Diafarm VME Paste 50 gr Vitamin ve Mineral Destek Kedi Macunu

Diafarm VME Paste 50 gr Vitamin ve Mineral Destek Kedi Macunu

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kedi Vitamini Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kedi Vitamini markası:

2021 yılı Kedi Vitamini Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 210 Kedi Vitamini modeli içerisinde en ucuz Kedi Vitamini fiyatı 9.99 TL iken, en yüksek Kedi Vitamini fiyatı 213.95 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kedi Vitamini fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kedi Vitamini fiyatı ise 53.74 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kedi Vitamini Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

KEDİ VİTAMİNİ NEDİR?

Kediler hassas canlılardır. Stres, hormonlar, pire/kene gibi haşeratlar, cins kedilere mahsus genetik özellikleri, hava değişimi ve mevsim geçişleri kedilerin bağışıklık sistemini zayıflatıp, sağlıklarını tehdit edebilir. Bu gibi etkenler yüzünden, özellikle sıcak yaz mevsiminden soğuk kış aylarına geçiş dönemi olan sonbahar mevsimi aylarında, kedilerinizin bağışlığı zayıflar ve çok kolay hasta olabilirler. Ayrıca çiftleşme dönemi dediğimiz Mart ayı gibi ilkbahar aylarında da, özellikle kısırlaştırılmamış kedilerde gerçekleşen hormonsal değişikler ve kızışmanın verdiği stres, kedilerin bağışıklık sistemini derinden etkileyebilir, istenmeyen hastalıklara yakalanmasına neden olabilir.

Kedi vitaminleri, genelde kedilerin bağışıklık sistemini güçlendirmek amacıyla üretilen kedileri ek besinlerindendir.

KEDİ VİTAMİNİ ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Kedi c vitamini, kedilerinizde yaşlanma ile ilgili hastalıkları, eklem bozulmalarını önlemede ve ya tedavisine yardımcı olur.

Alyuvar üretimi ve protein sentezinde kullanılan kedi b12 vitamininin yanı sıra, kardiyovasküler hastalıklar, görme veya nörolojik hastalıklar gibi yaşlanmadan kaynaklanan sorunları önleme adına kullanılan kedi e vitamini vb. çeşitleri olan kedi vitaminleri, mutlivitamin şeklide olanı da mevcuttur.

Ayrıca; kediler, kişisel temizliklerini kendi dilleri ile gerçekleştirdikleri için, tüylerini istemsizce yutarlar. Bu tüyler zamanla midelerindeki mide sıvıları ile birleşip, tüy yumağı haline gelip, kedilerinizin mide bağırsak gibi sindirim sistemi organlarını tıkayabilir. Önlem alınmaz ise, bu tarz tıkanıklar, kedilerin hayatını ciddi anlamda riske atabilirler. Bu tıkanıkları önlemek için kedi maltı olarak bildiğimiz macunları, düzenli olarak kullanmamız gerekmektedir.

KEDİ VİTAMİNİ FİYATLARI NELERDİR?

Kedi vitamin fiyatları petshoplara ve veterinerlere göre farklılık gösterir. Toptan fiyatını satış yapan petshoplarda daha uygun fiyata bulabilirken, farklı petshop veya veterinerlerde değişken fiyatlara rastlayabilirsiniz. Fakat veterinerler veya petshoplarda her markayı bulamayabileceğinizden sanal mağazalardan alışveriş yapmak genelde kedi vitamini kullananların en çok başvurdukları yöntemdir. Farklı seçenek ve en uygun fiyatlar denince ilk akla gelen cimri.com’ da, kedi multivitamini ve kedi maltı denince ilk akla gelen Beaphar markasını bulabileceğiniz gibi, veterinerlerin tavsiye ettiği fakat her yerde bulunmayan, pastil şeklindeki kedi vitamin seçeneklerini de temin edebilirsiniz.

https://www.cimri.com/kedi-vitamini

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery