  Kedi oyuncakları neredeyse bir çocuğun oyuncakları kadar çeşitlilik gösterir. Birbirinden farklı amaçları olan bu oyuncaklar ile keyifli zaman geçirmek mümkün olur. Rengarenk seçenekleri sayesinde kedilerin ilgisi çekilir. Bazı oyuncakların dokusu sayesinde ise kedi bazı ihtiyaçlarını görebilir. Kedi oyuncakları peluş tercih edildiğinde kedilerin oyun imkanı genişler. Birbirinden farklı görünüşlere sahip peluş oyuncaklar kedilerin dikkatini kolaylıkla çeker. Atıldığında kırılma ihtimali olmadığı için güvenle kullanılır. Yumuşak bir dokuya sahip olması sayesinde ise kedi bu tip oyuncakları hem patileri hem de ağzıyla kavrayabilir. Fare, balık, kelebek gibi çeşitli seçeneklere sahip olan peluş oyuncaklar neredeyse her kedinin oynayabileceği oyuncak türlerindendir. Kedisiyle biraz daha düşünülmüş oyunlar oynamak isteyen kişiler kedi oyuncağı ahşap türlerine yönelir. Yine farklı seçenekleri olmakla birlikte farklı aktivitelere yönelik türleri bulunur. Smartcat ahşap kedi aktivite oyuncağı bu oyuncaklara başarılı bir örnektir. Üst yüzeyinde 9, yanlarında 2’şer yuvarlak delik bulunan bu ahşap kasanın içerisine farklı deliklerden çıkmak üzere peluş oyuncaklar yerleştirilir ve kedinin yakalaması beklenir. Oyuna eğlence katmak için kişi bu peluş oyuncakları kedinin yakalayamaması için yerinden çeker. Kedilerin dikkatini çekmek adına her zaman bu derece kompleks oyuncaklara ihtiyaç duyulmaz. Neredeyse her kedi sahibi kedilerinin oynaması amacıyla evinde bir top bulundurur. Kedi oyuncakları arasında toplar da çeşitlenir. Rengarenk seçenekleri bulunur. Toplarda seçenek yalnızca renkle sağlanmaz. Bazı toplarda dikkat çekici olması adına zil gibi detaylar kullanılır. Doku katılması da topların dikkat çekiciliğini artırır. Bu nedenle bazı topların dışı farklı iplerle sarılı olabilir. Böyle toplar sayesinde kedilerin saatlerce vakit geçirmesi sağlanabilir. Kedi oyuncakları her zaman eğlence amacıyla kullanılmaz. Birçok ihtiyacı karşılayabilecek oyuncaklar mevcuttur. Tırnakları törpülemek amaçlı kullanılan tırmanma kuleleri gibi oyuncaklar bu ürünlerdendir. Benzer şekilde çiğneme ve ısırma dürtüsünü kontrol altına almak adına kedi çiğneme oyuncağı bulunur. Yumuşak yapıda olan oyuncaklar, bu modellere başarılı bir örnektir. Isırılacak yüzeyleri file kaplıdır. Bu nedenle oyuncak dağılmaz. Kedilerin diş sağlıkları için önemli oyuncaklardandır. 

  Kedi Oyuncağı Fiyatları

  Kedi sahiplerinin, evcil hayvanlarının ihtiyacı ve keyfi adına tercih ettikleri oyuncaklar büyük önem taşır. Kedi oyuncakları fiyatları açısından incelendiğinde her kesime hitap eden oyuncak modelleri bulunduğu göze çarpar. Kedi oyuncakları arasında fiyat farkını oluşturan temel detay oyuncağın karmaşıklığı olur. Örnek vermek gerekirse basit bir kedi topunun fiyatı çiftleşme oyuncaklarından çok daha uygun fiyatlıdır. Ancak aynı kategorideki iki oyuncağın fiyatları da değişkenlik gösterebilir. Örneğin; iki kedi topu arasında fiyat farkı mevcut olabilir. Bu durumda topun üretildiği malzeme önem kazanır. Kauçuk olan toplar ile plastik toplar farklı fiyatlara sahiptir. Hatta bazı toplar daha fazla dokuya sahip olması adına hasır iple kaplanır. Bazı toplar yine daha fazla dikkat çekmesi adına renkli başka elementlerle süslenir. İki top arasında fiyat farkını oluşturan detay da tam olarak budur. Bir ürüne ne kadar katkıda bulunulursa fiyat da o derece yükselir. Yine de kedi oyuncaklarının fiyatları genele vurulduğunda ortalama değerlere sahip olur. Çok fahiş fiyatlarda oyuncaklar ile nadiren karşılaşılır.

  Kedi Oyuncağı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Kediler bildiğimiz anlamda konuşabilen hayvanlar olmadığından dolayı sevdiği oyuncakları bulmak deneme yanılma taktiğiyle belirlenir. Bir oyuncağı satın almadan o oyuncağı keyifle kullanacağından emin olmak mümkün değildir. Ancak yine de bazı noktalara dikkat edildiğinde kedinin rahatlıkla kullanabileceği ürünler seçilebilir. Böylece kedinin oyuncağı keyifle kullanması da öngörülebilir hale gelir. Öncelikle satın alınacak kedi oyuncağının boyutu dikkatle seçilmelidir. Çok küçük bir hayvan için oynayabileceği boyuttan daha büyük oyuncak satın almak o oyuncağı kullanamamaya sebep olur. Kedi oyuncakları top seçenekleri bu anlamda örnek teşkil eder. Farklı boyutlara sahip toplardan kedinin kolayca kavrayabileceği boyutun seçilmesi gerekir. Kedinin çok küçük ya da çok büyük topu manipüle etmesi mümkün olmaz. Öte yandan kedinin ihtiyacı olan oyuncaklar da ayrıca değerlendirilir. Bazı kedilerin tırnaklarını törpüleyebilmesi adına kurulan hasır kuleler bu ihtiyaçlar arasında en bilinenlerden birisidir. Kedinin ihtiyacı olan bir oyuncakla oynaması daha büyük ihtimal olarak görülür.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery