Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kedi Tuvalet-Kum Kabı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kedi Tuvalet-Kum Kabı markası:

En Çok İncelenen Kedi Tuvalet-Kum Kabı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kedi Tuvalet-Kum Kabı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 298 Kedi Tuvalet-Kum Kabı modeli içerisinde en ucuz Kedi Tuvalet-Kum Kabı fiyatı 2.5 TL iken, en yüksek Kedi Tuvalet-Kum Kabı fiyatı 2042.4 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kedi Tuvalet-Kum Kabı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kedi Tuvalet-Kum Kabı fiyatı ise 126.96 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kedi Tuvalet-Kum Kabı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kedi Tuvalet Kabı

En önemli kedi ürünleri arasında kedi tuvaleti amacıyla kullanılan kedi tuvaleti kabı yer alır. Bu ürünlerin birbirinden farklı pek çok çeşidi bulunurken, aynı zamanda uygun fiyat yapılarına da sahiptir. Derinlik, kum kapasitesi, temizleme çeşitlilikleri, yardımcı aksesuarlar, renk, boyut gibi farklı yönlerle çeşitlilik kazanabilir. Örneğin birden fazla kediniz varsa set halinde de kedi tuvalet kum kabı ürünlerini bulabilirsiniz. Sağlamlık, kalite, dayanıklılık gibi ürün özelliklerine önem vermeniz gerekir. Bu nedenle ürün tercihinde bulunurken ek olarak bu özelliklere de dikkat etmeniz durumunda verimli bir alışveriş yapabilirsiniz. Kedilerin rahat etmesi için gerekli olan bütün özelliklere sahip olan bu ürünler, uygun fiyatlarıyla kullanıcıların beğenisine sunulur. Hijyen anlamında önemli olan bu ürünler sayesinde kediler sağlıklı bir şekilde tuvalet ihtiyacını giderebilirler. Kolay kırılmayan kapaklar sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sağlayan bu ürünlerin kapalı modelleri de yer alır. Sitemizde kedi tuvaleti kapalı şeklinde arama yaparak ilgili ürünlere ulaşabilir, incelemeleri yapabilirsiniz.

Kedi Tuvalet Kabı Çeşitleri

Çeşitlilik genellikle model bazında ve renk, boyut gibi özellikler sayesinde sağlanır. Sitemizde yer alan çeşitlilik sayesinde en uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Örneğin elekli bir model arıyorsanız sitemizde kedi tuvaleti elekli şeklinde arama yapmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda boy olarak da çeşitlilik sağlanır ve kedi tuvaleti büyük boy ürünleri çeşitli avantajları içerisinde barındırır. Kediniz bu ürünlerde tuvaletini rahatlıkla yapabilir ve temizleme işlemlerini kolaylıkla halledebilirsiniz. Temizlik gereçlerinden birisi kedi tuvalet küreği ürünüdür. Bu ürün sayesinde kedi tuvalet kum kabını temizleyebilirsiniz. Bu ürünlerden bir diğeri kedi tuvaleti paspası ürünüdür. Bu ürün sayesinde de temizlik işlemlerini başarılı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Kedi setleri tercih ederken kediniz açısından uyumluluk da önemli bir faktördür. Kedinize önem veriyorsanız onun bütün ihtiyaçlarını gidermeniz için bazı ürünler almanız gerekebilir. Kedi tuvalet kabı, bu ürünlerden birisidir ve ihtiyaç gidermek için kullanılır. Kediniz, bu ürün sayesinde tuvalet ihtiyacını rahatlıkla giderebilir. Bu şekilde aynı zamanda portatif olan ürünler sayesinde kediniz rahat bir şekilde tuvaletini yapabilir. Öte yandan temizlik anlamında da önemli katkılar sağlayan bu ürün, kaliteli yapısıyla dikkatleri üzerinde toplarken, renk çeşitleri ile de göz kamaştırıyor. Dilediğiniz renk çeşidini tercih edebileceğiniz gibi kediniz ile uyumlu bir renk tercihinde de bulunabilirsiniz. Ürünün sağlamlık açısından yeterli olması, uzun süreli bir kullanım sağlamasının yanı sıra pek çok avantajı da beraberinde getirecektir. Başka bir ürüne ihtiyaç duymamanız, bu avantajlardan birisidir. Sağlam ve dayanıklı ürün alarak başka hiçbir ürüne gerek kalmaksızın işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kediniz açısından önemli olan bu ürünler, tasarım olarak da yeterli düzeylere sahiptir. Böylelikle dekoratif anlamda da olumlu katkılar sağlayabilirsiniz. Kediniz açısından önemli olan tuvalet ihtiyacını giderme kabı, aynı zamanda kaliteli olmak zorundadır. Kaliteli ürün tercihinde bulunurken ürünün hangi malzemeden üretilmiş olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Malzeme yapısı, kaliteyi yansıtır nitelikte olmalıdır. Böylelikle kaliteli ürünü uygun fiyata cimri.com üzerinden bulabilir, sonraki aşamalarda sitemizin yönlendirmeleri ile birlikte tercih işlemlerine geçebilirsiniz. Markalar arasında ürün tercihi yaparken kalite unsurunu dikkate alarak verimli bir alışveriş yürütebilirsiniz.

Kedi Tuvalet Kabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ürün tercih ederken dikkat edeceğiniz ilk özellik kalite olmalıdır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan ürünler daha dayanıklı olduğu için uzun süreli kullanım imkanı yakalayabilir, başka bir ürün almaya gerek kalmaksızın mevcut ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu nedenle de kalite unsuru dayanıklılık unsuru ile benzer bir şekilde çok önemlidir. Dayanıklılık unsuruna da dikkat etmeniz bu nedenle çok önemlidir. Diğer yandan ürünün hangi malzemeden üretilmiş olduğu da çok önemlidir. Sağlamlık açısından önemli olan bu özellik sayesinde yine ürünü uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Bununla birlikte ürün tercihinde dikkat etmeniz gereken faktörlerden bir diğeri fiyat unsurudur. Fiyat unsurunu iyileştirmek için cimri.com üzerinden araştırma ve karşılaştırma yapabilir, tercih işlemlerine bu şekilde yön verebilirsiniz. Genel olarak dikkat edeceğiniz özellikler bu şekildeyken, son olarak ürünün tasarımına da dikkat etmeniz gerekir. Tasarım, görüntü açısından çok önemli bir özellik olduğu için ürünün bulunduğu ortamın dekorasyonuna uygun bir tercih yapmanız halinde görüntü kalitesi de artmış olacaktır.

Kedi Tuvalet Kabı Fiyatları

Fiyatları belirleyen faktörler hemen hemen aynı olsa da bazı noktalarda değişiklik gösterebilir. İlk olarak ürün fiyatını etkileyen faktörlerden biri kalitedir. Ürün kalitesi, kedi tuvaleti fiyatlarını etkileyen temel faktördür. Ürün kalitesi arttıkça fiyatlar da artar. Öte yandan ürünün sağlamlığı ve dayanıklılığı da fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alır. Dayanıklılık ve sağlamlık arttıkça da fiyatlar artış gösterecektir. Bununla birlikte ürün işçilik gerektiren bir tasarıma sahipse bu da fiyatlara artış şeklinde yansıyacaktır. Ürünün kaliteli malzemelerden üretilmiş olması da fiyatları etkileyen bir unsurdur. Ürünü üreten işletmenin katlanmış olduğu maliyetler direkt olarak fiyatları etkiler. Maliyet arttıkça fiyatlar da artacaktır. Son olarak da ürünün satışını gerçekleştiren firmaların yapmış olduğu kampanyalar, fiyatlara azalış olarak yansıyacaktır. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi edinmek için cimri.com üzerinden araştırma, ürün incelemesi ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bu şekilde fiyat faktörünü iyileştirebilirsiniz. Ürün için sipariş vermeden önce cimri.com’u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery